X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Robiłam - wynik dziś koło 15.

    Nie wiem czy to w głowie czy faktycznie, ale normalnie cofa mnie dziś w przełyku.. może beta rośnie :p


    Ja ide dzisiaj o 8 zrobic bete druga dopiero i wyniki bede miala tak jakos przed 18 w intetnecie jest. Mam nadzieje ze beta urosla bo sie martwie bardzo. Pozatym dziwnie rozszyfrowac sie nie da tygodnia ciazy na mojej tabeli wynika1-2 na innym 2-3 :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 07:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka mni tez cofa hehe :P zalezy od czego wlasnie i zaczyna cofac moze faktycznie rosnie i mam strasznie piersi wrazliwe szczegopnie sutki :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Ja ide dzisiaj o 8 zrobic bete druga dopiero i wyniki bede miala tak jakos przed 18 w intetnecie jest. Mam nadzieje ze beta urosla bo sie martwie bardzo. Pozatym dziwnie rozszyfrowac sie nie da tygodnia ciazy na mojej tabeli wynika1-2 na innym 2-3 :P

    No bo tam są szerokie widełki :) Ja się ze swoim mieszczę i w 4 i w 5 tygodniu. Ale wiem, że to 4 :) oczywiście licząc od początku cyklu ;)
    Zobaczymy co tam nam przyrosło ;)

    A mój mąż wczoraj wykwakał mojej mamie, że poszłam na jakieś badania krwi i ta już wczoraj drążyła :p Ale nic się nie przyznałam ;) dowiedzą się w połowie marca jak wszystko będzie dobrze :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No bo tam są szerokie widełki :) Ja się ze swoim mieszczę i w 4 i w 5 tygodniu. Ale wiem, że to 4 :) oczywiście licząc od początku cyklu ;)
    Zobaczymy co tam nam przyrosło ;)

    A mój mąż wczoraj wykwakał mojej mamie, że poszłam na jakieś badania krwi i ta już wczoraj drążyła :p Ale nic się nie przyznałam ;) dowiedzą się w połowie marca jak wszystko będzie dobrze :)



    Ja liczac Od cyklu mojego to jakis 3 tydzien mam wlasnie. Jak popatrzylam w necie wprzykladowe wynki takiej bety jak ja u i nyvh osob to oni tez 3 ale oj tam.lekarz powie :) a jak myslicie kiedy do gina isc zeby juz wykryl ciaze i wogole? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 07:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj narzeczony mial nikomu nie mowic jeszcze hehehchociaz dopoki od lekarza nie wyjde a on pierwsze co to juz siostrze i koledze wypaplal :mowi ze on taki szczesliwy ze chcialby to calemu swiatu wykrzyczec :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 07:20

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Ja liczac Od cyklu mojego to jakis 3 tydzien mam wlasnie. Jak popatrzylam w necie wprzykladowe wynki takiej bety jak ja u i nyvh osob to oni tez 3 ale oj tam.lekarz powie :) a jak myslicie kiedy do gina isc zeby juz wykryl ciaze i wogole? :)

    Ja planuje iść do ginekologa 13.03. Tu akurat na prywatną wizytę. A później już jestem umowioną do swojej ginekolog na NFZ na 6.04., więc tak by to wyglądało. No i dopiero po marcowej wizycie cokolwiek komuś powiem. A po kwietniowej chciałabym iść na zwolnienie.
    Ale to jeszcze odległe czasy ;)

    Mój mąż to jest jeszcze bardziej ostrożny niż ja. Tylko nie pomyślał, że moja mama ma radar na moją ciążę i będzie drążyć :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi, tuli bardzo mocno! W następnym cyklu się uda! :)
    A mnie dziś kawa nie wchodzi... jakaś taka kwaśno-gorzka jest ;) a temperatura stoi w miejscu...

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka ja sobie też obiecywałam, że powiem najbliższym dopiero po badaniach prenatalnych, ale wyszło jak zawsze ;) wiedzą praktycznie wszyscy oprócz mojej córki, bo wiem, że gdybym powiedziała jej to wiedziałby już cały świat ;) także jej powiem po prenatalnych..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi, tulę mocno <3<3 Będzie dobrze

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kaczorka ja sobie też obiecywałam, że powiem najbliższym dopiero po badaniach prenatalnych, ale wyszło jak zawsze ;) wiedzą praktycznie wszyscy oprócz mojej córki, bo wiem, że gdybym powiedziała jej to wiedziałby już cały świat ;) także jej powiem po prenatalnych..

    Hehe, no ja do prenatalnych to czekać nie będę :p za długo ;)
    Ale postaram się jak najdłużej :p

    Jakieś parcie na pęcherz mam dziś :/

    Bocianiątko - mi też kawa słabo ostatnio wchodzi. Ale nie jest jakaś ohydna. Tylko tak po prostu :)
    Trzymam za Ciebie mocno kciuka :)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ja tak mysle kiedy pojsc do ginekologa i tak wlasnie kolo 13-15 chcialam dopieto. Planowalismy nic niekomu nie mowic do pierwszej wizyty ale bardzo trudmno jest :) a jak myslicie na ta pierwsza na nfz czy lepiej prywatnir ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie robilam druga bete i czekam do 18 na wyniki teraz :) tylko najgorsze ze bierze mnie jakies chorupsko bo mam mokry kaszel. Kupilam sobie cos w aptece co mozna wziasc jak sie jest wciazy lub podejrzewa wiecie o co vhodzi nie chce zaszkodzic fasolce ale dalrj mam wrazenie ze nic nie powinnam brac tylko herbata i koldra. Boje sie zezaszkodze malenstwu :(

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Ja wlasnie robilam druga bete i czekam do 18 na wyniki teraz :) tylko najgorsze ze bierze mnie jakies chorupsko bo mam mokry kaszel. Kupilam sobie cos w aptece co mozna wziasc jak sie jest wciazy lub podejrzewa wiecie o co vhodzi nie chce zaszkodzic fasolce ale dalrj mam wrazenie ze nic nie powinnam brac tylko herbata i koldra. Boje sie zezaszkodze malenstwu :(

    Herbata z miodem i cytryną :)

    Ja znowu chyba po jakąś żurawinę się wybiorę. Muszę ten mój pęcherz wzmocnić.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio tez mam probleny z pecherzem ale zurawina pomogla :)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 lutego 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1111 wrote:
    Ja ostatnio tez mam probleny z pecherzem ale zurawina pomogla :)

    Kupię sobie suszoną i będę jeść ;) chociaż średnio lubię. Podobnie jak i rodzynki :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Dlaczego brałas tabletki jak miałaś 15 lat ??no i skąd pewność ze nigdy nie miałas owulacji i ta jest Twoją pierwszą w życiu skoro nie jet to potwierdzone przez monitoring ?? z ciekawosci piszę skąd masz pewnośc.

    No nie mam 100%. Ale przez pol roku chodzilam do Gina na badania (pamietam ze wtedy mama musiala byc wg abinecie :P) wlasnie 2-3 razy w miesiacu. Mozliwe ze to byl monitoring. A na pierwsza wizyte przyszlam z wielkimi torbielami na jajnikach. Pozniej juz nie mialam bo bralam tabletki.
    Antykoncepcje bralam z 2 powodow:
    1. Leczenie PCOS i Endo
    2.Zabezpieczenie przed ciaza :) Od 15rz mozna uprawia seks


    GIGI jak to przyszla? Nie zgadzam sie :/ Bylo tak super. Moze to moja do Ciebie przyszla?

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Kupię sobie suszoną i będę jeść ;) chociaż średnio lubię. Podobnie jak i rodzynki :p



    Ja uwielbiam zurswine suszona i jadlam ze smakiem :)

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wlasnie dziewczyny u mnie @ niet i temperaturka wzrosla. WTF :o

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi :( <przytul>

    mnie to mąż tak zdenerwował że szkoda mówić... i nie chodzi o to że jestem przed @, w każdym dniu cyklu takie jego zachowanie zawsze mnie tak samo irytuje...

    do tego miałam koszmar :(

    nawet nie chce mi się po pączki iść taka jestem jakaś nijaka dziś, jeszcze myślałam że coś dobrego tu przeczytam a tu taka przykra sprawa...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    A wlasnie dziewczyny u mnie @ niet i temperaturka wzrosla. WTF :o

    ale nie robiłaś dzisiaj testu?
    nie wiem czy dobrze kojarzę ale w piątek miałaś iść na bete to wszystko wyjaśni dlaczego dalej nie ma @ :)

    ja to sie ciesze że nie kupiłam żadnych testów wczoraj bo gdyby wyszło że jestem w ciąży a potem okazała sie biochemiczna to chyba bym się załamała... taki mam głupi charakter, a tak to czekam na @ w sumie terminowo powinna być za dwa dni...

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ