X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • E_w_c_i_a Autorytet
    Postów: 349 364

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ewcia kiedy idziesz do gina na serduszkowe usg ?
    Jutro o 18:00 mam wizytę. Na razie jestem spokojna. Zobaczymy jutro xD

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mama Majeczki :*
    Dziecinka (10 tydzień) (*) 8.2015
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_w_c_i_a wrote:
    Jutro o 18:00 mam wizytę. Na razie jestem spokojna. Zobaczymy jutro xD
    Trzymam kciuki i bede myślami z tobą ♡

    E_w_c_i_a lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas beta powyzej 5 wskazuje ciaze.
    Dzis jest 12 dni po owulacji wiec teoretycznie ie dzis moglo byc najpozniej zagniezdzanie. Nakręcam sama siebie wiem.... Alepatrzcie co znalazlam
    0
    Gonadotropina kosmówkowa jest hormonem produkowanym przez kosmówkę łożyska. Składa się z dwóch podjednostek alfa i beta. Podjednostka alfa jest wspólna dla HCG, TSH i LH, podjednostka beta jest charakterystyczna dla HCG. Gonadotropina kosmówkowa podtrzymuje czynność ciałka żółtego we wczesnej ciąży (do 8-10 tygodnia). Jeśli dochodzi do implantacji zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji, to 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie HCG (> 1 mIU/ml). Ale ponieważ wiele zarodków jest wadliwych genetycznie (niektórzy uważają, że nawet 50 % z nich) i często dochodzi, do „mikroporonień” to dopiero wynik > 5 mIU/ml (dla niektórych > 25 mIU/ml) oznacza ciążę. HCG jest także wykrywalne w moczu i tę właściwość wykorzystują domowe testy ciążowe.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • olusia.a Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh te moje długie cykle. W tym miejscu nie mierzyłam temp. Dzisiaj 11dpo test allegro negatywny

    olusia.a
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ja tak schizuję, że chyba jutro nie zatestuję.... boję się panicznie.... mam 2 testy PINK i 1 Amil, oby były 2 krechy...

    mjvyi09k1yghelay.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Laski ja tak schizuję, że chyba jutro nie zatestuję.... boję się panicznie.... mam 2 testy PINK i 1 Amil, oby były 2 krechy...

    Znam to, ale skoro już masz testy, zaplanowalas że jutro testujesz to tak zrób :) Ja trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wyniki :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    U nas beta powyzej 5 wskazuje ciaze.
    Dzis jest 12 dni po owulacji wiec teoretycznie ie dzis moglo byc najpozniej zagniezdzanie. Nakręcam sama siebie wiem.... Alepatrzcie co znalazlam
    0
    Gonadotropina kosmówkowa jest hormonem produkowanym przez kosmówkę łożyska. Składa się z dwóch podjednostek alfa i beta. Podjednostka alfa jest wspólna dla HCG, TSH i LH, podjednostka beta jest charakterystyczna dla HCG. Gonadotropina kosmówkowa podtrzymuje czynność ciałka żółtego we wczesnej ciąży (do 8-10 tygodnia). Jeśli dochodzi do implantacji zapłodnionej komórki jajowej, a odbywa się to między 6 a 8 dniem po owulacji, to 48 godzin później we krwi pojawia się wykrywalne stężenie HCG (> 1 mIU/ml). Ale ponieważ wiele zarodków jest wadliwych genetycznie (niektórzy uważają, że nawet 50 % z nich) i często dochodzi, do „mikroporonień” to dopiero wynik > 5 mIU/ml (dla niektórych > 25 mIU/ml) oznacza ciążę. HCG jest także wykrywalne w moczu i tę właściwość wykorzystują domowe testy ciążowe.

    Właśnie ten artykuł mam przed oczami ale poczekaj cierpliwie 3 dni jak nie przyjdzie @ bym powtórzyła bo różnie bywa nawet że ovu ci sie przesuneła. Rozne tu sa historie na forum.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 lutego 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu soe nie przesunela. Mialam monitoring. Malo tego mie moge czekać az dostane okres bo musze wiedziec kiedy odstawic duphaston. .. Jak w srode nic nie wujdzie na dwoch testach to odstawie

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 lutego 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Owu soe nie przesunela. Mialam monitoring. Malo tego mie moge czekać az dostane okres bo musze wiedziec kiedy odstawic duphaston. .. Jak w srode nic nie wujdzie na dwoch testach to odstawie
    Beta pewniejsza. Ale trzymam kciuki za kolejny cykl <3 choć kto to wie...

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 27 lutego 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Znam to, ale skoro już masz testy, zaplanowalas że jutro testujesz to tak zrób :) Ja trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wyniki :)

    Dzięki kochana :) wynikiem się pochwalę (lub też nie) z samego rana, a przynajmniej się postaram ;) Ciągle się zastanawiam co i jak...

    Brzuch troszkę ćmi, ledwie wyczuwalnie, ale dziś mnie tak jajnik zabolał, że aż mu mówiłam "auć co jest?!", mój narzeczony się śmieje, że gadam z prawym jajnikiem :p
    Piersi bolą dalej, przynajmniej sutki mnie nie szczypią. Śluzu brak, chociaż czuję się wilgotno i co chwila mam wrażenie, że nadeszła @.

    No i tempratura! Przysięgam, że jeśli się nie udało, to od nowego cyklu mierzę!
    Wcześniej nie mierzyłam temperatury, ale odstanie kilka dni sprawdzałam sobie (niestety wieczorem). Zaobserwowałam, że zazwyczaj około godziny 17-18 miałam tylko 36,2 - 36,3 (pod pachą) , teraz od kilku dni mam 36,8. W pochwie nawet więcej, bo 37,3.

    Ciekawi mnie ten jutrzejszy wynik...
    Kto ze mną jutro testuje?

    mjvyi09k1yghelay.png
  • Anuśka19 Autorytet
    Postów: 979 650

    Wysłany: 27 lutego 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dziewczyny a powyżej jakiego wyniku beta wskazuje na ciąże? nie smiejcie sie,ale ja w zyci nie robilam
    U nas niektórzy lekarze mowia ze 1,2 może wskazać na bardzo wczesna ciaze... choć na wynikach labo pisza ze powyżej 5

    Amy333 lubi tę wiadomość

    p19udqk3biqtk3ub.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie co, tak kombinuje, czy mozliwe,ze witB6 tak od razu wydluzyla mi FL? zaczelam brac pare dni temu ioto mija 13dpo. Do tej pory moim rekordem bylo 11dpo.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka19 wrote:
    U nas niektórzy lekarze mowia ze 1,2 może wskazać na bardzo wczesna ciaze... choć na wynikach labo pisza ze powyżej 5

    Dzięki za oświecenie:)

    Anuśka19 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • sayuri3 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie liczę na ciążę :) cztery testy i cztery negatywne raczej się nie mylą :) okresu standardowo nie mam, jutro bedzie czwarty dzien spóźnienia, już nawet objawów okresowych nie mam...

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Laski ja tak schizuję, że chyba jutro nie zatestuję.... boję się panicznie.... mam 2 testy PINK i 1 Amil, oby były 2 krechy...

    Trzymam kciuki za jutro!:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslicie ze w srode powinnam powtorzyc bete?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Laski ja tak schizuję, że chyba jutro nie zatestuję.... boję się panicznie.... mam 2 testy PINK i 1 Amil, oby były 2 krechy...
    Ściskam i czekam ♡

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Myslicie ze w srode powinnam powtorzyc bete?
    jak bym powtorzyla, jesli @ nie bedzie:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    jak bym powtorzyla, jesli @ nie bedzie:)
    Nie mogeczekac na @ bo musze odstawic duphaston!

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sie zapowiadalo na rkzkrrecenie @ po powrocie z pracy a teraz nic - cisza. Ja nie moge juz chce wiedziec co i jak. Jestem przygotowana na jedno i drugie wiec niech w koncu sie okaze...m

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
‹‹ 234 235 236 237 238 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ