X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 15 lutego 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauline89 wrote:
    Czesc dziewczyny, podczytuję was juz tak od jakiegos czasu i w koncu postanowilam napisac,mam nadzieje ze przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami ;)

    Z mężem staramy sie o dziecko mniej wievej od czerwca zeszlego roku. Niestety troche sie dluzy przez moje cykle srednio 30-40 dni.
    W zeszlym cyklu pobadalam wiekszosc hormonow i wszystko bylo okej, maz jest po rozszerzonym badaniu nasienia i takze bez zarzutu, wiec to wszytdko pewnie kwestia czasu, aczkolwiek jestem bardzo niecierpliwa i testuje co miesiac jak glupia, czasami nawet troche za wczesnie :p

    Wczesniej jeszcze dochodzily testy owulacyjne,ale teraz postanowilam wrzucic na luz.

    Testuje teraz sob-ndz takze trzymajcie kciuki tak jak i ja trzymam za Was! :)

    No i oczywiscie gratuluje zafasolkowanym i zazdraszczam!!


    Jasne, że jak jest problem organiczny, to "niemyslenie" nie pomoże. Trzeba wykonać podstawowe badania i poznać siebie. Znam pierdyliard przykładów, gdzie dziewczyny wyluzowały albo musiały uwagę skupić na czymś innym i bach ciąża!

    O nawet wyżej Majuszka, dobry przykład! :)

    Znam dziewczynę po 2 in vitro, która wpadła z trzecim. Gineokolożka moja ma pacjentke, która po adopcji 2 chłopczyków zaszła w ciążę.

    Trzeba też znać siebie. Ja na przykład wiem, że jestem ogólnie życiowo spięta i łatwo się nakręcam. Jak próbowałam mierzyć temp., to budziłam się o 4 nad ranem chyba z napięcia.

    Więc ja od dziś odpuszczam. Ale tak prawdziwie, bez wykresu, bez konta premium, bez testów ovu czy macania szyjki. Kwas foliowy i tyle.
    Seks będzie poza ovu?- trudno. Choć małe szanse, bo mam cykle zbyt regularne, a libido i śluz w płodne dni takie, że nie mogę udawać, że nie widzę ;)
    Ale będziemy się kochać, a nie robić dzieci.
    Pwinniśmy kiedyś trafić ;)

    summersun, Majuszka, E_w_c_i_a, agacia, Maja84, AnnaManna, Marcysia86 lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 15 lutego 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję nowo zafasolkowanym :)

    Wszystkie z @ mocno ściskam.

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • summersun Przyjaciółka
    Postów: 69 84

    Wysłany: 15 lutego 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam @ z 2 dniowym opóźnieniem. Wczoraj robiłam betę i była <5. Byłam załamana, dzisiaj, o dziwo, głowa do góry, bo przecież mam przed sobą nowy cykl!!! :) Dzięki za wsparcie dziewczyny :* 3mam za Was kciuki! Rada dla przyszłych testowiczek: nie wierzcie testom przed terminem miesiączki, nie wierzcie w blade (szare)kreski na testach, nie wnikajcie aż tak w swoje ciało, bo jestem żywym dowodem na to, że objawy ciąży i uczucie implantacji można sobie śmiało wkręcić. Życzę Wam i sobie, żeby wyluzować. Co ma być to będzie!
    Przenoszę się na marzec. Pozdrawiam wszystkich! Buziaki! :)

    B-hcg 9 dpo = 24,6 <3 11 dpo = 78,0 <3 13 dpo = 196,0 <3 <3 48 dpo = 36349,7 !!! <3 <3 <3
    7u22hgqsxf3v4gg4.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 15 lutego 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mam kogoś dopisać? Coś zmienić? :)
    an-LutoweF20TestowanieF202017-000000ffffffxxxxxx30002-1-0-12-DCglit144.gif

    1. melonek mini-graphics-baby-020020.gif, Agniechaaaa - @, Gosiaczek91,
    2. Karen25, ojMaryś- @, avila1810 - @
    3. Katik - @, suri2016 mini-graphics-baby-020020.gif, karola_aa mini-graphics-baby-020020.gif
    4. CzeresniowaMama - @, Camie - @ , lilka1984 - @, marcysia-@, JaKa,
    5. Minerva, Maribell mini-graphics-baby-020020.gif,MamaFabianka mini-graphics-baby-020020.gif, Koniczynka, Emciaem mini-graphics-baby-020020.gif
    6. Kamelkowo - @,Trinida, kajax mini-graphics-baby-020020.gif, Bertha - @
    7. Daphne mini-graphics-baby-020020.gif Klaudynka2444, Sanderka,chicken - @
    8. Klaudiia87-@, lollita - @,Malus9393 - @, Doma90, beatka_c, Szatyneczka
    9. Oluchna, Zgredek 12 - @, E_w_c_i_a mini-graphics-baby-020020.gif
    10.AnnaManna, Lady - @, w_nika mini-graphics-baby-020020.gif, Morenadenna mini-graphics-baby-020020.gif
    11.Justa0801, Madzia_, pigula_91, Tosia80, Anuśka19 mini-graphics-baby-020020.gif, Madzik2 - @, Sept, Marcycha85, Betty29
    12.Madziula - @,
    13.Mama Sowa - @, Ewi28,100krotka30,
    14.kika77, kascok,MalaMi*, Kasiak621 , Tinusia mini-graphics-baby-020020.gif , kuki123, evve, Pixi86, summersun - @,Karolina90 - @, megilejn
    15.Anna Stasia - @,Justaaa - @, Paulinucha87,mi_lejdi - @ , Majuszka mini-graphics-baby-020020.gif
    16.KaMiszka
    17.
    18.Tusiek86 , gg88,Pauline89, Aga89
    19.in_co_gni_to
    20. Madzik34
    21.agacia
    22.Gigi, Kaczorka, LiluyEvans
    23.Maja84
    24.Paulina staraczka, Mada92
    25.summer86
    26.Kaczorka, Swan ,Bocianiatko, ciekawska_babka
    27. nesairah
    28. sara9555, malka, FreshMm, Amy333, KateHawke

    Ciąża: mini-graphics-baby-020020.gif
    Okres: @

    W lutym mamy już 14 nowych fasolek mini-graphics-baby-020020.gif

    Tinusia lubi tę wiadomość

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Majuszka Nowa
    Postów: 5 18

    Wysłany: 15 lutego 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Gratulacje Majuszka! <3 A który Wasz cykl?

    hmm...starania ciagna sie od jakiegos roku. Ale szczerze, to ostatnie cykle wzielismy bardziej "na luzie":P a tu taka niespodzianka:)

  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 15 lutego 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Muszę napisac, bo mnie stres, oczykiwanie i niecierpliwość zżerają dosłownie! Do @ jeszcze 8 dni, a ja najchętniej już bym testowała, normalnie wpatruję się w swój wykres jak ciele w malowane wrota!
    Zaklinam go ;)

    Macie jakieś sprawdzone sposoby na niemyślenie o tym? ;)



  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 15 lutego 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo, tak nieśmiało mówię, że i mnie do listy testujących w lutym możesz zapisać... :)

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 15 lutego 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potworu wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Muszę napisac, bo mnie stres, oczykiwanie i niecierpliwość zżerają dosłownie! Do @ jeszcze 8 dni, a ja najchętniej już bym testowała, normalnie wpatruję się w swój wykres jak ciele w malowane wrota!
    Zaklinam go ;)

    Macie jakieś sprawdzone sposoby na niemyślenie o tym? ;)


    Patrz wyżej na mój post ;) Póki jestes na ovuf, na pewno Ci sie to nie uda, bo tu nie myśli się o niczym innym :P

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 15 lutego 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camie bardzo mi przykro :(

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 15 lutego 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Patrz wyżej na mój post ;) Póki jestes na ovuf, na pewno Ci sie to nie uda, bo tu nie myśli się o niczym innym :P

    Hahaha, dzięki! ;) Ale masz rację, świra można dostać, sama już nie zliczę, ile razy przeglądałam galerię wykresów ciązowych i szukałam wszelkich podobieństw do mojego wykresu...

    Niestety trochę ciężko tak totalnie odpuścić, jak się ma problemy ze zdrowiem... Już raz dwa lata się starałam i nic, teraz rok... Cykle nieregularne i długie (powyzej 45 dni), jeśli leków nie biorę, niepękające pęcherzyki, brak owu, PCOS (albo i nie, bo na 3 lekarzy każdy co innego orzekł: tak, nie, może :P ).
    Do wyboru, do koloru! :P

    Na jakąś hipnozę chyba pójdę, żeby zapomnieć :D

  • 100krotka30 Autorytet
    Postów: 729 557

    Wysłany: 15 lutego 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje @ :-). Powodzenia dla przyszlych testujacych a dla zafasolkowanych spokojnych 9 miesiecy :-)

    Misia 09.2013
    Misio 08.2018
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 lutego 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potworu wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Muszę napisac, bo mnie stres, oczykiwanie i niecierpliwość zżerają dosłownie! Do @ jeszcze 8 dni, a ja najchętniej już bym testowała, normalnie wpatruję się w swój wykres jak ciele w malowane wrota!
    Zaklinam go ;)

    Macie jakieś sprawdzone sposoby na niemyślenie o tym? ;)

    Standard. U mnie jeszcze jakieś 9 dni do @ a też zaglądam na wykres co godzinę. Po co? Nie mam pojęcia. Do tego ściągnęłam aplikacje na telefon fertilityfriend i w związku z tym jadę na dwa wykresy ;) żeby porównywać czy tak samo wyznaczy owulację itp. Szaleństwo totalne. Jeśli żeby zajść w ciążę trzeba odpuścić, to ja chyba nie mam szans ;)

    potworu lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 lutego 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuszka wrote:
    czesc Dziewczyny!
    Nalezalam do tych, ktore co miesiac doszukuja sie kazdego, najmniejszego objawu ciazy, spedzily tez na tym forum czytajac roooozne posty bardzo duzo czasu;)
    Az tu sobie odpuscilam, mysle sobie a bedzie co ma byc heh....i dzisiaj, tak dla wlasnego widzimisie zrobilam test (jako ze mam ich jeszcze z 15:D ) a tu co??? Druga krecha!:D mam nadzieje, ze nie zniknie i @ sie nie pojawi....w sumie to teraz chyba czekac, nie? :) Haha, dobry prezent na "walentynki":D dzien po;)
    Pozdrawiam wszystkie:*

    Majuszka super. Gratuluję i zazdroszczę ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 15 lutego 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Standard. U mnie jeszcze jakieś 9 dni do @ a też zaglądam na wykres co godzinę. Po co? Nie mam pojęcia. Do tego ściągnęłam aplikacje na telefon fertilityfriend i w związku z tym jadę na dwa wykresy ;) żeby porównywać czy tak samo wyznaczy owulację itp. Szaleństwo totalne. Jeśli żeby zajść w ciążę trzeba odpuścić, to ja chyba nie mam szans ;)

    Malka ja mam tak samo:))he he a najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to-a moze nie tyle smieszne co zalosne...ze
    Mimo iz doskonale wiem,ze zaciazenie w tym cyklu byloby osmym cudem swiata....to poki nie ma okresu jest zawsze nadzieja:(((
    Dobrze,ze mam swiadomosc,ze na swiecie jest co najmniej kilka innych takich wierzacych wariatek!!!

    potworu, malka, Amy333 lubią tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • potworu Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 15 lutego 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik34 wrote:
    Malka ja mam tak samo:))he he a najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to-a moze nie tyle smieszne co zalosne...ze
    Mimo iz doskonale wiem,ze zaciazenie w tym cyklu byloby osmym cudem swiata....to poki nie ma okresu jest zawsze nadzieja:(((
    Dobrze,ze mam swiadomosc,ze na swiecie jest co najmniej kilka innych takich wierzacych wariatek!!!

    Wariatki, łączmy się ;)

    malka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik34 wrote:
    Malka ja mam tak samo:))he he a najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to-a moze nie tyle smieszne co zalosne...ze
    Mimo iz doskonale wiem,ze zaciazenie w tym cyklu byloby osmym cudem swiata....to poki nie ma okresu jest zawsze nadzieja:(((
    Dobrze,ze mam swiadomosc,ze na swiecie jest co najmniej kilka innych takich wierzacych wariatek!!!
    Jakbym swoje myśli widziała :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki:) wracam do świata żywych po egzaminie. Udało mi się i zdałam :) co jest wiado.oscia rewelacyjna! Mam luz:) w tym cyklu nie mierze temperatury i tyle. Koniec. zobaczymy czy to coś da. Muszę przestać myslec

    KaMiszka, 91Ewela09, KateHawke, mycha91, Kamelkowo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Hej dziewuszki:) wracam do świata żywych po egzaminie. Udało mi się i zdałam :) co jest wiado.oscia rewelacyjna! Mam luz:) w tym cyklu nie mierze temperatury i tyle. Koniec. zobaczymy czy to coś da. Muszę przestać myslec
    Gratuluję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Wam wszystkim zafasolkowanym Dziewczynom :D !!!!!

    Paulina89 mam identycznie jak Ty ;) to co wrzucamy w marcu na luz ;) u mnie nadal @ nie przyszła co mnie bardzo dziwi, ale maluchy wiedzą kiedy mają się pojawić ;) działamy ! :)

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 lutego 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Wiem ze to nie dotyczy wątku ale gdzies musze upuścić emocje... Właśnie posypalo się juz drugie zwolnienie w pracy w przeciągu tygodnia...

    No to nie ciekawie. Trzymaj się. No pewno strasznie stresująca sytuacja.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ