X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauline89 wrote:
    Ja ogólnie do lekarza co poszłam (z polecenia) to poszłam w celu monitoringu, swoje badania już miałam gotowe więc poszłam z wynikami, on zrobił szeroki wywiad, usg - akurat już był taki pęcherzyk 17mm i powiedział że na jego oko nie ma nic do zarzucenia
    Wypisal więc skierowanie na badanie nasienia. Badanie jest w normie i powiedział że narazie nie mam po co przychodzić, kazał wyrzucić wszystkie testy owulacyjne, termometry, kalendarzyki i po prostu cieszyć się seksem, a napewno się uda.
    Co wy o tym myślicie?

    Aa i powiedział że to co jest w głowie to i na dole... Ze dużo górę bierze psychika..
    Ale weź człowieku bądź mądry i nie myśl

    wydaje mi sie ze to moze byc najlepsza metoda, w koncu tyle dzieci jest wpadkami (np ja :p) i ludzie w ogole nie patrza kiedy sie kochaja, nieraz facet nie konczy w kobiecie (moi tesciowie sie tylko tak zabiezpieczali) a mimo to jest dziecko.

    Czesto wlasnie psychika nas blokuje bo to juz podchodzi po stres.

    Madziula, panazuzanna lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 14 lutego 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Dziewczyny jak myslicie czy moj spadek temp wszytsko przekresla? Ja chyba zrezygnuje z mierzenia do @ lub testu bo to za duzo stresu a nic z tego nie mam...


    Głowa do góry, coś tak czuje ze te objawy zmęczenia to nie kwestia pogody:) to mi bardziej wyglada na groszka:)

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 14 lutego 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    melduję ładny pecherzyk ciazowy z pecherzykiem żółtkowym i zarodkiem 1,5 mm :) na serduszko jeszcze za wcześnie, idę w przyszłym tygodniu to powinno bić ❤
    Ale super! Poprosimy o wiruski :)

    suri2016 lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 14 lutego 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba oszaleje bo dzis termin @ a jej brak a to teraz wszytko stoi na ostrzu bo termin laparo ustalony niech to szalag ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 23:27

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Głowa do góry, coś tak czuje ze te objawy zmęczenia to nie kwestia pogody:) to mi bardziej wyglada na groszka:)

    heh dzieki, pogoda akurat dzisiaj calkiem u mnie sympatyczna ;)
    Mam nadzieje ze sie nie mylisz, pierwszy raz od niepamietamkiedy musialam usnac o 19 bo bym zemdlala w koncu. Jeszcze wczoraj i wczesniej nie moglam usnac o 2 :o
    No i pierwsz raz od chyba zawsze pieka mnie sutki, nie wiedzialam ze istnieje takie uczcucie, jak by mi je ktos ponacieral piaskiem, albo pogryzl. Do tego sa tak suche ze skora schodzi,

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • agacia Koleżanka
    Postów: 39 32

    Wysłany: 14 lutego 2017, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri, cudowne wieści :)

    Tinusia, gratulacje :D

    A ja się pomału zaczynam nakręcać. Pomijając od czasu do czasu bóle jak na @ praktycznie od owulacji to od 2 dni cięzko mi się oddycha i mam zadyszkę od byleczego. W pierwszej ciąży też tak miałam z tym ciężkim oddychaniem, więc teraz sobie wkręcam i jakiś taki spokój wewnętrzny czuję jak wtedy. Jeszcze kilka dni i wszystko będzie jasne.

    suri2016, bertha, Tinusia lubią tę wiadomość

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agacia wrote:
    Suri, cudowne wieści :)

    Tinusia, gratulacje :D

    A ja się pomału zaczynam nakręcać. Pomijając od czasu do czasu bóle jak na @ praktycznie od owulacji to od 2 dni cięzko mi się oddycha i mam zadyszkę od byleczego. W pierwszej ciąży też tak miałam z tym ciężkim oddychaniem, więc teraz sobie wkręcam i jakiś taki spokój wewnętrzny czuję jak wtedy. Jeszcze kilka dni i wszystko będzie jasne.

    Heh ja tez od wczoraj mam. Wczesiej moglam biegiem wskoczyc na 4 pietro uczelni, dzisiaj ledwo weszlam na drugie. Idac na uczelnie dostalam kolki :o
    Ale nie wiazalam tego nigdy z objawami :p

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 14 lutego 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze powiem Wam ze nam w tym miesoacu szlo lepiej <3. I dawalismy sobie czas i nie bylo presji temperatury i testow owulkowych ^^

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 15 lutego 2017, 02:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Kurcze powiem Wam ze nam w tym miesoacu szlo lepiej <3. I dawalismy sobie czas i nie bylo presji temperatury i testow owulkowych ^^

    Chyba nie zdazylismy z <3 bo jakies 30 min po nim szyjka juz byla twarda i przymknieta ale ciesze sie nieziemsko z tego supersluzu.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 04:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sen jednak się spełnił - wynik negatywny :(

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 15 lutego 2017, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerolajn wrote:
    Sen jednak się spełnił - wynik negatywny :(
    Carolajn przykro mi. :( a kiedy masz termin @?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 15 lutego 2017, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Kurcze powiem Wam ze nam w tym miesoacu szlo lepiej <3. I dawalismy sobie czas i nie bylo presji temperatury i testow owulkowych ^^
    To super.
    A mi się spodobało to mierzenie temperatury. Nie wiedziałam, że ona się tak układa w cyklu, że przed owulacja jest niska a potem wyższa. :)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi termin mam właściwie już.
    Panna @ powinna pojawić się wczoraj, dziś jeszcze tez mnie nie zaskoczyła (z reguły przychodzi wcześnie rano).
    Dziś tez zrobiłam test ale wyszła jedna kreseczka.
    Wczoraj wieczorem zauważyłam minimalne jasno brązowe plamki na wkładce. Wiec sama nie wiem ;)

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 lutego 2017, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja chyba oszaleje bo dzis termin @ a jej brak a to teraz wszytko stoi na ostrzu bo termin laparo ustalony niech to szalag ...

    Wiem coś o tym. Ja musiałam przekładać laparo bo mi @ przylazła o 10dni za wcześnie! Co mi się na prawdę nigdy nie zdarzało. A jak już przyszla i miałam kolejny termin wyznaczony to na tydzień przed dostałam zapalenia zatok z gorączką i też się bałam się się nie uda. Ale w ostatniej chwili wyzdrowiałam ;) strasznie się tym stresowalam.
    Może @ będzie popołudniu. Zresztą jeden dzień to może jeszcze nic straconego. Ważne żeby zabieg był w pierwszej fazie cyklu.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 lutego 2017, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieram się do pracy... Ale mi się nie chceeeee :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 15 lutego 2017, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Babeczki:) Humorek mam od rana,bo temp.raczyła podskoczyc,a juz myslalam,ze termometr mi sie zawiesil;-)

    malka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 15 lutego 2017, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym @ to zawsze tak jest, że jak ma jej nie być to przyłazi za szybko. A jak się na nią czeka to ma nas gdzieś i się spóźnia. Co za menda!!

    A ja się zastanawiam o co chodzi u mnie, bo moja poranna temperatura jest względnie stała i w miarę wysoka a później w ciągu dnia skacze jak poparzona! I zawsze jest niższa niż ta z rana.. Nigdy tak nie miałam. Zawsze po owu te wieczorne wartości były w okolicach 36.9-37! A teraz ledwo przekraczają 36.7.
    I weź Ty człowieku bądź mądry i pisz wiersze..

    Miała tak może któraś z was?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 15 lutego 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie 6 dzień spóźnienia @. Robiłam dwa testy - negatywne. Chciałam zapisać się do gin, ale tutaj czas oczekiwania do jakiegokolwiek specjalisty wynosi około 5 tygodni!! Nienawidzę tego kraju.
    Na początku marca będę w Polsce, więc pójdę i być może dowiem się, co znowu dolega mojemu organizmowi, że już drugi cykl mi się tak rozjechał?
    Mam nadzieję, że do tego czasu będę już dawno po @, inaczej zwariuję.

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 15 lutego 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam ze wieczorem niższe, dlatego zaczęłam mierzyć tylko rano po przebudzeniu ;-)

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 15 lutego 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Ja tak mialam ze wieczorem niższe, dlatego zaczęłam mierzyć tylko rano po przebudzeniu ;-)

    Mówisz, że nie przekreśla to jeszcze mojego cyklu? Bo pierwszy raz tak mam..

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ