X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Już pojedzone :)
    Za często nie jadamy pizzy, ale czasami trzeba ;)

    Powiem Wam, że ciekawa jestem jutrzejszego testu. Ale z drugiej strony się boję :p

    Ja wstaje o 5:30, więc już od samiuskiego rana będę kciuki za Ciebie trzymać :-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Mi nadwaga na razie nie grozi. Mam niedowage :(

    Sorki,żezapytam,ale ile wazysz? ja mam 165cm i 53kg i wyglądam naprawdę drobniutko.

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Sorki,żezapytam,ale ile wazysz? ja mam 165cm i 53kg i wyglądam naprawdę drobniutko.
    54 tylko że mam 174/175cm :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 18:54

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi jestem nie duzo nizsza i duuuzo ciezsza :/ Glupio mi, w takim wieku tyle wazyc :(
    Zaczelam tyc strasznie jak zaczelam brac tabletki, wczesniej tez wiecznie mialam niedowage, moze troche zaluje ze je bralam.

    Paulinucha wydaje mi sie, ze Ty jak najbardziej w normie :)

    Paulinucha87 lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - ale to ja się stresuję :p Wy będziecie 2 dni po mnie :p więc spokojnie ;)

    Flowwer - staram się nie rozpamiętywać o tym co było. Trzeba iść do przodu :) a za Oluchną też mi tęskno! Zaglądam do niej czasami i nawet pisałam, ale chyba porzuciła OF.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Dziewczyny - ale to ja się stresuję :p Wy będziecie 2 dni po mnie :p więc spokojnie ;)

    Ja tam sie z Toba stresuje :p

    A moim testem tez sie powoli zaczynam stresowac.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi, ja takie same wymiary miałam jak paliłam. Jak tylko przestałam to w pół roku 17kg przytyłam. Przedstawiam się na ciemny chleb, owoce, brak cukru w napojach i na szczęście waga stanęła. Ale zrzucić to już ciężko bo pracuję siedząc na pupie, do pracy daleko więc autem. I za leniwa jestem po pracy na ćwiczenia. Ale po ciąży obiecałam sobie, że schudnę.
    Amy, testujemy tego samego dnia. Trzymam kciuki za ciebie kochana.
    I za was wszystkie testujące w tym tygodniu
    Kaczorka, tą szyjką się nie stresuj bo ona to takie psikusy potrafi robić, że masakra :-D
    Lily, ja tak się przejmuję twoim testowaniem jakby to moje było. Zieloności! Kaczorka twwoim tym bardziej, bo to tuż tuż!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 19:00

    Amy333 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś była na greyu w kinie? Lepsza druga część niż jedynka? Mieliśmy na to iść w walentynki ale mieliśmy pewne przygody w kinie tak że obejrzałam tylko reklamy i poszłam ratować męża :P
    A na jedynce zasypialam

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mysle, że ważę w sam raz :) mam 174cm a ważę około 62kg i jestem zadowolona.

    A @ jakoś się nie chce rozkręcić. Brzuch bolał strasznie a krwi tylko trochę. Zwykle przy takim bolu to już że mnie leci nieźle. A dziś tak ledwo co. Jutro pewnie mnie zaleje.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka a może to plamienie na zagniezdzenie?? Bo trochę za szybko byś dostała tą @

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Gigi, ja takie same wymiary miałam jak paliłam. Jak tylko przestałam to w pół roku 17kg przytyłam.
    Lily, ja tak się przejmuję twoim testowaniem jakby to moje było. Zieloności! Kaczorka Twoim tym bardziej, bo to tuż tuż!

    Ja bardzo tez przytylam jak mialam przerwe w e-papierosie. Zwykle fajki to tylko okazjonalnie - imprezy itp. A e-petem zastepuje czasem jedzenie na caly dzien jak sie zapomne.

    Dzieki, nie mozemy sie tak stresowac bo to moze zaszkodzic fasolce. :p

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka jesteś pewna że to @? To dopiero 21 dc... A może jednak zagnieżdżenie? Na twoim miejscu bym poczekała z tą @. A jeśli chodzi o wagę to ja taką chcę mieć przy tym wzroście. Dla mnie idealna.

    malka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Malka a może to plamienie na zagniezdzenie?? Bo trochę za szybko byś dostała tą @

    No za szybko o jakieś 5 dni :/ nie wiem, może po laparo cykl musie się dopiero wyregulować. To był dopiero pierwszy po zabiegu. Na zagniezdżenie już chyba nie liczę, bo brzuch za mocno bolał typowo jak na @. Aż musiałam tabletkę wziąć. Przy implantacji chyba nie boli... ale w sumie nie wiem, nie miałam nigdy ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Któraś była na greyu w kinie? Lepsza druga część niż jedynka? Mieliśmy na to iść w walentynki ale mieliśmy pewne przygody w kinie tak że obejrzałam tylko reklamy i poszłam ratować męża :P
    A na jedynce zasypialam

    Dwojka jak dla mnie duuuzo lepsza, polecam. Rozpisalam sie o tym na watku rocznika 97 ;) Soundtrack tak dobry jak w 1.
    W koncu osoba, ktora nie czytala ksiazek rozumie dlaczego Christian jest taki a nie inny i moze sie zglebic w jego psychike.


    Malka zazdroszcze wymiarow :p Ja troszke nizsza i troche ciezsza.
    Ja obstawiam u Ciebie zagniezdzenie a nie tak wczesnie @.

    malka lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Lily - tego nie da się nauczyć, z tym trzeba się urodzić :) spokój, opanowanie, pozytywne nastawienie. Często sprawiam wrażenie jakby mi na czymś nie zależało. A tak nie jest. Tylko po prostu to siedzi we mnie a nie na zewnątrz :)
    No i chyba ze mnie taki typ człowieka, który zaczyna się przejmować jak już musi. Po co za wczasu :p

    A z pamiętnika mojego poowulacyjnego nakręcania się - w końcu dziś moja popołudniowa temperatura sięgnęła 37 st. i sutki są jakieś wrażliwe. Ale nie bolą! Chyba muszę jutro zrobić testa, żeby się nie schizować niepotrzebnie :)


    Jaki ma sens mierzenie temperatury popołudniu? :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Dwojka jak dla mnie duuuzo lepsza, polecam. Rozpisalam sie o tym na watku rocznika 97 ;) Soundtrack tak dobry jak w 1.
    W koncu osoba, ktora nie czytala ksiazek rozumie dlaczego Christian jest taki a nie inny i moze sie zglebic w jego psychike.


    Malka zazdroszcze wymiarow :p Ja troszke nizsza i troche ciezsza.
    Ja obstawiam u Ciebie zagniezdzenie a nie tak wczesnie @.
    To może jednak warto spróbować drugi raz na to pójść.
    Ostatnio siedzielismy już w kinie. Zaczęły się reklamy i wysłałam męża po picie bo nie lubię być w kinie bez picia, zwłaszcza przy popcornie. No i biedaczek poszedł i pomylił sobie drzwi i wyszedl ewakuacyjnymi, które otwierają się tylko z jednej strony... I nie mógł wejść nimi z powrotem. Tak się potem zgubił i nie wiedział jak dojść z powrotem i trafił na parking :P i dzwonił do mnie. Film się zaczyna a ja jak idiotka ubieram się, jeszcze popcorn mi się wysuwa i wychodzę.
    Wyszłam tymi samymi drzwiami ale zanim się znaleźliśmy to trochę minęło i potem szukaliśmy wyjścia bo była pozna godzina i galeria już pozamykana.. A z kina było jakieś osobne wejście o którym nie wiedzieliśmy :D

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Inna a mogę zapytać o wyniki Twojego męża? Bo my tez mamy tylko 1% o prawidłowej budowie, tak było trzy miesiace temu. Za dwa tygodnie ponawiamy badanie, tylko musimy odczekać po antybiotyku, bo maz był chory teraz. U nas niby 1 % to poniżej normy, ale jesli chodzi o ilościowo to tych prawidłowych jest 1,8 mln ( bo ogólna liczba plemników była bardzo duża) wiec tak naprawdę powyżej normy ( bo norma była do 1,6 mln). A U Was jaki był wynik ilościowo w milionach tych prawidłowych jesli można zapytać?
    U nas całościowo to 200mln, więc 2mln było ok. U nas problemem do kompletu jest 33% fragmentacja DNA plemników. :/ Mieliśmy zlecony kariotyp i teraz czekamy jak na wyrok. :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinowe przygody :'D
    Ja dwojke pokochalam, duzo wierniejsza ksiazce, duzo latwiej zrozumiec Greya itp
    No i soundtracku slucham ciagle do teraz <3

    Gigi lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Jaki ma sens mierzenie temperatury popołudniu? :)

    Powiem Ci, że tak z ciekawości :) do wczoraj moja popołudniowa temperatura sięgnęła około 36.7, czyli niżej niż poranna. A dziś w końcu poszła wyżej - do 37 ;)
    Zazwyczaj po owu od razu popołudniowa była wyższa ;) a w tym cyklu taki psikus :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Powiem Ci, że tak z ciekawości :) do wczoraj moja popołudniowa temperatura sięgnęła około 36.7, czyli niżej niż poranna. A dziś w końcu poszła wyżej - do 37 ;)
    Zazwyczaj po owu od razu popołudniowa była wyższa ;) a w tym cyklu taki psikus :p
    W takim razie trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ