X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Az sie usmiechnelam jak to zobaczyłam ;) a dlaczego, dlatego ze w tym cyklu z mezem jednego dnia przytulaski byly 3 razy 1 raz o 11 a drugi o 17, no i po 20 i maz mowi, no i co bedzie problem jak odznaczyc w kalendarzu ;) niestety 3 nie da rady, ale od czego sa notatki ;)
    A ja kochane pije za nasze zdrowie drinka, trochę smutno bo sama sie nimi racze ;)

    Ewela to ja idę po winko moze złagodzi moje cierpienia okresowe, bo brzuch mnie boli okrutnie:(
    Maz poszedł grać w piłkę a ja siedzę z kodeksem w łóżku i się nudze...

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 12 lutego 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Ewi mnie w tym cykly w ogóle piersi nie bolały a zawsze mam taki ból ze nie mogłam ich dotknąć. Pomyslalam ze jakis dziwny ten cykl i chyba nic z tego nie bedzie. Dopiero ze 2 dni przed spodziewana miesiączka moje sutki stały sie wrażliwe, a po tescie piersi bolą, są ciężkie. To chyba dobry znak dla Ciebie ;-)
    Wątpię bo dzis mam 26 dc i nic a nic nie bolą.no ale co począć :) nażarłam sie właśnie cukierkami z biedronki

    Izape91, E_w_c_i_a lubią tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mogą mnie piersi nie boleć od duphastonu? Pierwszy raz w życiu biorę w tym cyklu.przesuwam sobie cykl żeby owu miec na końcu marca początek kwietania.i lekarz kazał mi brać od 16 do 29 dc przez 14 dni

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdobyłam wino, bede powoli sączyła :D tak sobie myślę, ze ten 7 cykl musi być udany, mam urodziny, a zaraz po mnie urodziny ma moja mama i brat więc muszę mieć dla nich dobre wieści:) szkoda tylko ze moje dni plodne przypadają na weekend gdzie mam zjazd,mam nadzieje ze to nic nie zaszkodzi. Alez mi się nie chce iść jutro do roboty z ta @!!!!!

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    A mogą mnie piersi nie boleć od duphastonu? Pierwszy raz w życiu biorę w tym cyklu.przesuwam sobie cykl żeby owu miec na końcu marca początek kwietania.i lekarz kazał mi brać od 16 do 29 dc przez 14 dni
    A czemu przez 14 dni?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ja bym zrobila jeszcze jeden. Nie wiem czy ta druga kreska to nie jest czasem juz koncowka testu.
    Ostatnio rozebrałam bobo strumieniowy i nie ma tam rozzowej końcówki testu wogole... ;-)
    summer powtórz test koniecznie! i kiedy Ty w ogóle masz mieć @ ?

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczynki czuje się jakaś nie do życia od tygodnia przesypiam po południu po 4 godziny... masakra :-/

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    zdobyłam wino, bede powoli sączyła :D tak sobie myślę, ze ten 7 cykl musi być udany, mam urodziny, a zaraz po mnie urodziny ma moja mama i brat więc muszę mieć dla nich dobre wieści:) szkoda tylko ze moje dni plodne przypadają na weekend gdzie mam zjazd,mam nadzieje ze to nic nie zaszkodzi. Alez mi się nie chce iść jutro do roboty z ta @!!!!!
    No to zdrówko! :-)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape najwazniejsze to dobre nastawienie, ja z M w tym cyklu idziemy na spontan. Ile chcemy, kiedy chcemy i jak chcemy :) jak sie nie uda teraz trudno, grudzien na porod tez fajny termin, ja jestem z grudnia :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Izape najwazniejsze to dobre nastawienie, ja z M w tym cyklu idziemy na spontan. Ile chcemy, kiedy chcemy i jak chcemy :) jak sie nie uda teraz trudno, grudzien na porod tez fajny termin, ja jestem z grudnia :)
    u nas musi zaskoczyć w tym roku, chce święta juz w 3, o niczym lepszym nie mogę marzyć:) oby udalo się każdej z nas!

    Mada92, Maja84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    No to zdrówko! :-)
    zdrówko! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    A ja dziewczynki czuje się jakaś nie do życia od tygodnia przesypiam po południu po 4 godziny... masakra :-/

    Ja tak bez fasoli potrafię:)

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 12 lutego 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    u nas musi zaskoczyć w tym roku, chce święta juz w 3, o niczym lepszym nie mogę marzyć:) oby udalo się każdej z nas!
    Ja tez o tym marze. Moja bratowa w tygodniu poinformowała mnie ze bede ciocia.
    Ja tez chce o takim cudzie powiedziec wszystkim ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 12 lutego 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Ja tak bez fasoli potrafię:)
    Zdolniacha ! :-)

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 12 lutego 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widać u każdej jest inaczej, ja nawet z fasolą nie śpię popołudniami. Mam dużo energii ;-)

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 12 lutego 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    A czemu przez 14 dni?
    Bo przesuwam sobie cykl.dzis 11 dzień juz biorę

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie. Pisałam pierwszy raz na tym forum w piątek. Może nakresle moja sytuację jeszczecraz bo już sama nie wiem czy nadal sprawdzać czy już nie ma szans na ciążę. Ostatnia miesiaczke miałam 6 stycznia. 29 miałam niespełna 3 dniowe plamienie (różowy śluz z czerwonymi niteczkami kilka razy). Zrobiłam test - negatywny. Piątkowy test wieczorny również negatywny. Okresu nie mam nadal. Objawy jak przed okresem tylko delikatne.Od 3 dni mierze temperaturę. Rano oscyluje w granicach 37,6 37,2. Jak myślicie czy jest jszcze szansa na to, ze to jednak ciąża? Czy testować nadal? Dodam że od 1 stycznia brałam przez 30 dni lek Castangus

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. U mnie dzisiejszy test negatywny. Okres powinien być dziś, ale na razie nie zapowiada się. Jedynie bolą mnie baardzo piersi. Może jednak @ nie przyjdzie. Czy możliwe że w 12 dpo test się myli? :)

  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 12 lutego 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zróbcie betę. Będziecie miały czarno na białym.

    Mada92 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa - moze sie mylic, dzisiaj dzidzius mogl sie dopiero zagnieździc

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ