X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    zrobiłam dziś rano test, ale ja tam widzę baardzoo bladą kreseczkę Nie wiem czy będzie coś widać na zdjęciu, ale proszę Was o interpretację.

    https://zapodaj.net/51e96fa9344ae.jpg.html

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mavis wrote:
    Cześć,

    zrobiłam dziś rano test, ale ja tam widzę baardzoo bladą kreseczkę Nie wiem czy będzie coś widać na zdjęciu, ale proszę Was o interpretację.

    https://zapodaj.net/51e96fa9344ae.jpg.html
    Jak dla mnie negatywny suchcielec. Co miesiąc takie mam.
    Trzymam kciuki żeby zamienił się w pozytyw.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mavis wrote:
    Cześć,

    zrobiłam dziś rano test, ale ja tam widzę baardzoo bladą kreseczkę Nie wiem czy będzie coś widać na zdjęciu, ale proszę Was o interpretację.

    https://zapodaj.net/51e96fa9344ae.jpg.html

    Biała kreska w miejscu gdzie powinna być różowa - negatyw niestety.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie usmażyłam z mężem całą masę faworków na jutro :) trzeba będzie sobie dosłodzić jutro, żeby się wiodło :)

    Gigi - betę masz dość niską, ale owulacja mogła być później niż Ci się wydaje. Więc póki co głowa do góry i w piątek powtórz badanie :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A ja właśnie usmażyłam z mężem całą masę faworków na jutro :) trzeba będzie sobie dosłodzić jutro, żeby się wiodło :)

    Gigi - betę masz dość niską, ale owulacja mogła być później niż Ci się wydaje. Więc póki co głowa do góry i w piątek powtórz badanie :)
    Owulacja na pewno nie była później.Ewentualnie dzień, dwa później. Zagniezdzenie mogło być później.

    Ostatnio gdzieś przeczytałam, że nawet do 14dni może być zagniezdzenie po owu. Nie wiem czy to faktycznie prawda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 19:46

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam taką ochotę na coś dobrego... tylko sama nie wiem na co, w sumie to nawet głodna nie jestem hehe :)
    p.s. w tamtym cyklu @ dostałam w 28 dc a dziś mam 27 więc może franca przyjdzie jutro i dlatego mnie tak na cos dobrego zbiera hehe:P

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Owulacja na pewno nie była później.Ewentualnie dzień, dwa później. Zagniezdzenie mogło być później.

    Ostatnio gdzieś przeczytałam, że nawet do 14dni może być zagniezdzenie po owu. Nie wiem czy to faktycznie prawda

    Dzień czy dwa może robić dużą różnicę - więc czekamy do piątku :) a ja trzymam kciuka, żeby było super :)

    Ja na słodkie w ogóle nie mam ochoty. A faworki zrobiliśmy, bo już wcześniej obiecałam wszystkim w domu :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    a ja mam taką ochotę na coś dobrego... tylko sama nie wiem na co, w sumie to nawet głodna nie jestem hehe :)
    p.s. w tamtym cyklu @ dostałam w 28 dc a dziś mam 27 więc może franca przyjdzie jutro i dlatego mnie tak na cos dobrego zbiera hehe:P

    My wlasnie wszamalismy budyn domowej roboty ^^

    Bylam u gina - od nastepnego cyklu 3x dziennie lutka pod jezyk. Powiedzial ze taki wynik dla kobiety nie planujacej ciaze bylby ok. Ale dla starajacej sie o dziecko wydluza czas i moxe powodowac problemy juz poczatku ciazy. Jesli nie zajde za 4 cykle to mam sie znowu zjawic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 20:06

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja nie lubie budyniu chyba że w masie do ciasta hehe:)
    ja to zaraz po @ sprobuje sie umowić do mojej gin, a najbardziej ciekawa jestem tych wyników przeciwciał, bo jeśli są za wysokie mam dostać coś na zbicie, no ale to w przyszly czwartek sie dowiem

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Lily nawet nie wiesz jak mi jest smutno z twojego powodu :/ może ten fasolek potrzebuje jeszcze czasu, żeby pokazało to na teście...

    Inne dziewczyny też dzisiaj testowaly ale u nich jeszcze są duże szanse bo testowaly znacznie wcześniej niż my

    Ja mam nadzieje ze masz racje, jestem dzisiaj w depresji zycia bo poza negatywnym testem kilka innych nieszczesc mi sie trafilo, ale nie do opowiadania tutaj.

    Melduje ze spalam bo zdychalam ze zmeczenia, @ jeszcze nie ma, jest duzo kremowego sluzu, wszytskie bple sie utrzymuja.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Lily za to testowanie popoludniu to jakbym Cie w dupe kopnela! Czego tam szukalas jak rano z skoncentrowanego moczu nie wyszlo! Odloz ten drugi test bedziesz testowac dopiero w piatek. Jesli np. Dzis bylo zagniezdzenie to ani popoludniu dzis ani jutro rano nic nie zobaczysz slonko :)

    Kop, nie moja wina, kilka dziewczyn tutaj mnie namawialo, kilka na watku 97. Chcialam sorawdzic czy sie nie pomylil ze swojej wady ;)

    Ale: Kupilam 2 pak bo tylko takie sa. Zatestuje jutro rano i tak. W piatek mam bete bo bede w koncu w Polsce ale tylko na 3 dni.
    Nic nie stracilam :D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A ja właśnie usmażyłam z mężem całą masę faworków na jutro :) trzeba będzie sobie dosłodzić jutro, żeby się wiodło :)

    mmm faworkii :3 <3
    A czemu doslodzic jutro zeby sie wiodlo? Jak trzeba to ja sie wytarzam w cukrze pudrze :D

    Edit: Czy jutro tlusty czwartek ze tak o tym gadacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 20:22

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    mmm faworkii :3 <3
    A czemu doslodzic jutro zeby sie wiodlo? Jak trzeba to ja sie wytarzam w cukrze pudrze :D

    Edit: Czy jutro tlusty czwartek ze tak o tym gadacie?

    Dokładnie - tłuściutki czwarteczek :D i żeby się wiodło to trzeba jeść pączusie i faworki ;)
    Pączki do pracy dostarczy koleżanka, więc ja dorobiłam faworki :)
    Hehe, a mąż pierwszy raz robił i cieszył się jak dziecko jak mu pozwoliłam wałkiem bić ciasto :p

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła chyba zła i okrutna @ chociaż ani brzuch mnie nie boli ani nic. 5 dni za wcześnie.

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Przyszła chyba zła i okrutna @ chociaż ani brzuch mnie nie boli ani nic. 5 dni za wcześnie.

    tzn zaczełaś krwawić? bo słowo chyba mnie myli:)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    tzn zaczełaś krwawić? bo słowo chyba mnie myli:)


    Na razie mam przy podcieraniu ale do jutra się rozkręci :/

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Dokładnie - tłuściutki czwarteczek :D i żeby się wiodło to trzeba jeść pączusie i faworki ;)
    Pączki do pracy dostarczy koleżanka, więc ja dorobiłam faworki :)
    Hehe, a mąż pierwszy raz robił i cieszył się jak dziecko jak mu pozwoliłam wałkiem bić ciasto :p
    Kiedys tez moze zrobie, ale teraz niestety sie nie oplaca. Dla siebie nie bo za dobrze wygladam o 5kg, nikogo nie mam bliskiego... kiedy bede robic z dzieckiem <3

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Kiedys tez moze zrobie, ale teraz niestety sie nie oplaca. Dla siebie nie bo za dobrze wygladam o 5kg, nikogo nie mam bliskiego... kiedy bede robic z dzieckiem <3


    Będzie ten czas,że mały albo mała powiedzą :"Mamo,mamo ja też chce" albo "Mamo daj wałek" ❤

    Flowwer, LilyEvans lubią tę wiadomość

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja chyba jeszcze raz zatestuję w lutym strasznie bolą mnie sutki, szczypią tak, że aż nie mogę nosić bluzek i staników hahaha :D mój luby jest zachwycony, a ja mam wrażenie, że mi cycki odpadną... Poza tym jestem straszliwie zmęczona, senna (od 2h zmuszam się do nie spania, ale zaraz idę spać, nie wytrzymam dłużej) brzuch trochę przestał mnie boleć, ale czuję się z każdym dniem coraz gorzej :/ mam wrażenie że na piersiach wychodzą mi żyłki, nie wiem czy to dobrze... postaram się do końca tygodnia zrobić betę, ale zobaczymy jak będzie z czasem, bo ostatnio zalatana jestem :p

    mjvyi09k1yghelay.png
  • madzia8lenka Autorytet
    Postów: 693 1138

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam brazowy śluz albo nitki krwi przy podcieraniu,brak bólu brzucha. Wkłada czysta. I tak myśle jak do jutra tak będzie to może to będzie zagnieżdżenie. Jestem pełna nadziei.

    13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ