X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 19 lutego 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Pauline89, w pierwszej ciąży to ja nawet testów nie robiłam :D myślałam tylko, że cykl mi się rozjechał po tabletkach anty :P dopiero jak mi cycki zaczęły puchnąć podreptałam do gina, a tam surprise 7tc :D bez spiny, pykło za pierwszym razem. A teraz wyszło, że nie mamy szans na zapylenie na naturalsie i nawet inseminacja nie wchodzi w grę. :P

    Lilu, mam nadzieję, że się nie obraziłaś, bo naprawdę nie miałam tego na celu. :)
    U mnie w rodzinie to samo, wszyscy dookoła pylą aż miło, tylko my jak te sieroty walczymy z wiatrakami. :P

    Inna a mogę zapytać o wyniki Twojego męża? Bo my tez mamy tylko 1% o prawidłowej budowie, tak było trzy miesiace temu. Za dwa tygodnie ponawiamy badanie, tylko musimy odczekać po antybiotyku, bo maz był chory teraz. U nas niby 1 % to poniżej normy, ale jesli chodzi o ilościowo to tych prawidłowych jest 1,8 mln ( bo ogólna liczba plemników była bardzo duża) wiec tak naprawdę powyżej normy ( bo norma była do 1,6 mln). A U Was jaki był wynik ilościowo w milionach tych prawidłowych jesli można zapytać?

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa też mi się zachciało pizzy. Może na kolacje gdzieś wyskoczymy.

    U mnie te @ wcale nie az takie regularne . teraz tak przeglądam aplikacje i w zeszłym roku raz miałam cykl 49dniowy .najdluzszy w moim życiu. :O myślałam wtedy, że jestem w ciąży urojonej :P

    Zdarzaja się też czasami takie cykle 31-32 dniowe.
    Najczęściej @ jednak przychodzi na 28 ,29 dzień

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Pamiętaj, że w ciąży nie można się odchudzać ;)

    To najpierw trzeba w niej byc :p
    Poza tym ja sie nie dietuje, po porstu jem jak najzdrowiej i jak najmniej weglowodanow ale to nie znaczy ze sie katuje, glodze itp Po prostu odpuszczam sobie pizze, slodkie napoje itp. Mysle ze taka dieta fasolce nie zaszkodzi - o ile w ogole taka jest.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lutego 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już pojedzone :)
    Za często nie jadamy pizzy, ale czasami trzeba ;)

    Powiem Wam, że ciekawa jestem jutrzejszego testu. Ale z drugiej strony się boję :p

    mycha91, Gigi, Maja84 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Już pojedzone :)
    Za często nie jadamy pizzy, ale czasami trzeba ;)

    Powiem Wam, że ciekawa jestem jutrzejszego testu. Ale z drugiej strony się boję :p

    Ja sie boje srodowego, jak bym testowala jutro to bym byla spanikowana :p

    Trzymam kciuki, wierze ze sie uda Kaczorku nasz zolciutki :D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Wasze fasolki mocno kciuki,mimo ze mi sie w tym lutym nie udalo i przenioslam sie juz na marzec to zagladam do Was i czekam na slicznego dzidziusia na liscie przy nicku :D cieszy mnie jak sie udaje ;)

    Gigi, LilyEvans lubią tę wiadomość

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na samym początku jak zaczęłam pisać na forum ktoś mi napisał żebym uważała bo uzależnia. Wtedy się z tego śmialam. A teraz już rozumiem :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Już pojedzone :)
    Za często nie jadamy pizzy, ale czasami trzeba ;)

    Powiem Wam, że ciekawa jestem jutrzejszego testu. Ale z drugiej strony się boję :p
    Ja wyczuwam że będą dwie kreseczki u ciebie

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ja sie boje srodowego, jak bym testowala jutro to bym byla spanikowana :p

    Trzymam kciuki, wierze ze sie uda Kaczorku nasz zolciutki :D

    No właśnie cykor mnie zaczyna łapać :p jak przed jakimś egzaminem ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do diety to ja sobie obiecuję, że jak znajdę w ciążę to będzie tylko zdrowo :) ale nie wiem jak to wyjdzie.
    Ogólnie moja dieta jest koszmarna.
    W tygodniu na śniadanie to przeważnie sama kawa. Czasami zdążę zjeść tosta. W pracy to kupię rogale czy bagietki wcinam, jakieś batony i oczywiście kawa.
    Potem jakiś obiad. Nie jestem mistrzem w kuchni. Na szczęście mąż sprawdza się o niebo lepiej w kuchni ale nie zawsze ma czas zrobić obiad bo dużo pracuje.
    O tyle dobrze bo byśmy wymarli z głodu. Taka że mnie nie idealna żona.
    Często po pracy po prostu każde z nas je obiad na mieście jak wiemy, że w domu nic nie ma:P
    No i kolacja to już w domu, czasami też gdzieś wyjdziemy.
    A w domu niestety wcinam duzi słodkości.
    Także moja dieta wola o pomstę do nieba.
    Pamiętam czasy świetności z młodości jak cudowalam z tymi wszystkimi dietami, zdrowym odżywianiem. A teraz zwyczajnie brakuje w tygodniu czasu.

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Mycha, super jest taki luz! :) ja też tak chciałam na początku ale czasem ciekawość bierze górę i co kilka dni coś tam sprawdzę ;) no i właśnie... zwykle po owu szyjka na drugi dzień się zamyka, jest wysoko i twarda... tak teraz jest nisko, twarda i lekko otwarta a chyba nie powinna być otwarta w 6 dpo? Czy mam się martwic/ iść do gin z tym? Bo na @ o tydzień za wcześnie ;)

    Dziewczyny, poradźcie coś proszę... z jednej strony wiem ze jak jest inaczej niż zwykle, to dobrze ;) ale z drugiej ta otwarta szyjka 6 dpo mnie martwi... :( a może niepotrzebnie schizuje?

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Dziewczyny, poradźcie coś proszę... z jednej strony wiem ze jak jest inaczej niż zwykle, to dobrze ;) ale z drugiej ta otwarta szyjka 6 dpo mnie martwi... :( a może niepotrzebnie schizuje?
    Ja w sprawie temperatur i szyjek nie pomogę bo tylko to nakręca niepotrzebnie. Ja pracuję zmianowo to temp będą rozjechane a przy długich paznokciach wolę nie majsterkować bo tylko sobie wprowadzę infekcję.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No właśnie cykor mnie zaczyna łapać :p jak przed jakimś egzaminem ;)
    Trzymam kciuki jak jutro się obudzę to chce tutaj widzieć ładne zdjęcie testu z dwoma kreskami !!

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko - ja w sprawach szyjki to ciemna jestem :p wczoraj swoją chciałam sprawdzić to tylko się zdziwiłam co tam w środku jest ;)
    Może przestań sprawdzać i czekaj na rozwój wydarzeń :)

    Flowwer - zobaczymy czy będzie co pokazywać.. :)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka stresujesz mnie!!!! :D jak Cie czytam to mam wrazenie ze robie z Toba ten test!

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Co do diety to ja sobie obiecuję, że jak znajdę w ciążę to będzie tylko zdrowo :) ale nie wiem jak to wyjdzie.
    Ogólnie moja dieta jest koszmarna.
    W tygodniu na śniadanie to przeważnie sama kawa. Czasami zdążę zjeść tosta. W pracy to kupię rogale czy bagietki wcinam, jakieś batony i oczywiście kawa.
    Potem jakiś obiad. Nie jestem mistrzem w kuchni. Na szczęście mąż sprawdza się o niebo lepiej w kuchni ale nie zawsze ma czas zrobić obiad bo dużo pracuje.
    O tyle dobrze bo byśmy wymarli z głodu. Taka że mnie nie idealna żona.
    Często po pracy po prostu każde z nas je obiad na mieście jak wiemy, że w domu nic nie ma:P
    No i kolacja to już w domu, czasami też gdzieś wyjdziemy.
    A w domu niestety wcinam duzi słodkości.
    Także moja dieta wola o pomstę do nieba.
    Pamiętam czasy świetności z młodości jak cudowalam z tymi wszystkimi dietami, zdrowym odżywianiem. A teraz zwyczajnie brakuje w tygodniu czasu.

    Jak by moja dieta tak wygladala to bym wazyla z 80kg i byla cala oblana cellulitem. Od kiedy rzucilam alkohol, kawe i herbate zszedl mi celluit :D Od kiedy zdrowobsie odzywiam schudlam 8kg, jeszcze 5 ;)

    W ciazy bedziesz musiala poswiecic czas na lepsze jedzenie bo w koncu chcesz dac maluszkowi to co najlepsze.
    Ale tak szczerze mowiac, zdrowe jedzenie nie zajmuj wiecej czasu niz niezdrowe. Co to za roznica czy kupisz biala bulke i serek topiony czy ciemna i ser bialy? O dietetyczne slodkosci tez nie jest trudno. Zrobienie puddingu z chia wieczorem to tylko kilka sekund a masz rano pozywne sniadanie pelne zelaza.
    Jak sie chce to sie da. A slodkosci zamien na owoce, tez nie zabieraja wiecej czasu, poza obieraniem.

    Co do uzaleznienia to tez to odczuwam, nie wiem co ja robilam calymi dniami zanim tu trafilam :p

    Gigi, Pauline89 lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No właśnie cykor mnie zaczyna łapać :p jak przed jakimś egzaminem ;)

    Twoj stres mi sie udziela :p Nie dosc ze mnie lapia bole jak przy okresie/torbieli endometrionalnej tylko doelikatne to jeszcze mnie stresujesz testem.
    Mam motylki w brzuchu teraz z nerwow.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nadwaga na razie nie grozi. Mam niedowage :(

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:

    Flowwer - zobaczymy czy będzie co pokazywać.. :)
    Jesteś i tak w moich oczach dzielna!! Pamiętam co przechodziłaś, szkoda że Oluchy już z nami nie ma. Moze wpadnie tylko sie pochwalić <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 18:41

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Co do diety to ja sobie obiecuję, że jak znajdę w ciążę to będzie tylko zdrowo :) ale nie wiem jak to wyjdzie.
    Ogólnie moja dieta jest koszmarna.
    W tygodniu na śniadanie to przeważnie sama kawa. Czasami zdążę zjeść tosta. W pracy to kupię rogale czy bagietki wcinam, jakieś batony i oczywiście kawa.
    Potem jakiś obiad. Nie jestem mistrzem w kuchni. Na szczęście mąż sprawdza się o niebo lepiej w kuchni ale nie zawsze ma czas zrobić obiad bo dużo pracuje.
    O tyle dobrze bo byśmy wymarli z głodu. Taka że mnie nie idealna żona.
    Często po pracy po prostu każde z nas je obiad na mieście jak wiemy, że w domu nic nie ma:P
    No i kolacja to już w domu, czasami też gdzieś wyjdziemy.
    A w domu niestety wcinam duzi słodkości.
    Także moja dieta wola o pomstę do nieba.
    Pamiętam czasy świetności z młodości jak cudowalam z tymi wszystkimi dietami, zdrowym odżywianiem. A teraz zwyczajnie brakuje w tygodniu czasu.

    Gigi, jakbym swoje menu z ostatnich tygodni czytala:-))

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ