X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    !!!! Dwie krechy. Ciaza:))


    Dzięki za odpowiedź, niestety nie jestem taka pewna...
    Jak zrobiłam ten test to spojrzałam na niego i rozczarowana go odłożyłam, dopiero mój mąż jak wstał doszukał się tej drugiej kreski i nie wiem czy to jest wiarygodny wynik.

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce nic mówić, ale ja też widzę :D nic innego nie pozostaje, jak jutro, czy pojutrze powtórzyć test :D a najlepiej na bete w poniedziałek :) Gratuluję !!!!!!!!!!! mam nadzieję, że u mnie we wtorek też w końcu pojawią się 2 upragnione kreski :D

  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny... nie chce się nakręcać. Nawet jeśli to pomyłka to dzięki niej jest to najszczęśliwszy moment:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Wiem ze to siedzi w głowie ale niestety ciężko tak o tym nie myśleć. Chociaż teraz na poprzedni cykl odpuscilismy i o...wyszło co wyszło czyli nic :-P ale już się zapisałam na przyszłą sobotę na monitoring. Tylko szkoda że nie do mojego gina ale jest na urlopie do 27. Wiec jak wróci to w kolejnym cyklu podchodzimy do IUI.

    Karola przykro mi z powodu @ :( wyluzuj się teraz w Zakopanem i pij litrami grzańca. wracaj z nową energia i działaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2017, 13:50

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Hej dziewczyny, chyba oszalałam. Dajcie znać czy tu coś widzicie:

    https://zapodaj.net/2b2ca0106cfd4.jpg.html

    Ja też widzę! Super, trzymam kciuki za mocniejsze dwie krechy na następnych testach!

    Sept lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Hej dziewczyny, chyba oszalałam. Dajcie znać czy tu coś widzicie:

    https://zapodaj.net/2b2ca0106cfd4.jpg.html

    Ciąża :-) Gratuluję :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2017, 13:59

    Sept lubi tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Dzięki za odpowiedź, niestety nie jestem taka pewna...
    Jak zrobiłam ten test to spojrzałam na niego i rozczarowana go odłożyłam, dopiero mój mąż jak wstał doszukał się tej drugiej kreski i nie wiem czy to jest wiarygodny wynik.


    Bedzie dobrze:) ja sie bardzo stresowałam jak zobaczyłam II, czas do wynikow bety był nie do wytrzymania. Teraz wiem ze był to pikus z tym co przeżywam teraz...codziennie czuje jakbym miała dostać @. Biegam po 10 razy do toalety sprawdzić czy nie ma plamien. Do poniedziałku to chyba oszaleje tak sie ciagle zamartwiam

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Bedzie dobrze:) ja sie bardzo stresowałam jak zobaczyłam II, czas do wynikow bety był nie do wytrzymania. Teraz wiem ze był to pikus z tym co przeżywam teraz...codziennie czuje jakbym miała dostać @. Biegam po 10 razy do toalety sprawdzić czy nie ma plamien. Do poniedziałku to chyba oszaleje tak sie ciagle zamartwiam

    Wiem, że pewnie ciągle to teraz słyszysz ale nie możesz sie denerwować, bo na pewno sobie tym nie pomożesz. Będzie dobrze!! Tak masz myśleć i wszystko sie ułoży:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec u mnie biel vizira. Tak myślałam ... No nic 7 próba przed nami... Dobrze ze maz dobry obiad gotuje to się pociesze ;)

  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Dzięki za odpowiedź, niestety nie jestem taka pewna...
    Jak zrobiłam ten test to spojrzałam na niego i rozczarowana go odłożyłam, dopiero mój mąż jak wstał doszukał się tej drugiej kreski i nie wiem czy to jest wiarygodny wynik.
    sept po Twoich wątpliwościach postanowiłam trochę je rozwiać... testy sa w tych czasach po prostu do du... albo inaczej do naciągania nas na Kase ;-) a oto dowó moja beta wczoraj 57,810.. jak dziewczyny mówia bo się nie znam ciąża 100% zresztą @ nie ma na wszystkich testach prawie taki cien różu... a tu dziś dla jaj zrobiłam sikanca wrzce foto przed upływem 5 minut i po upływie ok 20 minut :-)
    https://zapodaj.net/f8712677ce555.jpg.html

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/d70fd8f2c2609.jpg.html
    20 minut póżniej :-p

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    https://zapodaj.net/d70fd8f2c2609.jpg.html
    20 minut póżniej :-p


    Czyli jakie masz wnioski, bo ja dziś wyobrażacie sobie jaki mam stan więc nie myślę logicznie?
    Znaczy, że z czasem ciemnieją żeby nas nabierać i kupić kolejny?

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Czyli jakie masz wnioski, bo ja dziś wyobrażacie sobie jaki mam stan więc nie myślę logicznie?
    Znaczy, że z czasem ciemnieją żeby nas nabierać i kupić kolejny?
    nie one ciemniej po upływie wskazanego czasu, a ty nie bierzesz takiego pod uwagę bo tak zalecają :-) lec jutro na bete i tyle... miałam takie same cienie jak Ty. przed 5 minutami cos tam widziałam... ale aparatem ciężko było chwycić... ale po oklo 15-20 sciemnialy tak ze już aparat uchwycil... gdy bylam u gina powiedziałam mu ze druga kreska była bardzo kiepsko widoczna... wiesz co on na to??? w karcie napisał test pozytywny :-p

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    nie one ciemniej po upływie wskazanego czasu, a ty nie bierzesz takiego pod uwagę bo tak zalecają :-) lec jutro na bete i tyle... miałam takie same cienie jak Ty. przed 5 minutami cos tam widziałam... ale aparatem ciężko było chwycić... ale po oklo 15-20 sciemnialy tak ze już aparat uchwycil... gdy bylam u gina powiedziałam mu ze druga kreska była bardzo kiepsko widoczna... wiesz co on na to??? w karcie napisał test pozytywny :-p


    Jutro niedziela więc już odpuszczę w poniedziałek przed pracą skocze na bete. Dziękuje jesteście niezastąpione!Każda inna osoba która nie stara się o dziecko śmieje się jak tylko zaczynam świrować bo akurat coś czuje itp...

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Jutro niedziela więc już odpuszczę w poniedziałek przed pracą skocze na bete. Dziękuje jesteście niezastąpione!Każda inna osoba która nie stara się o dziecko śmieje się jak tylko zaczynam świrować bo akurat coś czuje itp...
    jak dobrze mniemam robilas pink test??? w lutym machłam już ich całe mnóstwo i w styczniu tez ciężko zliczyć ;-) jako pierwszy pokazal mi bobo-test żółty... pink test dopiero po 2 dnich :-) także gratuluje :-) i trzymam kciuki za bete <3

    Sept lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie zrobiłam test wczoraj wieczorem. Dostałam w aptece "ich firmy" i czułości 10uml, innych nie mieli i wyszedł wynik negatywny. Okresu nadal nie mam i już sama nie wiem czy powtarzać dziś znowu test odnowy czy czekać na okres. Jak myślicie?

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 lutego 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621, Anuśka19 – serdeczne gratulacje!

    Sept – jest druga krecha, zatestuj raz jeszcze, bo powinna mieć różowawy kolor. U mnie w zeszłym miesiącu była podobna do Twojej i nic z tego. Ale nieśmiało gratuluję.

    Dziś zrobiłam test, jest 13 dpo, bielutko. Jutro lub pojutrze przyjdzie @, czuję już charakterystyczny ból brzucha. Ale nie jestem zdziwiona, to był średnio udany cykl starań, więc całkowicie rozumiem, że nie zaskoczyło. Będę Was podczytywała i trzymała kciuki, ale pewnie powolutku przeniosę się na marzec.

  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 11 lutego 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie Sept ta druga kreska jest różowawa czy biel? bo to w sumie ma znaczenie? a na zdjęciu tak nie widać ?

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 11 lutego 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest biała, ale czerwona też nie. Nie jestem obiektywna więc zapytałam męża i On twierdzi, że różowa.

    Zobaczę w poniedziałek-wtorek, bo i tak sprawdzę:)

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 11 lutego 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Nie jest biała, ale czerwona też nie. Nie jestem obiektywna więc zapytałam męża i On twierdzi, że różowa.

    Zobaczę w poniedziałek-wtorek, bo i tak sprawdzę:)
    :-) beta chyba najlepiej rozwieje Twoje wątpliwości :-) ja poleciałąm na bete bo właśnie wiele osób mi mówiło ze ta kreska moja dla nich to nie jest pozytyw,pomimo ze robiłam test z kilku roznych firm,,,nawet mąż nie wierzył :-p dopiero po badaniu krwi uwierzył :-D a teraz uciekam bo mnie masakrycznie mdli ;-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ