X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 lutego 2017, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Dziewczyny jak to jest z wiesiolkiem, odstawić go należy po owulacji w związku z potencjalna ciąża i zagrożeniem dla niej, tak? Jeśli w obecnym cyklu się nie staram (poronienie w styczniu, czekam na pierwszą @) to mogę sobie brać wieśka cały cykl, zgadza się?
    Zgadza :)

    Sarna84 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 13 lutego 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Zgadza :)

    Dziękuję :-)

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jestem zła... nie udało mi się dziś powtórzyć bety :-(

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    No i jestem zła... nie udało mi się dziś powtórzyć bety :-(

    Spokojnie, na pewno pięknie przyrosła :-)

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Spokojnie, na pewno pięknie przyrosła :-)
    pewnie tak,ale dla spokoju chciałam zrobić... a tu jakies lipne laboratorium tylko do 10.30... ehh mam nadzieje ze jutro nie przysnę jak dzisiaj :-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Co prawda nie udzielam się tutaj na wątku ale bacznie obserwuję ten wątek gratuluje dziewczyną ktore ujrzały 2kreseczki:)

    Ja bacznie czekam co czas pokażę jeszcze pare dni :) na nic się nie nastawiam.


  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi ładnie to wygląda ;-) Trzymam kciuki za pozytywny finał!

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już niecierpliwie odliczam dni do testowania.

    Gratuluję wszystkim dwóch kreseczek :)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się chyba dziś wykończę, pierwszy dzień po zwolnienie :( Jest tragedia ...

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Ja już niecierpliwie odliczam dni do testowania.

    Gratuluję wszystkim dwóch kreseczek :)

    Chyba kazdy tak ma :D Ja juz od dnia owulacji licze ;)

    Ja rowniez gratuluje wszytskim Paniom i czekam na kolejne szczesliwe wiadomsoci

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 13 lutego 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) nie udzielałam się na wątku ale trochę Was podczytuję ;) Gratulacje dla zafasolkowanych :) a wszystkie te do których przyszłą @ mocno tulę i trzymam kciuki w kolejnych cyklach.

    Krótko o mnie - jest to 1 cs o dzidzię. Jestem już mamą 1,5 rocznej Natalki i 2 aniołków. Testować planuję w sobotę. Do tej pory podchodziłam na luzie ale teraz zaczynam się nakręcać :P

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 wrote:
    Cześć dziewczyny :) nie udzielałam się na wątku ale trochę Was podczytuję ;) Gratulacje dla zafasolkowanych :) a wszystkie te do których przyszłą @ mocno tulę i trzymam kciuki w kolejnych cyklach.

    Krótko o mnie - jest to 1 cs o dzidzię. Jestem już mamą 1,5 rocznej Natalki i 2 aniołków. Testować planuję w sobotę. Do tej pory podchodziłam na luzie ale teraz zaczynam się nakręcać :P

    Trzymam kciuki za Twoje sobotnie testowanie, daj nam koniecznie o wyniku, liczę, ze będzie pozytywny.
    Zrobiło mi się strasznie przykro gdy zorientowałam się, że mój najszczesliwszy dzień w zyciu był jednocześnie tak smutnym dla Ciebie... (28.08.14).
    Ja tez jestem aniołkowa mama i szczerze wierze, ze wkrótce dla nas zaświeci słońce, oby dla Ciebie juz w sobote :-)

    Aga89 lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 wrote:
    Cześć dziewczyny :) nie udzielałam się na wątku ale trochę Was podczytuję ;) Gratulacje dla zafasolkowanych :) a wszystkie te do których przyszłą @ mocno tulę i trzymam kciuki w kolejnych cyklach.

    Krótko o mnie - jest to 1 cs o dzidzię. Jestem już mamą 1,5 rocznej Natalki i 2 aniołków. Testować planuję w sobotę. Do tej pory podchodziłam na luzie ale teraz zaczynam się nakręcać :P
    Kojarzę Cię :) tylko nie wiem skąd ;) z kwietniowek 2015?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc przyszła @. Nie jestem specjalnie zaskoczona. Przemknę na wątek marcowy, ale nie zamierzam odpuścić kibicowania wszystkim tu pozostałym dzielnym walczącym dziewczynom. Powodzenia i samych zieloności! W miarę możliwości czasowych będę tu się pojawiała i dopingowała:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was stosowała kiedyś lutenyl? Bo ja dostałam na zapobieganie ponownemu powstawaniu polipów i zastanawiam się jak to wpływa na organizm bo już czytam rózne ciekawostki w sieci o tym specyfiku...

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Czesc. Myslam, ze pisalam wam co u mnie. W sobotę poronilam. Ciaza biochemiczna. Wykreślcie mnie z listy prosze.

    Zgredek strasznie mi przykro, nawet nie wiesz jak Ci współczuję :(

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wykreśl mnie proszę z listy. Niedawno poroniłam, ciąża biochemiczna, i myślałam, że uda mi się w lutym mieć normalny cykl, ale niestety. Cały czas mam cyklicznie powtarzające się plamienia, dalej hcg jeszcze we krwi więc nie ma szans. Muszę czekać na unormowanie się mojego organizmu.

    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym a za resztę trzymam kciuki ;-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 13 lutego 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy Wy coś widzicie ? Ciężko uchwycić telefonem :( prawie 11dpo robiony po 16.00... jutro testuję bobotestem.. te paskowe były dodane do owulacyjnych, które są do d... nigdy mi nie pokazały owulacji która była... nie wiem co o tym myśleć...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d803598200c6.jpg

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wrote:
    Kobietki czy Wy coś widzicie ? Ciężko uchwycić telefonem :( prawie 11dpo robiony po 16.00... jutro testuję bobotestem.. te paskowe były dodane do owulacyjnych, które są do d... nigdy mi nie pokazały owulacji która była... nie wiem co o tym myśleć...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d803598200c6.jpg


    Ja widzę lekki cień :)

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 13 lutego 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wrote:
    Kobietki czy Wy coś widzicie ? Ciężko uchwycić telefonem :( prawie 11dpo robiony po 16.00... jutro testuję bobotestem.. te paskowe były dodane do owulacyjnych, które są do d... nigdy mi nie pokazały owulacji która była... nie wiem co o tym myśleć...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d803598200c6.jpg

    No cos tam widać :)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ