Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • madzia8lenka Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Tak. Wyniki maja byc po południu

Później daj znać jaka Ci wyszła. ;)

Gigi lubi tę wiadomość

13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Paulinucha87 Ekspertka

Wysłany: 22 lutego 2017, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Czuję że @ przyjdzie niedługo :( czuje się dokładnie tak jak przed każdą @.bol głowy i ból brzucha :(

Jako ciekawostkę to Ci powiem,ze w każdej ciązy na etapie po owulacji do pozytywnego testu ciązowego miałam takie objawy jak na nadchodzącą miesiaczke.Byłam w szoku,ze test wyszedł pozytywny bo wszystkie znaki na niebie wskazywały,ze @ nadchodzi ;)Bóle brzucha jak na @,nerwica nie miłosierna,zmiany nastrojów i częstomocz.Powodzenia trzymam kciuki za bete :)

madzia8lenka, Gigi lubią tę wiadomość

• Gigi Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Lily ja nadal nie wierzę w ten twój negatyw :/

881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Madziula Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariafaf24 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/116251a9bb86.jpg.html

Nie wiem czy dobrze robie ale jak wam sie wyswietli zdjecie to dajcie znac czy widzicie to co ja??
    jest krecha, powodzenia! :)

IZOSTAR niestety każdy przeżywa to na swój sposób...każdej z nas jest bardzo przykro w momencie braku kreski bądź też poronienia i każda z osobna musi sobie z tym poradzić...ja osobiście zachodzę w głowę dlaczego się nie udało...ovu była, temperatura była, serduszkowanie było to o co chodzi? dlaczego nastoletnie dziewczyny zachodzą tak szybko w ciążę po jednym stosunku bez tych wszystkich obliczeń,obserwacji...dlaczego maja wiecej szczescia niz rozumu...?
    ale wiesz co? nic nie poradzisz...musisz walczyc do konca i nie moze zabraknąć Ci sił do działania, bo tylko tak osiągnie się sukces :) rok to nie jest krótko ale też nie można się załamywać bo to nie tak strasznie długo :)

zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Cześć :-)
    Ja starania od ponad pół roku, ale od 3 miesięcy już łapie doły jak przychodzi @. Ale dół jest jeden dzień a potem nadzieja na nowo, bo nowy cykl, nowe szanse. Przy okazji trochę zmieniłam naszą dietę, od wiosny także idzie w ruch tryb życia.
    Ja testuję 27-28, zapraszamy w te dni :-D

Nam otwierają siłownie pod domem, także tego, nie ma wyjścia;-) Jak pomyśle o tym 27-28...obym tylko dotrwała do tych dni.

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Asik84 Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Nam otwierają siłownie pod domem, także tego, nie ma wyjścia;-) Jak pomyśle o tym 27-28...obym tylko dotrwała do tych dni.

Mi otwarli pod domem siłownie 16.01, kupiłam karnet spakowałem torbę. Tydzień pózniej test ciążowy II. Czekałam na ta siłownie od 2 miesięcy a teraz tak zle sie czuje i wymiotuje ze nawet nie mam siły ćwiczyć:)

Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Mi otwarli pod domem siłownie 16.01, kupiłam karnet spakowałem torbę. Tydzień pózniej test ciążowy II. Czekałam na ta siłownie od 2 miesięcy a teraz tak zle sie czuje i wymiotuje ze nawet nie mam siły ćwiczyć:)
    Po ciąży nadrobisz ;)

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Asik84 Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 14:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZOSTAR wrote:
    Cześć dziewuszki,
    nie wiem czy się pokuszę na test w lutym, termin @ mam na 1/2 marca więc w sumie bym mogła. My juz z rok sie staramy i powiem Wam, że z kazdym miesiącem spada mi entuzjazm w związku z testami, doszukiwaniem sie objawów itp. Mam trochę doła...
    Dalismy sobie czas do konca marca, jak nie zaskoczy to w kwietniu kolejny raz do kliniki leczenia niepłodności (bylismy juz kilka razy, generalnie wszytsko ok, jedynie morfologia nasienia słaba) i zaczniemy badania pod IUI.
    Jak radzicie sobie z dołem co miesiąc? Czy macie juz jak ja takie zobojętnienie i smutek?

Ja starałam sie 2,5 roku, gdyby ktoś mi wcześniej zaproponował IUI to juz bym pewnie była w ciąży z drugim dzieckiem a nie pierwszym. Głowa do góry i działaj. Zwłaszcza przy obniżonych parametrach nasienia warto zaryzykować. I nawet jeśli pierwsza IUI nie wydzie to na serio nie ma sie co załamywać. W końcu wiesz czego chcesz i musisz dążyć do tego zeby to osiągnąć:)

IZOSTAR lubi tę wiadomość

Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • LilyEvans Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Kurde Lily ja nadal nie wierzę w ten twój negatyw :/

Ja w niego nie chce wierzyc. Jeszcze mnie potrzeba nie zlapala na siku wiec sobie czekaja mojenwe testy, moze one beda szczesliwsze ;) W koncu to moja sroda miala byc... A jedyne co dostalam to bol krzyza jak na @, bol piersi i zawroty glowy.

panazuzanna lubi tę wiadomość

Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:

o kurcze, może to jakiś dobry znak z tą siłownią pod domem ;-)
    oj ale tych wymiotów to współczuje:/

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 14:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) wierzyłam że ten 22 będzie szczęsliwym dniem:) i liczę na to że dziewczynom którym pokazała sie tylko jedna kreska na teście wkrótce się to zmieni i jednak okaże się że mają fasolinke w brzuchu:)

co do mnie, to nawet nie mialam czasu patrzeć na objawy bo byłam w urzędzie i pół miasta musiałam złazić w tej ochydnej pogodzie, i o ile było lekko słabo tak musiałam dotrzeć do pewnej firmy bo prawdopodobnie dostanę staż:) kurcze ciesze się:) bo może i podłe pieniądze ale zawsze to coś i czegoś się naucze no i wyjdę do ludzi:) i nawet jak @ mnie nawiedzi w weekend to trudno:)

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • LilyEvans Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 14:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Hej dziewczyny:) wierzyłam że ten 22 będzie szczęsliwym dniem:) i liczę na to że dziewczynom którym pokazała sie tylko jedna kreska na teście wkrótce się to zmieni i jednak okaże się że mają fasolinke w brzuchu:)

co do mnie, to nawet nie mialam czasu patrzeć na objawy bo byłam w urzędzie i pół miasta musiałam złazić w tej ochydnej pogodzie, i o ile było lekko słabo tak musiałam dotrzeć do pewnej firmy bo prawdopodobnie dostanę staż:) kurcze ciesze się:) bo może i podłe pieniądze ale zawsze to coś i czegoś się naucze no i wyjdę do ludzi:) i nawet jak @ mnie nawiedzi w weekend to trudno:)

staz dobra rzecz bo pozniej zwieksza szanse na zatrudnienie w tej firme, maja wyszkolonego pracownika, a sama nauka ich nic nie kosztuje, a czesto pracodawca doklada z wlanej kieszeni jak widzi ze sie spisujesz
    Sama zamierzam isc na jakis na wkacjach, najchetniej juz z brzuszkiem ;)
    Powodzenia!

PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Katik Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję || kresek bardzo miło je widzieć:)
    Czy możecie zerknąć na mój wykres? Bardzo mi się nie podoba temp, strasznie skacze (w poprzednich cyklach była na jednym poziomie i max rozbieżnością 0,1) do tego przez cały dzień jest mi strasznie gorąco jakbym miała gorączkę a rano jak mierzę to 36,6 lub 36,7. To jest dość denerwujące. I jeszcze ta owu...

p19ucsqvbtkflok9.png
  • Kamelkowo Ekspertka

Wysłany: 22 lutego 2017, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi ta beta to formalność tylko gratki :*

Tule wszystkie z jedną kreska ale pamiętajcie że dopóki nie ka @ jest nadzieja :*

3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • LilyEvans Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    Gigi ta beta to formalność tylko gratki :*

Tule wszystkie z jedną kreska ale pamiętajcie że dopóki nie ka @ jest nadzieja :*

nadzieja umiera ostatnia ;)

Btw milo Cie widziec kamelkowo, przyznam ze tesknilam :D

Kamelkowo lubi tę wiadomość

PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Tinusia Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz mąż odbierze wyniki bety a ja z nerwów nie mogę się skupić na niczym..:(

mhsvqps6d6vf02dw.png
  • LilyEvans Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wrote:

ja po tescie sie na niczym nie moglam skupic przez dobre 5h, mega mi sie krecilo w glowie
    bedzie dobrze <3 zobaczysz

PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 15:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wrote:

Tinusia - a Twój pierwszy wynik jaki był? I kiedy?
    Ja zaraz idę oddać krew. Jutro o tej porze będę przeżywać :p

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • madzia8lenka Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w śluzie miałam brązowe coś. Sprawdziłam palcem aż z ciekawości. Ale jak na razie to się nie powtórzyło. I martwię się.

13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 22 lutego 2017, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinusia wrote:
    Czekam niecierpliwie !!!

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego