X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    Anuśka - bez dołów, szwagierka mogla miec wczesna oqulacje , wczesne zagniezdzenie itd i testowac po terminie @. Ja tylko w pierwszej ciązy mialam krechy , reszta to bladziochy. Rwanie, klucie , ciągnięcie jest normalne. Nie plamisz. Bądz dobrej mysli.
    No właśnie dwie ciąże za mną nigdy takich objawów :-O Może jednak parka :-D hahah... no nie wiem może szwagierka specjalnie mnie chciała tak jakos sprowadzić do pionu... jak powtórze ta będę po tyg wedle zaleceń lekarza to się na wizyte umówie :-))

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    To czemu te łajzy testy wychodzą takie blade że ledwo je widać?
    Mi tez takie wychodziły a jednak... Stwierdzilismy z mężem ze tak za tydzień se sikne żeby mieć wyrazna pamiatke w razie czego :-/ zobaczymy co wtedy pokaze... a może specjalnie robia takiej jakości zebysmy naiwne kupowaly je hurtem i potwierdzlay??? haha mam wyobraznie

    malka, bertha lubią tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 10 lutego 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie i tak te testy nie są potwierdzeniem więc ja na pewno już nie będę sikać.
    Najważniejszy dla mnie jest prawidłowy przyrost bo w 1 ciąży już od początku źle przyrastała (na poziomie 45 %). Lekarz dawał niestety złudną nadzieję bo serduszko biło do 10 tygodnia więc liczył chyba na cud.

    Z drugiej strony myślę że jak ma się coś dziać złego to niech się dzieje na tym etapie, nie później.

    Także co będzie to będzie! :)

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Dla mnie i tak te testy nie są potwierdzeniem więc ja na pewno już nie będę sikać.
    Najważniejszy dla mnie jest prawidłowy przyrost bo w 1 ciąży już od początku źle przyrastała (na poziomie 45 %). Lekarz dawał niestety złudną nadzieję bo serduszko biło do 10 tygodnia więc liczył chyba na cud.

    Z drugiej strony myślę że jak ma się coś dziać złego to niech się dzieje na tym etapie, nie później.

    Także co będzie to będzie! :)
    no ja nie miałam problemów... no może w późniejszym etapie mogl wystapic przedwczesny porod... ale nie pamiętam żeby mi ktoś 11 czy 6 lat temu kazal robic bete :-/ albo mam amnezje :-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 10 lutego 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to normalne, że ja cała II fazę mam uchyloną szyjkę jak nie rodziłam?? żałuję, że nie spytałam gin...

    W każdym razie u mnie pozamiatane, szyjka powędrowała w górę, rozmięka i się otwiera. 4-5 dni przed okresem, strasznie wcześniej.

    Karmelka, przepisz mnie na 13.02. Dłużej nie mam co czekać. I tak już wszystko jasne...

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 lutego 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

    Wynik BHCG: 103,6 mlU/ml

    W poniedziałek powtórka!
    Wow super Ewcia !!! Ogromne gratulacje jednak tutaj jest moc pozytywnych fluidów <3 Mam nadzieję że wyślesz mi wiruski ;)

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Dla mnie i tak te testy nie są potwierdzeniem więc ja na pewno już nie będę sikać.
    Najważniejszy dla mnie jest prawidłowy przyrost bo w 1 ciąży już od początku źle przyrastała (na poziomie 45 %). Lekarz dawał niestety złudną nadzieję bo serduszko biło do 10 tygodnia więc liczył chyba na cud.

    Z drugiej strony myślę że jak ma się coś dziać złego to niech się dzieje na tym etapie, nie później.

    Także co będzie to będzie! :)
    Ewcia 22 październik ;-) bete masz mega większa niż mója :-p mi tez pokazuje 3t 6d :-)

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 10 lutego 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ostatnio płaczliwa, wystarczy wzruszająca chwila w filmie, serialu, programie a ja zalewam się łzami. Jeszcze jak wstaję kręci mi się w głowie.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 10 lutego 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

    Wynik BHCG: 103,6 mlU/ml

    W poniedziałek powtórka!

    Gratulacje!!!!
    Ja nie mogę jutro iść na betę bo wyjeżdżam, więc pozostanie mi czekanie na testowanie, może jutro siknac hmm? :D

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 10 lutego 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Ewcia gratulacje! :)

    Czy ktoś wie, co dzieje się u Hopeless?
    Jestem :) obecna :) czytam i czasem komentuje ;) jeszcze krew się ze mnie leje ale testuję 2 marca ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 10 lutego 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    wczoraj był zdecydowanie ciemniejszy, ale to nie oznacza, że już po owulacji, może dopiero nadejść :)

    A może pik lh był po teście albo rano w dniu testu... Dziwne że nagle by spadło tak lh przed owulacją że już nic praktycznie na teście nie widać. Raczej się już chyba nie podniesie. Dziwne. Myślałam że dzisiaj będzie pozytyw. Ale sprawdzę jeszcze jutro na wszelki wypadek. Chociaż i tak dzisiaj W. wyjeżdża na tydzień więc i tak starań już nie będzie :/

    A tempka mi szaleje i nie będę mieć potwierdzenia czy była owulacja... Buuuu!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 10 lutego 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Ewcia 22 październik ;-) bete masz mega większa niż mója :-p mi tez pokazuje 3t 6d :-)

    U mnie pokazuje 21 październik :)
    Nie patrz na poziom, porównamy przyrosty ;-)

    Jeśli mamy porównywać to u mnie temperatura spada a u Ciebie nie :D

    Robiłam razem z BHCG poziom TSH i Progesteron i tych wyników nie ma :( Zawsze miałam po 13 tego samego dnia a tu klops!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 21:15

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    U mnie pokazuje 21 październik :)
    Nie patrz na poziom, porównamy przyrosty ;-)

    Jeśli mamy porównywać to u mnie temperatura spada a u Ciebie nie :D

    Robiłam razem z BHCG poziom TSH i Progesteron i tych wyników nie ma :( Zawsze miałam po 13 tego samego dnia a tu klops!
    oo a ja innych nie robie badan,, moja tempka ostatnia jest niedokladna bo mierzona wcześniej ;-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no i mam inny dzień owu... przez to maasz 21 ... usunelam z wykresu pozytywne testy owu i przesunela mi z 19 na 22 :-p

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 10 lutego 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm mój przyrost będzie ciężko porownac bo niby gin kazal mi zrobić po tyg ale nie wiem czy wytrzymam ;-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 10 lutego 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dziwnie Ci powiedział bo powinno się robić najlepiej po 48 h ewentualnie po 72 h.

    zubii lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_lejdi - mi w ciazy na początku ( jeszcze przed testowaniem ) szyjka wedrowala jak chciala, co do rozwarcia nie wiem , bo zawsze jest troche otwarta chociaz mialam tylko cesarki. Badz dobrej mysli.

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 10 lutego 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Mycha Ty samico alfa! :) ten cykl będzie Twój <3

    Zobaczymy! Najbardziej sie ciesze ze jak narazie wszystko u mnie ok.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 10 lutego 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A mam dla was ciekawostke. Bylam u gin wlasnie, jestem w 3dc, a tam w prawym jajniku pecherzyk 16mm, czyli prawdopodobnie za 3 dni owulacja!! czyli w 6dc bedzie!!!
    Jesli tak bedzie, to cykl bedzie trwal 20 dni. Wiec nie ma sie co dziewczyny martwic krotszymi cyklami, bo moze to owu taka szybka... chociaz ja sadze, ze bede miala po prostu dwie - teraz jedna, ale druga przyjdzie w normalnym terminie w 14dc. zobaczymy.
    Ale bardzo mozliwe, ze jeszcze w lutym bede testować.

    No a teraz ciekawostka kolejna - podczas usg gin pokazuje mi ze w macicy mam plyn (krew, bo mam jeszcze @). I to źle że ona tam sie zatrzymuje. To jest spowodowane tyłozgięciem. Bo przez to tylozgiecie, krew grawitacyjnie nie wylatuje, bo macica jest odgięta, i krew wydostaje sie tylko podczas jakiś skurczy - np podczas chodzenia do toalety na jedynke czy dwójkę. i to prawda, tak wlasnie mam.
    A jak ta krew tam zalega, to robi sie żółty nalot - hem z hemoglobiny i on moze utrudniac w zagniezdzaniu....
    No i teraz co na to - otóż mam pić przez miesiączkę codziennie 0,5-1 litra toniku, moze być z ginem :) Tonik zawiera chininę, która powoduje mikroskurcze, co pomoze wydostawac sie tej krwi z macicy.
    (w ciąży nie pijcie toniku!)
    Moja mama mówiła ze zachodzila w ciążę jak przytulanki byly w @ a zawsze mówiono że to nie możliwe !!a ty teraz jesteś dowodem że to w praktyce możliwe a i moja mama też ma tylozgięcie ;) a 6 mas jest ;)

    evve, bertha lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 10 lutego 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha - moze wlasnoe dlatego tak wiele kobiet z tylozgieciem ma tak bolesne @? Jedyny sposob na pozbycie sie krwi? Jesli nastepna @ sie zjawi to bede popijac ten tonik ;)

    bertha lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ