X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Hej dziewczyny, ja chyba jeszcze raz zatestuję w lutym strasznie bolą mnie sutki, szczypią tak, że aż nie mogę nosić bluzek i staników hahaha :D mój luby jest zachwycony, a ja mam wrażenie, że mi cycki odpadną... Poza tym jestem straszliwie zmęczona, senna (od 2h zmuszam się do nie spania, ale zaraz idę spać, nie wytrzymam dłużej) brzuch trochę przestał mnie boleć, ale czuję się z każdym dniem coraz gorzej :/ mam wrażenie że na piersiach wychodzą mi żyłki, nie wiem czy to dobrze... postaram się do końca tygodnia zrobić betę, ale zobaczymy jak będzie z czasem, bo ostatnio zalatana jestem :p

    Mialam takie same objawy, ba dalej mam - sutki juz ponad tydzien tak pieka ze nie wiem czy przy okazji sobie nie przebic bo i tak nie poczuje, cycki tak ciezkie jak bym do nich cementu dodala - tylko miekkie, ogromne sa tak ze moj chlop przez wideo sie nie moze nacieszyc. Do tego oczywiscie spalam i o 12 i o 19 bo umieralam, za to rano bezsennosc jak nigdy u mnie. Do tego bol podbrzusza, ciagniecie i klucie w jajnikach iczasem takie delikatne uklucia w macicy, bol krzyza jak na @ albo jakbym sie odzwigala.
    No i testy negatywne, ale @ jeszcze nie przyszla wiec nadzieja sie tli. Nie mowie ze tak musi byc u Ciebie ale nie chce zebys sie nakrecila jak ja bo to nic pozytywnego.

    madzia8lenka, panazuzanna lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie boli gardlo :( przewialo mnie dzis :_

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    A mnie boli gardlo :( przewialo mnie dzis :_
    buuu wspolczuje...

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobne objawy, ból piersi, jeszcze syn mnie niechcący uderzył w jedną, to myślałam, że zaczne wyć z bólu... no i boli mnie w kółko brzuch tylko jakoś tak dziwnie "u góry".. okres póki co nie nachodzi ( i mam nadzieje, że tak zostanie) w piątek powtarzam test, bo dziś im dłuzej patrzyłam na test to miałam wrażenie, że widzę 'cień cienia' :) ale znając życie to moje paranoje :D No i dziś od rana tak mnie głowa boli, że szkoda gadać. W ogóle czuje się jakaś wypompowana, nie mam siły na nic, chodzę i snuje się po kątach nie wiedząc co ze sobą zrobić, nerwy mam takie, że lepiej nie podchodzić za blisko :D

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze jestescie dla mnie zjawiskiem xD mnie zawsze tak przed @ bola cycki. Wiec jesli u mnie to bedzie objaw ciazy to nawet go nie zauwaze xD

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Powiem Wam ze jestescie dla mnie zjawiskiem xD mnie zawsze tak przed @ bola cycki. Wiec jesli u mnie to bedzie objaw ciazy to nawet go nie zauwaze xD

    A mnie np nigdy piersi nie bolą tak naprawdę nawet nie wiem co to znaczy ból piersi

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Powiem Wam ze jestescie dla mnie zjawiskiem xD mnie zawsze tak przed @ bola cycki. Wiec jesli u mnie to bedzie objaw ciazy to nawet go nie zauwaze xD

    A ja nie wiem jak to jest :( Ja jestem zjawiskiem bo ja dopiero wtym, cyklu sie dowiedziala jak wygladaja poszczegolne fazy.
    Okresu dostalam w wieku 14 lat, zero owulacji az w wieku 15,5 roku zaczelam brac antykoncepcje hormonalna wiec nadal nie wiedzialam co to jest normalny cykl. To byla pierwsza owulacja w moim zyciu, porpzednie dwa cykle mialy odpowiednio 14 i 19 dni i tez dostawalam okresu z zaskoczenia, nawet tak bardzo nie bolalo. Balam sie ze jej nigdy nie dostane.

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    A ja nie wiem jak to jest :( Ja jestem zjawiskiem bo ja dopiero wtym, cyklu sie dowiedziala jak wygladaja poszczegolne fazy.
    Okresu dostalam w wieku 14 lat, zero owulacji az w wieku 15,5 roku zaczelam brac antykoncepcje hormonalna wiec nadal nie wiedzialam co to jest normalny cykl. To byla pierwsza owulacja w moim zyciu, porpzednie dwa cykle mialy odpowiednio 14 i 19 dni i tez dostawalam okresu z zaskoczenia, nawet tak bardzo nie bolalo. Balam sie ze jej nigdy nie dostane.

    Dlaczego brałas tabletki jak miałaś 15 lat ??no i skąd pewność ze nigdy nie miałas owulacji i ta jest Twoją pierwszą w życiu skoro nie jet to potwierdzone przez monitoring ?? z ciekawosci piszę skąd masz pewnośc.

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Powiem Wam ze jestescie dla mnie zjawiskiem xD mnie zawsze tak przed @ bola cycki. Wiec jesli u mnie to bedzie objaw ciazy to nawet go nie zauwaze xD
    Mnie też zawsze bolą przed ale tak kilka dni do tygodnia przed @. A teraz dłużej w tym cyklu.
    Zawsze wtedy powiększają się prawie o rozmiar :)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Aneciorrrr262626 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem nowa staram się od 5m o fasolke. Mam cykle 28dniowe dziś mój 27 dc i nie wytrzymałam i zrobiłam test i oczywiście jedna :( a już myślałam że będą dwie te wszystkie objawy:(

    Aneta
  • agacia Koleżanka
    Postów: 39 32

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dużo popisałyście.

    Mnie piersi zawsze bolą przed @, a jak zaszłam w ciążę to mnie nie bolały wcale, dopiero później zaczęły.

  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 23 lutego 2017, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciorrrr262626 wrote:
    Hej jestem nowa staram się od 5m o fasolke. Mam cykle 28dniowe dziś mój 27 dc i nie wytrzymałam i zrobiłam test i oczywiście jedna :( a już myślałam że będą dwie te wszystkie objawy:(
    Przykro :* nie łam się :) robiłaś jakieś badania, byłaś na monitoringu?

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Aneciorrrr262626 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 23 lutego 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia byłam chormony są Oki usg też. :/ Ale to tak doluje :( test zrobiłam kolo 22 ale jak by była ciaza to i jakiś cien by był a tu nic:(

    Aneta
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 23 lutego 2017, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła @ :(

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Przyszła @ :(

    Gigi, przykro mi.. czyli ciąża biochemiczna :/ kurde!
    A ta @ to taka mocna czy tylko plamienia?
    Mam nadzieję, że jak teraz się nie udało to w marcu będzie już wszystko super. Tulę :*

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 23 lutego 2017, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Przyszła @ :(
    Gigi bardzo mi przykro:( tule:*

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie witajcie. Kaczorka robilas druga bete juz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Przyszła @ :(


    Tak mi przykro. A juz tak przewertowalam wszystkie strony od kad mnie nie bylam i cieszylam sie. Sciska mocno :* :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aie niestety pochorowalam troche :( gardlo mnie boli strasznie chyba gdzies mnie przewialo :(

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Witajcie witajcie. Kaczorka robilas druga bete juz?

    Robiłam - wynik dziś koło 15.

    Nie wiem czy to w głowie czy faktycznie, ale normalnie cofa mnie dziś w przełyku.. może beta rośnie :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ