X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 lutego 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camie wrote:
    Cześć dziewczyny. Było zbyt pięknie żeby mogło być prawdziwie. Wczoraj Poroninlam.A raczej to biochemiczna nawet.

    Przykro mi Camie. Ściskam!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 15 lutego 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camie tulimy :*

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 15 lutego 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo zaznacz przy mnie @ jak mozesz...
    Dziewczyny teraz chce mierzyc sobie temp w pochwie, czy ktoras z Was takiej wlasnie metody uzywa?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 11:45

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 15 lutego 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo, mnie możesz zapisać na testowanie 28-go. Owulka była ładna, bo nawet na teście owulacyjnym pierwszy raz wyszły mi dwie piękne kreseczki. Wykres też zaczyna wyglądać ładnie, także może...może...

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 15 lutego 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula, ja mierzę w pochwie. Codziennie o 5:50 rano.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 15 lutego 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oho! Przyszła!
    Jaśnie panienka, spóźniona o 6 dni, bez żadnego przepraszam za spóźnienie i przepraszam, że przez moje spóźnienie narobiłaś sobie nadziei. Nic. Cholerna małpa weszła, rozgościła się i zaczęła mój 8 cykl - ostatni!
    kurtyna.

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna wrote:
    Oho! Przyszła!
    Jaśnie panienka, spóźniona o 6 dni, bez żadnego przepraszam za spóźnienie i przepraszam, że przez moje spóźnienie narobiłaś sobie nadziei. Nic. Cholerna małpa weszła, rozgościła się i zaczęła mój 8 cykl - ostatni!
    kurtyna.

    Jejku wspolczuje, takie spoznienie musi byc straszne. Ona nie wie ze lepiej nie przyjsc wcale niz pozno? I do tegop nieproszona...

    Madziula ja mierze w pochwie ;) Czasem zasypiam z termometrem w srodku ale jeszcze nic sie nie stalo :p

    Dzieczyny mam pytanie: czesto widze ze ktos pisze "szyjka skierowana w strone kregoslupa" i nie wiem do konca co to znaczy. Moja jest takjakby skierowana w gore ze nie moge sprawdzic za bardzo otwarcia bo to za daleko, wydaje mi sie taka jakby dluga bo czuje ja na kilku cm scianki. Do tego jest twarda. Ktos wie w ktora strone ona jest skierowana? Czy brzuch czy kregoslup?
    Druga sprawa to sluz, zaznaczam kremowy ale nie jestem pewna czy dobrze. On ma konsystencje budyniu z wczoraj, nie jak balsam bo jest bardzo gesty, raczej jak krem SPF 40 - 50 na sloneczko.

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze to nie dotyczy wątku ale gdzies musze upuścić emocje... Właśnie posypalo się juz drugie zwolnienie w pracy w przeciągu tygodnia...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Wiem ze to nie dotyczy wątku ale gdzies musze upuścić emocje... Właśnie posypalo się juz drugie zwolnienie w pracy w przeciągu tygodnia...

    Ale Ty nadal pracujesz?

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Wiem ze to nie dotyczy wątku ale gdzies musze upuścić emocje... Właśnie posypalo się juz drugie zwolnienie w pracy w przeciągu tygodnia...


    Ty się nic nie przejmuj ! Praca nie jest najważniejsza! Wiem, że to ,,stresujące", ale nikt ta Twoje przejmowanie się Cię nie wynagrodzi. Także głowa do góry!

    A mnie dziewczyny dopiszcie na 26.02, może akurat 6cs okaże się szczęśliwy :)

  • Majuszka Nowa
    Postów: 5 18

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Dziewczyny!
    Nalezalam do tych, ktore co miesiac doszukuja sie kazdego, najmniejszego objawu ciazy, spedzily tez na tym forum czytajac roooozne posty bardzo duzo czasu;)
    Az tu sobie odpuscilam, mysle sobie a bedzie co ma byc heh....i dzisiaj, tak dla wlasnego widzimisie zrobilam test (jako ze mam ich jeszcze z 15:D ) a tu co??? Druga krecha!:D mam nadzieje, ze nie zniknie i @ sie nie pojawi....w sumie to teraz chyba czekac, nie? :) Haha, dobry prezent na "walentynki":D dzien po;)
    Pozdrawiam wszystkie:*

    KateHawke, kaha, mi_lejdi, AnnaManna, Flowwer, Gigi, Amy333, Kamelkowo, Asik84, E_w_c_i_a, 100krotka30, malka, KaMiszka, Madziula, Bocianiątko, agacia, Maja84, KasiaHaBe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bo ja to juz zęby sobie zjadam.
    Słuchajcie: odstawiłam hormony dokładnie miesiąc temu, powinnam już mieć @. Nie ma.
    Seks bez zabezpieczenia z mężem, wczoraj wizyta u gino - wszystko ok. Test ciążowy negatywny. Ból podbrzusza i czasami jajników. wczoraj minimalnie widoczne brązowe plamki na wkładce a dziś od rana dość duża ilość jasno żółtej wydzieliny.
    Co to kurna jest?
    Żadnego bólu nie odczuwam, ani swędzenia itd.
    Help?

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 15 lutego 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuszka wrote:
    czesc Dziewczyny!
    Nalezalam do tych, ktore co miesiac doszukuja sie kazdego, najmniejszego objawu ciazy, spedzily tez na tym forum czytajac roooozne posty bardzo duzo czasu;)
    Az tu sobie odpuscilam, mysle sobie a bedzie co ma byc heh....i dzisiaj, tak dla wlasnego widzimisie zrobilam test (jako ze mam ich jeszcze z 15:D ) a tu co??? Druga krecha!:D mam nadzieje, ze nie zniknie i @ sie nie pojawi....w sumie to teraz chyba czekac, nie? :) Haha, dobry prezent na "walentynki":D dzien po;)
    Pozdrawiam wszystkie:*

    Wow super :D ale zazdroszcze
    Gratulacje <3

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 15 lutego 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zostałam ale rak jakos nieprzyjemnie się teraz siedzi... Byle do 17...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 15 lutego 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuszka wrote:
    czesc Dziewczyny!
    Nalezalam do tych, ktore co miesiac doszukuja sie kazdego, najmniejszego objawu ciazy, spedzily tez na tym forum czytajac roooozne posty bardzo duzo czasu;)
    Az tu sobie odpuscilam, mysle sobie a bedzie co ma byc heh....i dzisiaj, tak dla wlasnego widzimisie zrobilam test (jako ze mam ich jeszcze z 15:D ) a tu co??? Druga krecha!:D mam nadzieje, ze nie zniknie i @ sie nie pojawi....w sumie to teraz chyba czekac, nie? :) Haha, dobry prezent na "walentynki":D dzien po;)
    Pozdrawiam wszystkie:*
    Jejku cudownie!! Gratulacje:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 lutego 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też chętnie przygarnę wasze wiruski
    nie ukrywam że z owu w urodziny to chciałabym szczęśliwy finał :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 lutego 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuszka wrote:
    czesc Dziewczyny!
    Nalezalam do tych, ktore co miesiac doszukuja sie kazdego, najmniejszego objawu ciazy, spedzily tez na tym forum czytajac roooozne posty bardzo duzo czasu;)
    Az tu sobie odpuscilam, mysle sobie a bedzie co ma byc heh....i dzisiaj, tak dla wlasnego widzimisie zrobilam test (jako ze mam ich jeszcze z 15:D ) a tu co??? Druga krecha!:D mam nadzieje, ze nie zniknie i @ sie nie pojawi....w sumie to teraz chyba czekac, nie? :) Haha, dobry prezent na "walentynki":D dzien po;)
    Pozdrawiam wszystkie:*

    gratulacje! :D

  • Majuszka Nowa
    Postów: 5 18

    Wysłany: 15 lutego 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Dziewczyny <3 mam nadzieje, ze to nie przedwczesna radosc...
    Zycze wszystkim starajacym sie samych dobrych wiesci:* z wlasnego doswiadczenia...czasami lepiej o tym w ogole nie myslec, a przyjdzie samo...:D pozdrawiam serdecznie!

  • in_co_gni_to Autorytet
    Postów: 421 655

    Wysłany: 15 lutego 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    To nasz 6cs, testuję 19.02(niedziela)
    Odchodzę już od zmysłów. Teoretycznie wg testów owulacyjnyh miałam owulację 6,02 tj 9 dni temu, około 5 dni po owulacji zaczęłam odczuwać ciągnący bół lewego jajnika, czasem promieniujący na nogę+ na papierze lekko różowy śluz- tak było do około 7 dnia po owulacji. Jakoś dwa dni temu doszło do tego, że szczególnie rano na papierze pojawia się jaśniutko brązowo- przeźroczysty śluz, bólów jajnika już nie ma. Temperatura cały czas od owulacji oscyluje w granicach 36,9-37.
    Dziś rano zrobiłam test ciążowy- negatywny, nie mam żadnych objawów ciąży.
    Dodam jeszcze, że w ostatnim cyklu około 7-8 dpo zaczęło się u mnie brązowe plamienie(dużo intensywniejsze niż w tym cyklu) i trwało aż do miesiączki.
    Cykle mam 34-35 dniowe.

    Proszę Was o zdanie, bo ja już odchodzę od zmysłów- myślicie, że jest szansa, że jestem w ciąży?
    Czy jest tak, że skoro mam wysoką temperaturę cały czas to raczej progesteronu mi nie brakuje?
    Zapisałam się do lekarza i zamierzam zrobić wszelkie badania hormonalne... ale czy jest jeszcze nadzieja?
    Pozdrawiam

    1. 9 cykli starań
    2. Poronienie w 12 tc
    3. 1cs po poronieniu- córeczka, w 2018

    4. Od maja 2019 starania o drugie dziecko
    5. m. Oligoasthenoteratozoospermia , morfologia 0%
    6. 02.2020 cb
    7. 03.03.2020 II , 4.03.2020 bhcg 30.09 U/l, 06.03 bhcg 120, 9.03 bhcg 500,
    8.13.03 USG pęcherzyk ciążowy na razie bez zarodka
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 15 lutego 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Majuszka! <3 A który Wasz cykl?

    <3 14.04.2018 Théo <3
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ