X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    U mnei w poprzednij cyklu mialam 98% szans i dostalam okres :D
    To bardziej jest zabawka niz cos co rzeczywiscie trafnie okresli, czy jestes w ciazy.
    Z tego co widze , to tak naprawde nigdy nie mozna byc pewnym ciazy bo jest mnostwo dziewczyn, ktore maja idealne wykresy, w ciazy powinny byc na 100% a dostaja okres...
    I w druga strone to samo, wykres plaski jak deska, a n akoncu pojawiaja sie 2 kreski
    To wszystko sprawia, ze rzeczywiscie czlowiek mysli "odpusc sobie bo i tak to sprawdzanie tempek, objawow itd nic nie daje"...
    Sprawdzanie temperatury, badanie szyjki ma sens, jeżeli nie istnieją żadne problemy natury medycznej - chociaż wtedy tak czy siak i nie ma siły na 100% zapyli się w trakcie tego regulaminowego roku. :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 09:13

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    U mnei w poprzednij cyklu mialam 98% szans i dostalam okres :D
    To bardziej jest zabawka niz cos co rzeczywiscie trafnie okresli, czy jestes w ciazy.
    Z tego co widze , to tak naprawde nigdy nie mozna byc pewnym ciazy bo jest mnostwo dziewczyn, ktore maja idealne wykresy, w ciazy powinny byc na 100% a dostaja okres...
    I w druga strone to samo, wykres plaski jak deska, a n akoncu pojawiaja sie 2 kreski
    To wszystko sprawia, ze rzeczywiscie czlowiek mysli "odpusc sobie bo i tak to sprawdzanie tempek, objawow itd nic nie daje"...
    A te procenty nie mówią czasem o szansach na pozytyw jeśli jesteś w ciąży? Np to ze komuś w ciąży wyjdzie pozytyw 9 dpo to tylko 18% a ze ciężarnej wyjdzie pozytyw 16 dpo to 100 %?

    Edit. Tak. Dokładnie o to chodzi a nie o to ile ktoś ma % szans na ciążę :D
    "kiedy możesz już wykonać test ciążowy i jakie jest prawdopodobieństwo pozytywnego testu ciążowego w danym dniu, jeśli jesteś w ciąży;"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 09:27

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna spokojnie dasz rade :) nie takie rzeczy potrafimy wytrzymac :)

  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Na pękniętych się już nie robi ze względu na różną przeżywalność komórek jajowych. Lepiej żeby plemnik sobie poczekał na owulację niż na odwrót. :)

    No i kurde mnie załamałyscie. Lekarz mi zrobił na pękniętych bo powiedział że parametry nasienia są idealne i plemników jest bardzo dużo to zrobimy.
    To nadzieje mnie teraz opusciły...

    Stosunek przed owu był 3 dni przed więc lipa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 09:34

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    No i kurde mnie załamałyscie. Lekarz mi zrobił na pękniętych bo powiedział że parametry nasienia są idealne i plemników jest bardzo dużo to zrobimy.
    To nadzieje mnie teraz opusciły...

    Stosunek przed owu był 3 dni przed więc lipa...


    Nie ma co sie załamywać ;) moze akurat zaskoczyło idealnie :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    u mnie dziś of pokazuje 18% szansy na pozytywny test, ale trzymam się dzielnie i nie testuję :)

    Suri od którego dnia te procenty się włączają? Ja mam przy tescie adnotacje, ze jeszcze za wcześnie na testowanie.Za to mam naliczonych 16 punktów ciążowych, hehe ;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnosnie wykresow temperatur to z perspektywy czasu powiem wam,ze moj ciazowy wykres(z druga corka)-nie tutaj na ovu,ale prowadzilam sobie w domu:)to on wygladal jednak zupelnie inaczej niz moje wszystkie pozostale(stad mialam tez przeczucie przy cb i cp,ze to nic z tego nie bedzie.)
    W porownaniu do innych cykli mialam piekny trzystopniowy rozklad temp.od poczatku po owu byly wyzsze niz normalnie(mniej wiecej o 5kresek.Mialam spadek implantacyjny w 8dpo(1 dniowe plamienie),a po implantacji temp wzrosla jeszcze bardziej-az 37,4.Nigdy potem juz tak nie mialam.acha nie bylo tez plamienia 3 dni przed okresem(zazwyczaj mam jak w zegarku).Jestem ciekawa czy kolejny,ew szczesliwy cykl bedzie tez podobnie wygladal...
    Dlatego ja zadko testuje bo szkoda mi testow....od razu mniej wiecej wiem czy jest jakas szansa....
    Choc oczywiscie zawsze kusi-bo jak to bywa nadzieja umiera ostatnia:)

    zubii lubi tę wiadomość

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w robocie zaczyna byc coraz gorzej :/ do mnie jeszxze drektor nie przyfuczal ale wlasnie dzwonila kumpela i zaczynaja wisiec nad nami (cala ekipa) czarne hmury. Gin kazal mi sie nie stresowac wiec staram sie ale to trudne :/ oby w srode beta wyszla dodatnia i uciekam odrazu na l4

  • JagodaOVU Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was przyszłe mamuśki:) czekam na testowanie w lutym. Ta niewiadoma...udało się czy nie...oj nie cierpliwie się :)

    Pozdrawiam Was serdecznie

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Jagoda
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i ja bym chciała się przywitać tutaj i poprosić o wpisanie na testy 8.02. :) @ mam mieć 7.02 to będę testować dzień po :)

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

  • Karen25 Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaOVU wrote:
    Dołączam do Was przyszłe mamuśki:) czekam na testowanie w lutym. Ta niewiadoma...udało się czy nie...oj nie cierpliwie się :)

    Pozdrawiam Was serdecznie

    Ja tez nie moge sie juz doczekać :) czas sie strasznie dluzy ! :) testowac powinnam 2 lutego ale chyba 30 stycznia pójdę na betę;)

    Majeczka 21.11.2012 r. <3
    11 cs o drugie maleństwo :)
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja. Dziś mam planowany termin @. Jesli wredota nie pojawi aie do niedzieli to rano zatestuje. Zaopatrzylam się w dwa testy facelle i oczywiscie żółtego bobo. Skoro jest b.dobry może i mi przyniesie II kreski :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny w robocie zaczyna byc coraz gorzej :/ do mnie jeszxze drektor nie przyfuczal ale wlasnie dzwonila kumpela i zaczynaja wisiec nad nami (cala ekipa) czarne hmury. Gin kazal mi sie nie stresowac wiec staram sie ale to trudne :/ oby w srode beta wyszla dodatnia i uciekam odrazu na l4
    Wiesz, ze i ja myślę podobnie. Tyle, ze nie mam problemu z Dyrektorem, ale pracuje w szkole i nie wiadomo co będzie w szkołach od września. Wiec, idealny moment na ciążę.

    A kupowałyście te tanie testy na allu ? Nie wiem czy brać pinki, czy te tanie. Moze ktoś mi podrzuci jakieś linka z którego kupuje ?

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny w robocie zaczyna byc coraz gorzej :/ do mnie jeszxze drektor nie przyfuczal ale wlasnie dzwonila kumpela i zaczynaja wisiec nad nami (cala ekipa) czarne hmury. Gin kazal mi sie nie stresowac wiec staram sie ale to trudne :/ oby w srode beta wyszla dodatnia i uciekam odrazu na l4
    Wiem co czujesz. U mnie praca jest mocno sezonowa-pracuje jako logistyk. Od wiosny do później jesieni jest wysoki sezon i wtedy jest w pracy koszmar-stres codziennyi człowiek ma ochote jak najszybciej uciekać.
    Już 2 razy zdarzylo mi się w takim okresie wziąć L4 na pare dni aby odpocząć bo psychicznie nie wytrzymywałam.
    Teraz mam w pracy względny spokoj i jest idealny czas by zaciazyc bo później znowu będzie kicha. Mój organizm jest bardzo wrażliwy i reaguje na kazde zmiany…
    Np. po wyjeździe w góry ZAWSZE okres mi się spoznia o tydzień, a nawet 2-przez bardzo duzy wysiłek fizyczny.
    Mam wrazenie , ze przez stres w pracy, miałam podwyzszona prolaktynę-zobaczymy co mi wyjdzie teraz na badaniach i zweryfikuje swoja teorie
    Wizyta już we wtorek…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 15:45

    geeky-2017-12-12.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wypluje płuca :( juz próbowałam wszystkiego na kaszel boje sie, ze to moze wszystko przekreślić :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny wypluje płuca :( juz próbowałam wszystkiego na kaszel boje sie, ze to moze wszystko przekreślić :(
    suchy czy mokry kaszel ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    suchy czy mokry kaszel ?


    Suchy :(

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Suchy :(
    Ja piłam syrop stodal. To niby homeopatia ale mi dawał ulgę ;) i można go brać w ciąży :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasypiam dziś na stojąco normalnie.

    p19ucsqvnm5skatr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wypiłam syropek z cebulki moze to cos da :( M nie ma zeby mógł pójść po cos do apteki :(

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ