X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wróciłam z siłowni. "Pocalowalam klamkę " bo okazało się że instruktorka jest chora. Jutro pójdę na inne zajęcia...
    X drugiej strony to dobrze bo trochę się cykam że tymi ćwiczeniami uniemożliwie zagnieżdżenie.

    geeky-2017-12-12.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha a weź sie vic vaporub nasmaruj na noc wygrzeje Cie, no i najlepsze byłby inhalacje nawet z soli fizjologicznej, jeśli masz inhalator.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet Aga jak nie masz, to ja osobiscie polecam inhalacje z amolu, no i oczywiscie nasmarowac sie nim na noc. Mi zawsze pomaga.

    Amy333, zubii lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sie natarłam amolem idąc radą Eweli i zrobię sobie tez inhalacje

    91Ewela09 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Właśnie sie natarłam amolem idąc radą Eweli i zrobię sobie tez inhalacje
    ale ten vic tez sobie kup nasmaruj klatke piersiowa, stópki załóż skarpetki będzie Ci się lepiej spało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście cudowne ze swoimi radami <3 jak ja Wam sie odwdzięczę <3 wiem jedno jeżeli gdzieś tam mości sie fasolek to ma najcudowniejsze ciocie na świecie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):) no raczej :P
    Ja wierzę, że w lutym to tych fasolków będzie naprawdę dużo !

    karola_aa, Kamelkowo, zubii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    :):):) no raczej :P
    Ja wierzę, że w lutym to tych fasolków będzie naprawdę dużo !


    Tez mam taką nadzieje :D

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik34 wrote:
    Hej Suri,wiem czytalam twoja historie.Podziwiam cie,ze tak szybko wrocilas do staran.
    Ja potrzebowalam troche wiecej czasu...a pewnie gdyby nie moj Maz to chyba juz bym sie poddala.Mamy juz dzieci wiec to trzecie dziecko mialo byc naszym ostatnim spelnieniem/marzeniem...moze za duze to pragnienie?

    Żadne dziecko nie jest za dużym pragnieniem aby się nie spełniło. Czy to pierwsze czy to piąte wszystkie są warte tego aby je pragnąć i mieć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2017, 20:56

    h44eskjo413gi85k.png
  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    Zasypiam dziś na stojąco normalnie.

    Ja dzisiaj popłynęłam. W nocy mały trochę dokazywał ale coś tam spałam, mąż zabrał małego o 7:30 do żłobka a ja poszłam spać dalej, spałam do uwaga 12:45 :( jestem zmęczona, nie wiem czy znowu jakieś choróbsko mnie nie łapie albo nie wyleczyłam poprzedniego. A muszę się wykurować bo od środy zaczynam nową pracę.

    h44eskjo413gi85k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyka wrote:
    Ja dzisiaj popłynęłam. W nocy mały trochę dokazywał ale coś tam spałam, mąż zabrał małego o 7:30 do żłobka a ja poszłam spać dalej, spałam do uwaga 12:45 :( jestem zmęczona, nie wiem czy znowu jakieś choróbsko mnie nie łapie albo nie wyleczyłam poprzedniego. A muszę się wykurować bo od środy zaczynam nową pracę.

    Ja tak mam od poniedziałku. Wracam z pracy i zgon. Musze się zdrzemnąć, bo nie funkcjonuje. Chyba mnie pogoda dobija. Chcę wiosne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyka wrote:
    Madzik34 wrote:
    Hej Suri,wiem czytalam twoja historie.Podziwiam cie,ze tak szybko wrocilas do staran.
    Ja potrzebowalam troche wiecej czasu...a pewnie gdyby nie moj Maz to chyba juz bym sie poddala.Mamy juz dzieci wiec to trzecie dziecko mialo byc naszym ostatnim spelnieniem/marzeniem...moze za duze to pragnienie?

    Żadne dziecko nie jest za dużym pragnieniem aby się nie spełniło. Czy to pierwsze czy to piątek wszystkie są warte tego aby je pragnąć i mieć :)
    Ja też od razu zaczęłam starania :) pomogło mi to przejść przez ten najgorszy czas, ta nadzieja, że może się uda, bo mam zielone światło... tym żyłam, ale narazie się nie udało.

    Luty będzie nasz :)
    Chociaz moj raczej nie :/ bo owulacja po stronie, gdzie są problemy z drożnością.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Właśnie sie natarłam amolem idąc radą Eweli i zrobię sobie tez inhalacje
    Mama ginekolog ostatnio pisała o chorobach w ciąży.

    Przeziębienie w ciąży – Mama Ginekolog
    http://mamaginekolog.pl/przeziebienie-w-ciazy/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Dziekuje :) świetny artykuł :)

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ooo Dziekuje :) świetny artykuł :)

    Agniecha w zasadzie jak Ci nic nie pomaga to najlepszy będzie lekarz, jeśli to coś poważniejszego to lepiej żebyś wzięła antybiotyk. Nie ma jeszcze jak wpłynąć to na jajeczko, które dopiero dociera do macicy lub się zagnieżdza. A dłuższa choroba może mieć jeszcze gorsze skutki.

    h44eskjo413gi85k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi kochana przechodzi :) gardło juz minęło został tylko katar i kaszel i ten tez po strupki z cebuli odpuszcza sobie :) została katar No ale z tym wiadomo leczony tydzień, nieleczony 7dni :) gdyby mi nie przechodziło juz dawno była bym u lekarza :D

  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodaOVU wrote:
    Dołączam do Was przyszłe mamuśki:) czekam na testowanie w lutym. Ta niewiadoma...udało się czy nie...oj nie cierpliwie się :)

    Pozdrawiam Was serdecznie
    Hej. A którego będziesz testować?

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje że i luty będzie dla was bardzo owocny w fasolkach, trzymam za was cały czas kciuki bo luty już za rogiem.
    Mam nadzieje że zapasy testów kupione więc do dzieła !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Olucha chyba całkiem nas opuściła !!!! Gdzie jesteś !!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A Olucha chyba całkiem nas opuściła !!!! Gdzie jesteś !!!

    Mysle ze dala sobie w tym msc na wstrzymanie ^^

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ