X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    U mnie podobnie z M ja jestem oazą spokoju a on cholery do potęgi n-tej :) ale dobrze nam razem i to najważniejsze :) powodzenia dziewczyny w testowaniu u mnie 2 dc powoli juz zaczynam ukladać plan na kolejne podejście
    A który u was cykl starań?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    U mnie podobnie z M ja jestem oazą spokoju a on cholery do potęgi n-tej :) ale dobrze nam razem i to najważniejsze :) powodzenia dziewczyny w testowaniu u mnie 2 dc powoli juz zaczynam ukladać plan na kolejne podejście

    Jak ja Wam zazdroszcze. Tez bym chciala byc oaza spokoju. Da sie tego nauczyc? Zwlaszcza majac wysokie ego, bedac rozpieszczona, majac nerwice i stany lekowe i sie denerwowac ze dostaje sie cos minute pozniej niz sie oczekiwalo. Mysle ze to juz jest najwyzszy poziom. Chcialabym to zmienic, u mojego tez bym chciala, probujemy od 3 lat i nici z tego.
    Jak ktos cos wie to piszice.

    Plan? A jak sie to planuje? Myslalam ze to raczej orgaizm za nas wybiera a <3 to i tak spontanicznie a nie z planu.

    Ps. Gg sie wzielo od Good Game?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily - tego nie da się nauczyć, z tym trzeba się urodzić :) spokój, opanowanie, pozytywne nastawienie. Często sprawiam wrażenie jakby mi na czymś nie zależało. A tak nie jest. Tylko po prostu to siedzi we mnie a nie na zewnątrz :)
    No i chyba ze mnie taki typ człowieka, który zaczyna się przejmować jak już musi. Po co za wczasu :p

    A z pamiętnika mojego poowulacyjnego nakręcania się - w końcu dziś moja popołudniowa temperatura sięgnęła 37 st. i sutki są jakieś wrażliwe. Ale nie bolą! Chyba muszę jutro zrobić testa, żeby się nie schizować niepotrzebnie :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej nie wyobrażam sobie <3 na siłę... Takze u nas to nie było tylko z powodu owulki. Mój nawet nie wiedział kiedy miałam dokładnie dzień owulacji. Po prostu wiedział, że to są dni płodne i tyle. Po co chłopa dodatkowo stresować i mówić mu ze to akurat dzień owulacji? Czyli ten dzień od którego zależy czy będzie dzidziolek czy nie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 15:27

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Ja raczej nie wyobrażam sobie <3 na siłę... Takze u nas to nie było tylko z powodu owulki.

    My jestesmy mlodzi wiec jak sie widzimy to codziennie, ewentualnie co 2 dni ;)

    Kaczorka ja ogolnie tez jestem pozytywnie nastawiona, wszyscy uwazaja ze jestem za bardzo optymistka. Ale to dzieki temu ze zawsze mialam to czego chcialam, a jak nie mialam to ten kto byl za to odpowiedzialny mial przerabane :D Dlatego zawsze wierze ze bedzie tak jak ja chce. Bo wiecie ja nigdy nie pytalam tylko mowilam. Przez to mialam duzo problemow w szkole i teraz w zwiazku :/

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    A który u was cykl starań?
    5 cykl i z każdym miesiącem już się tak nie wsłuchuje i nie nastawia... Fajnie by było gdyby się udało ale to nie takie proste... w pierwszych cyklach pełno objawów i wszystko wpisywane a teraz czekam do 13 dc i robię test

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Jak ja Wam zazdroszcze. Tez bym chciala byc oaza spokoju. Da sie tego nauczyc? Zwlaszcza majac wysokie ego, bedac rozpieszczona, majac nerwice i stany lekowe i sie denerwowac ze dostaje sie cos minute pozniej niz sie oczekiwalo. Mysle ze to juz jest najwyzszy poziom. Chcialabym to zmienic, u mojego tez bym chciala, probujemy od 3 lat i nici z tego.
    Jak ktos cos wie to piszice.

    Plan? A jak sie to planuje? Myslalam ze to raczej orgaizm za nas wybiera a <3 to i tak spontanicznie a nie z planu.

    Ps. Gg sie wzielo od Good Game?


    Plan działania dotyczy badań nasienia, tak polecił mi gin, no właśnie z serduszkowaniem to jest różnie po 8 latach znajomości ;p nie to samo libido co na początku ;p a gg88 jakoś z innego forum przeszło i tak zostało nie ma jakiegoś głębszego sensu jedynie od imienia Gosia ;p

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Plan działania dotyczy badań nasienia, tak polecił mi gin, no właśnie z serduszkowaniem to jest różnie po 8 latach znajomości ;p nie to samo libido co na początku ;p a gg88 jakoś z innego forum przeszło i tak zostało nie ma jakiegoś głębszego sensu jedynie od imienia Gosia ;p

    Moje ulubione imie <3 :D

    No coz, u mojego brata ktory po slubie jest 10 lat libido nie spadlo, z tego co wiem to nawet po alkoholu mu sie chce (u mnie w domu otwarcie si ena takie tematy rozmawia, majac 11 lat wiedzialam zawsze co i jak). U mojej siostry chyba to samo (po slubie 8 lat).
    Moze to nie wiek, a w glowie siedzi? :)
    My sie soba bardziej "jaramy" po 3-4 latach niz na poczatku.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Moje ulubione imie <3 :D

    No coz, u mojego brata ktory po slubie jest 10 lat libido nie spadlo, z tego co wiem to nawet po alkoholu mu sie chce (u mnie w domu otwarcie si ena takie tematy rozmawia, majac 11 lat wiedzialam zawsze co i jak). U mojej siostry chyba to samo (po slubie 8 lat).
    Moze to nie wiek, a w glowie siedzi? :)
    My sie soba bardziej "jaramy" po 3-4 latach niz na poczatku.
    U mnie to samo choć my już 15 lat razem i czasem się śmieje ze czym jesteśmy starsi to limbido większe a po 30-stce to to szaleństwo <3 <3 <3

    Gigi lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer cudownie :D Uwielbiam takie love story <3
    Kochajcie sie jak najwiecej i jak najdluzej
    Trzymam kciuki za to zeby Wasze libido bylo takie jak najdluzej

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower jeśli mogę zapytać. Pewnie już to pisałaś gdzieś ale teraz nie znajdę tego.
    Staracie się od tego 2002 r? I dopiero teraz udało się w tym 1cs co masz w podpisie pierwsza owulacje mieć? Wcześniej się nic nie dało zrobić czy to były u was takie starania bardziej na luzie?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to fajny wątek powstał już na fioletowej stronie ale jest dla wszystkich. Także wpadajcie kto chętny

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/fuksiary-stulecia,12373.html

    Jest już mnóstwo wątków starszych tu na forum ale tam wszędzie dziewczyny są już ze sobą zzyte i myślę, że ciężko się tak wbić do zgranej już ekipy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 16:28

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Flower jeśli mogę zapytać. Pewnie już to pisałaś gdzieś ale teraz nie znajdę tego.
    Staracie się od tego 2002 r? I dopiero teraz udało się w tym 1cs co masz w podpisie pierwsza owulacje mieć? Wcześniej się nic nie dało zrobić czy to były u was takie starania bardziej na luzie?
    Tak od 2002 r nie miałam ovu ale to przyczyna torpieli po dupku i hiperprolaktynemii późniejszej. Straciłam duzo czasu u zwykłych ginow którzy nie potrafią leczyć tego w pierszej klinice diagnoza - niech pani zgrubnie ;) podziękowałam i nigdy nie wróciłam tam. W drugiej klinice stymulacje Clo i tylko drobne pęcherzyki. Potem miałam wszystkiego serdecznie dość i pauze miałam na 4 lata ale w tym czasie nie zabezpieczałam się.
    Od sierpnia jestem w trzeciej klinice gdzie dr potwierdził brak ovu i ruszyl od kolejnego cyklu letrozolem i powodzeniem !!! Jak zobaczyłam mój pęcherzyk wielkości 24 mm to prawie sie rozplakałam. Coś nareszcie ruszyło i przy pierwszej wizycie dr dał mi skierowanie na pełną diagnostyke z laparo,histo i drożność jajowodów.
    Więc wychodzi na to ze w życiu miałam 4 z ovu mój organizm jest leniwy.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem jak dlugo ale to jest pierwsza ovu o ktorej wiem (o ile faktycznie wystapila, nie moge byc pewna).
    Przed tabletkami prawdopodobnie nigdy nie mialam ovu (zaczelam miesiaczkowac majac 14 lat, gdy mialam 15,5 zaczelam brac tabletki), a po tabletkach to jest moje pierwsze przypuszczalne ovu. Boje sie ze moge miec takie problemy jak Ty :/
    Trzymaj sie duzo zdrowka.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower jejku, strasznie długo czekasz ale ja wierzę, że każda się doczeka :*

    U mnie @ zaczęły się w wieku 11lat...takze baardzo szybko.

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    W 100% się z Tobą zgadzam :) mój wykreś jest już szary od pół roku hahahaha :D
    Jestem w o tyle komfortowej sytuacji, że już nie muszę gwałcić M ,,bo owulka idzie", a robimy to w końcu bez żadnej spiny :) znów czuję się jak szalona nastka hahahaha :D

    My jak nie gonily nas testy i tempki to wiecej serduszek niz zwykle zaliczylismy. Czesciej B. mnie na to namawial niz ja jego (w koooncu).
    Jakos tam siebie obserwuje, sluz byl piekny, hormony wyszly spoko. Mimo ze lubilam moerzyc temperature to musialam odpuscic bo ona byla tym czynnikiem stresogennym. Teraz troche bylo stresu przy owulce czy byla czy bedzie bo dzialalismy po omacku ale liczymy ze regularne serduszka zalatwily sprawe. Zreszta. Najwazniejsze ze jest love miedzy nami i ze te starania-niestarania nas zblizaja. Reszta sie ulozy.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Flower jejku, strasznie długo czekasz ale ja wierzę, że każda się doczeka :*

    U mnie @ zaczęły się w wieku 11lat...takze baardzo szybko.

    Wiekszosc moich kolezanek miala w podstawowce, mama i siostra majac 13 lat, a ja taka opozniona :'D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lutego 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi - to my dwie takie poszkodawane, bo ja też dostałam pierwszą @ w wieku 11 lat. I zawsze była jak w zegarku. 2 razy mi się zdarzyło, że się opóźniła po 10 dni. Wtedy od razu do gina pogoniłam. No i okazało się, że to torbiele endometrialne były przyczyną.

    Heh, mąż zamówił pizzusię i aż mi ślinka cieknie jak na nią czekam :p a to jeszcze 15-20 minut trzeba czekać!!

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Heh, mąż zamówił pizzusię i aż mi ślinka cieknie jak na nią czekam :p a to jeszcze 15-20 minut trzeba czekać!!

    Ja mialam dobrze z pozna @ :p

    Aleee bym zjadla pizze, robisz smaka. A ja sie glupia odchudzam.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lutego 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ja mialam dobrze z pozna @ :p

    Aleee bym zjadla pizze, robisz smaka. A ja sie glupia odchudzam.

    Pamiętaj, że w ciąży nie można się odchudzać ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ