X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w środę do pracy idę więc wcześnie rano test i czy pozytywny czy negatywny to pójdę na betę tego samego dnia jak najwcześniej się da i od razu lecę do pracy.

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Anuśka, na zdjęciu nie widać. Ale u mnie na tych testach to normalne że bladziochy wychodzą. Kupiłam ostatnio testy ovu Domowe Laboratorium i tam wychodziła ładna krecha. Ale mi zabrakło... Gigi, to jesteśmy już dwie niemądre i teraz już nie będziemy nic robić tylko liczyć czas do bety :-D
    Kaczorka, jeszcze nie masz @ więc ja nadal trzymam kciuki za zieloną kropę.
    Ja robiłam rosmanowskie...gdzieś tu będzie foto jak on wygladal,no i ciążowy pozytyw mi wyszedł dopiero po 2 dniach ;-)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka u mnie to na odwrót. Przed @ woda się zbiera a w czasie @ chodzę siku znacznie częściej

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Pauline89 Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    Ja robiłam rosmanowskie...gdzieś tu będzie foto jak on wygladal,no i ciążowy pozytyw mi wyszedł dopiero po 2 dniach ;-)

    W sensie dwa dni po spodziewanej miesiączce?
    Przepraszam ale jestem nowa i nie jestem na bieżąco ;)

    03.2016 - Mama Aniołka (22 tc)
    06.2016 - Ponowne starania
    09.2016 - Ciąża biochemiczna
    Nasze kariotypy ok/nasienie męża ok/długie cykle
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 19 lutego 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi, u mnie dopiero 6dpo a zagnieżdżanie byłoby w 4-5dpo wiec za wcześnie chyba na betę. Z tego co czytam tu u was to beta raczej w dniu @, co najwyzej dzień przed.
    Anuśka, może się odważę za 2 dni zrobić ciążowy skoro mówisz że po 2 dniach ci wyszedł.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Kaczorka u mnie to na odwrót. Przed @ woda się zbiera a w czasie @ chodzę siku znacznie częściej

    Ja to już zaraz po owulacji dużo siusiam ;) a dzisiaj to mi się chce cały czas :p jakieś przegięcie..

    Dobrze, że nie mam testów owu w domu, bo pewnie poszłabym zrobić :p a tak to mam tylko jeden ciążowy i czekam ;) z tamtego miesiąca został mi żółty bobotest :) niby ten szczęśliwy :D jutro się okaże :p

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauline89 wrote:
    W sensie dwa dni po spodziewanej miesiączce?
    Przepraszam ale jestem nowa i nie jestem na bieżąco ;)
    Nie :-) w 10dpo a w 12 wyszedł ciążowy pozytyw bardzo slaby

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ja to już zaraz po owulacji dużo siusiam ;) a dzisiaj to mi się chce cały czas :p jakieś przegięcie..

    Dobrze, że nie mam testów owu w domu, bo pewnie poszłabym zrobić :p a tak to mam tylko jeden ciążowy i czekam ;) z tamtego miesiąca został mi żółty bobotest :) niby ten szczęśliwy :D jutro się okaże :p
    Dla mnie żółty bobo test okazał się szczęśliwy :-)

    KateHawke, Kaczorka, Gigi lubią tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety dzisiaj lekkie plamienie wiec pewnie najpozniej jutro przyjdzie okres...to bylo do przewidzenia.
    Tak wiec ostatecznie potwierdze okres i spadam na marzec:)
    Wczoraj bylam u gina zrobic kolejny wymaz.wyniki w srode.mam nadzieje,ze dobre i w nastepny poniedzialek podchodze do hsg!!
    Trzymajcie kciuki!jeszcze raz gratuluje wszystkim lutowym zafasolkowanym;)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik wspolczuje i tule :/
    Trzymam kciuki za nastepny cykl.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna to chyba taki etap te pierwsze miesiace,piekne wyķresy,kazdy objaw zaznaczony. Tez to przerabialam. Teraz juz jestem ciut madrzejsza od siebie samej sprzed 3 cykli. Nie zaznaczam zadego klucia, bo to taki sam objaw @ jak i ciazy. W tym msc nie mierze temp to juz i skokow temp. nie wyszukuje xD i juz doskonale wiem ze moja szwagierka z porypanymi hormonami i pcos zaszla w ciagu 5 msc. A ja z moimi perfekcyjnymi wynikami bujam sie 4 cykl mimo ze mlodsza xD Nawet juz nie mam na ovu konta pro. bo mi do szczescia niepotrzebne xD
    Kazdy musi swoje przejsc. Nie zycze nikomu ale po 2-3 razach wyszukiwanie objawow w pierwszych dpo zaczyna sie przykrzyc. Zreszta wystarczy spojrzec jiz na podejscie moje, Bocianiatka,Kaczorki czy Oluchny ktora juz nawet odpuscila firum calkowicie.

    innamorata88, Mada92, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • milkaa Przyjaciółka
    Postów: 112 63

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pokusiło mnie i zrobiłam dziś test 11 dzień po potwierdzonej owulacji monitoringiem. Wynik testu negatyw :( jak myślicie jest jeszcze szansa na fasolkę ?

    atdci09kpce1t64c.png
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaa szansa zawsze jest dopoki nie ma @.

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Inna to chyba taki etap te pierwsze miesiace,piekne wyķresy,kazdy objaw zaznaczony. Tez to przerabialam. Teraz juz jestem ciut madrzejsza od siebie samej sprzed 3 cykli. Nie zaznaczam zadego klucia, bo to taki sam objaw @ jak i ciazy. W tym msc nie mierze temp to juz i skokow temp. nie wyszukuje xD i juz doskonale wiem ze moja szwagierka z porypanymi hormonami i pcos zaszla w ciagu 5 msc. A ja z moimi perfekcyjnymi wynikami bujam sie 4 cykl mimo ze mlodsza xD Nawet juz nie mam na ovu konta pro. bo mi do szczescia niepotrzebne xD
    Kazdy musi swoje przejsc. Nie zycze nikomu ale po 2-3 razach wyszukiwanie objawow w pierwszych dpo zaczyna sie przykrzyc. Zreszta wystarczy spojrzec jiz na podejscie moje, Bocianiatka,Kaczorki czy Oluchny ktora juz nawet odpuscila firum calkowicie.

    W 100% się z Tobą zgadzam :) mój wykreś jest już szary od pół roku hahahaha :D
    Jestem w o tyle komfortowej sytuacji, że już nie muszę gwałcić M ,,bo owulka idzie", a robimy to w końcu bez żadnej spiny :) znów czuję się jak szalona nastka hahahaha :D

    Pauline89 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha
    Jesli chodzi o mnie to ja nie zapisuje objawow ciazy tylko ogolnie co sie ze mna dzieje. Zapisywalam od poczatku cyklu, nawet nie myslalam zeby to wpisywac dopiero jak bede podejrzewac ciaze, ja w sumie przez chodzenie od dziecka po lekarzach jestem nauczona zeby pisac co mi jest, dawniej to zapisywalam w kalendarzu :p
    Ja bym nie odpuszczala forum bo tu jest bardzo milo, a ze ja jestem introwertyczka z fobia spoleczna to tylko tutaj mam do kogo gebe otworzyc.

    Milkaa
    Jasne ze jest, poczekaj te 3 dni i zrob moze z nami test? Ja z Gigi tez jestesmy 11dpo i staramy sie trzymac i nie robic testu przed czasem.

    Gigi lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluy ja też introwertyk. 90% mnie to flegmatyk. A mąż choleryk. Każdy się dziwi jak ze sobą dajemy radę. :D
    Ale ja bym nie mogła mieć kogoś z takim samym charakterem jak ja :P

    Pauline89 lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tych wszystkich objawów nie traktuje jak na ciążę bo one mogą być równie dobrze na @. ;P

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, mycha, ja trochę na luzie a trochę nie ;) jakoś tam się wsłuchuję w siebie ;)

    innamorata88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Liluy ja też introwertyk. 90% mnie to flegmatyk. A mąż choleryk. Każdy się dziwi jak ze sobą dajemy radę. :D
    Ale ja bym nie mogła mieć kogoś z takim samym charakterem jak ja :P

    U nas gorzej. Oboje jestesmy cholerykami. Do tego z nerwica.
    U mnie zero flegmatyka ale duzo lenistwo, on z reszta tez.
    Jak ktos zapyta jak sie dogadujemy to juz spiesze z odpowiedzia.
    Nie dogadujemy sie, kochamy sie bardzo, jestesmy razem prawie 4 lata ale (zwlaszcza patrzac z zewnatrz) to sie nie dogadujemy.

    Gigi lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    U nas gorzej. Oboje jestesmy cholerykami. Do tego z nerwica.
    U mnie zero flegmatyka ale duzo lenistwo, on z reszta tez.
    Jak ktos zapyta jak sie dogadujemy to juz spiesze z odpowiedzia.
    Nie dogadujemy sie, kochamy sie bardzo, jestesmy razem prawie 4 lata ale (zwlaszcza patrzac z zewnatrz) to sie nie dogadujemy.
    A ok bo napisałaś że introwertyk to bardziej kojarzy się z flegmatykiem bądź melancholikiem ;)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ