X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecz czy w moim przypadku jest jeszcze nadzieja zeby robić bete?

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 12 lutego 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaaaaa wrote:
    Lecz czy w moim przypadku jest jeszcze nadzieja zeby robić bete?

    może przesunęla Ci się owulacja? nadzieja jest zawsze...

    zubii lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 lutego 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaaaaa wrote:
    Lecz czy w moim przypadku jest jeszcze nadzieja zeby robić bete?
    Jak nie ma @ to zawsze jest nadzieja :) Trzymam kciuki

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Jutro idę się zarejstrowac do ginekologa i rano zrobię ponownie test :)

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 12 lutego 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaaaaa wrote:
    Witam ponownie. Pisałam pierwszy raz na tym forum w piątek. Może nakresle moja sytuację jeszczecraz bo już sama nie wiem czy nadal sprawdzać czy już nie ma szans na ciążę. Ostatnia miesiaczke miałam 6 stycznia. 29 miałam niespełna 3 dniowe plamienie (różowy śluz z czerwonymi niteczkami kilka razy). Zrobiłam test - negatywny. Piątkowy test wieczorny również negatywny. Okresu nie mam nadal. Objawy jak przed okresem tylko delikatne.Od 3 dni mierze temperaturę. Rano oscyluje w granicach 37,6 37,2. Jak myślicie czy jest jszcze szansa na to, ze to jednak ciąża? Czy testować nadal? Dodam że od 1 stycznia brałam przez 30 dni lek Castangus
    na betę idź. I bedzie jasne. Majatku nie kosztuje.

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • agacia Koleżanka
    Postów: 39 32

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale popisałyście przez weekend :)

    U mnie tydzień po owulacji i od czasu do czasu boli mnie podbrzusze i mnie kłuje przez chwilę. Tylko to może znaczyć wszystko i nic, dlatego się nie nakręcam, a wręcz przeciwnie, bo jestem zupełnie spokojna.

    Widzę, że wypłynął temat wieku. Ja mam 32 lata, a pierwsze dziecko urodziłam rok temu i udało się zajść w ciążę bez starań na zasadzie co ma być to będzie. Wiedziałam wtedy, że albo jest dzień owulacji albo już po i wtedy <3 były 1 raz ;)

    Maja84, Pixi86 lubią tę wiadomość

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kufa. Przypaletalo mi sie zapalenie... na sama owulke.W chacie nic nie ma wiec psiknelam ocinoceptem i licze ze przejdzie....

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiecie co z Zgredkiem12? gdzieś czytałam że się nie utrzymała :-(

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Dziewczyny nie wiecie co z Zgredkiem12? gdzieś czytałam że się nie utrzymała :-(

    Kurde nic nie wiem ale mam nadzieje ze to nie prawda :/ Trzymak kciuki zeby bylo u niej jak najlepiej <3

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Kufa. Przypaletalo mi sie zapalenie... na sama owulke.W chacie nic nie ma wiec psiknelam ocinoceptem i licze ze przejdzie....

    Nie masz zadnych olejkow? Ja sie lecze tylko olejkami :) Jak masz z drzewa herbacianego ewentualnie lawendowy to na wkladke kilka kropelek, mozesz tez na wacik nasaczony woda dac kropelke i przetrzec sie co jakis czas. Do tego zaparz rumianek i waciki w tym mocz i sie przecieraj albo dobrze wycisnij i poloz taki na wkladce.
    Nie wiem jak z nasiadowkami bo nigdy nie robilam, nawet nie mialabym w czym chyba ze cala wanna wody.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Kurde nic nie wiem ale mam nadzieje ze to nie prawda :/ Trzymak kciuki zeby bylo u niej jak najlepiej <3
    Zerkłam teraz na jej wykres,ma zaznaczone wczoraj mocne krawienie :-( ale no nie wiem może u lekarza była i okazało się ,że to nie to najgorsze :-/

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 13 lutego 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie test negatywny...czekam na @... :(

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 lutego 2017, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula wrote:
    Hej, u mnie test negatywny...czekam na @... :(
    Wspolczuje i tule <3
    Powodzenia w nastepnm cyklu :)
    ps. moze test nie wyszedl prawdziwie? Powtorz moze jutro czy za 2 dni jak @ nie przyjdzie?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 13 lutego 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Nie masz zadnych olejkow? Ja sie lecze tylko olejkami :) Jak masz z drzewa herbacianego ewentualnie lawendowy to na wkladke kilka kropelek, mozesz tez na wacik nasaczony woda dac kropelke i przetrzec sie co jakis czas. Do tego zaparz rumianek i waciki w tym mocz i sie przecieraj albo dobrze wycisnij i poloz taki na wkladce.
    Nie wiem jak z nasiadowkami bo nigdy nie robilam, nawet nie mialabym w czym chyba ze cala wanna wody.

    Ja zawsze ocinocept albo ewentualnie masc - bo u mnie to wynik otarc albo oslabienia organizmu. Niestety budowa moja i B. nie jest idealnie spasowana i przy duzej ilosci <3 czesto mi sie te ostarcia zdazaja. No nic pozostaje sie wyleczyc i modlic o naturalny porod za 9 miesiecy zeby sie troche "rozklapciac"... moj maz jest chyba jedynym facetem w tej galaktyce ktoremu marzy sie "szersza zona".

    Maja84, bertha lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 lutego 2017, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ja zawsze ocinocept albo ewentualnie masc - bo u mnie to wynik otarc albo oslabienia organizmu. Niestety budowa moja i B. nie jest idealnie spasowana i przy duzej ilosci <3 czesto mi sie te ostarcia zdazaja. No nic pozostaje sie wyleczyc i modlic o naturalny porod za 9 miesiecy zeby sie troche "rozklapciac"... moj maz jest chyba jedynym facetem w tej galaktyce ktoremu marzy sie "szersza zona".

    Znam to z otarciami, najczesniej jak sie dlugo nie widzimy i pozniej dzialamy (jak w tym cyklu) to konczy sie to zapaleniem i pochwy i pecherza. Nigdy nie pomyslalam o tym zeby uzyc ocetnisepytu, a to przeciez takie logiczne.

    Twoj nie jest jedyny zaufaj mi ;) moj by chcial glebsza i szersza, a nie taka co sie odsuwa i nie piszczy :p A moze to ja jestem jedyna kobieta, ktora by chciala krotszego i wezszego? :p
    Aczkowiek trzeba sie cieszyc z takiego stanu rzeczy ;)

    A co do olejkow to faktycznie polecam zainwestowac zwlaszcza w te 2. Ja tym lecze wszystko: zapalenia (ucho, pochwa, gardlo etc), grzybice, wzmacniam paznokcie, lecze tradzik (ahh te uroki bycia nastolatka), choroby drog oddechowych, nerowbole, bole glowy, lupierz i wszystko co sie da.
    Najlepiej zainwestowac w kamforowy, lawendowy, drzewo herbaciane i ew. pichtowy.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 13 lutego 2017, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Dziewczyny <3 o 3 nad ranem oznaczacie jako rano czy wieczor?

    Haha :) parę dni temu miałam ten sam dylemat, ale w końcu zaznaczyłam jako wieczór, bo po tym poszliśmy spać ;)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • megilejn Koleżanka
    Postów: 43 2

    Wysłany: 13 lutego 2017, 04:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos tak jak ja boi sie zrobic test ciazowy? Ja sie boje kolejnego rozczarowania a zdrugiej strony chce juz wiedziec na czym stoje...

    czekamy na corcie i synka

    fbe4e53146.png
  • megilejn Koleżanka
    Postów: 43 2

    Wysłany: 13 lutego 2017, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kropeczki przy podcieraniu wiec chyba @ sie zbliza...

    czekamy na corcie i synka

    fbe4e53146.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 13 lutego 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Do dupy z takimi cyklami!

    @ spóźnia się już o 4 dni, temperatura 37.1 (a zawsze mam bardzo niską), piersi zaraz eksplodują, a na testach nawet cienia szansy nie ma.

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 13 lutego 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z Toba ze doluja takie sytuacje. Ostatnio zdarzyla mi sie taka sytuacja, spoznienie o 7 dni ;(

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ