X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajax tez nie rozumiem bardziej czuje podekscytowanie SURI ciemniejącą krechą niż twoim testem owu (skoro tak sobie nim głowy nie zawracasz to poprostu zrób ciążowy)po co wogole robić test owu przed @??? Chyba sama nazwa mówi, ze nie służą do sprawdzenia ciazy. Każdy miesiąc inny i hormony inaczej wpływają. To tak jak wróżenie z fusów. Pawdopodbienstwo jak pół ma pół albo jestes w ciazy bo test owu wyszedł pozytywny albo nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 12:32

    zubii, suri2016, Maja84 lubią tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Kajax myślę ze Paulinucha87 ma racje
    Jak Wam dziś dzień mija u mnie 5dpo zero objawów i nadziei, jakoś dziwnie :/
    U mnie 8dpo i zaczynam swirowac :p

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    A ja już przebieram nogami :D szanse mizerne ale 7dpo znaczy za dzień dwa zacznę świrować z testami :D
    Mam to samo,haha

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri man nadzieje ze to jednak ciaza.
    A u mnie dzis temp poszla w gore wiec chyba po owu. Ale strasznie bola mnie jajniki, brzuch i troche pachwiny.
    A moze faktycznie po owu I cos tam sie dzieje :)
    Dziś 15 dc

    suri2016 lubi tę wiadomość

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax po prostu dziwne jest dla mnie Twoje zachowanie, najpierw się niby starasz o ciażę, potem lecisz po tabletki anty i zaczynasz je brać w połowie cyklu, mimo to testujesz. mówisz, że koniec że staraniami i będziesz brać tabletki i nie chcesz aktualnie ciazy, znikasz z forum i pojawisz się z pozytywnym testem owu, który wg Ciebie jest bardziej wiarygodny niz test ciazowy lub nawet monitoring u lekarza. wybacz, ale ciężko mi Cię zrozumieć.. gdybyś czytała posty że zrozumieniem to byś wiedziała, że brałam ovitrelle i zastanawiam się czy testy ciążowe wychodza mi pozytywne nadal po zastrzyku czy może coś zaskoczyło. Twoje zachowanie jest co najmniej nie na miejscu, że wpadasz tu po kilku tygodniach i wprowadź taka atmosferę... mimo to, życzę Ci żeby testy owu wskazywały na ciaze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 12:55

    zubii, Tosia80, Agniechaaaa, mycha91, MamaFabianka, 91Ewela09, Maja84 lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kajax tez nie rozumiem bardziej czuje podekscytowanie SURI ciemniejącą krechą niż twoim testem owu (skoro tak sobie nim głowy nie zawracasz to poprostu zrób ciążowy)po co wogole robić test owu przed @??? Chyba sama nazwa mówi, ze nie służą do sprawdzenia ciazy. Każdy miesiąc inny i hormony inaczej wpływają. To tak jak wróżenie z fusów. Pawdopodbienstwo jak pół ma pół albo jestes w ciazy bo test owu wyszedł pozytywny albo nie

    <3 <3 <3

    mycha91 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Tosia80 Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-) Spróbuję zatestować 11 lutego.Trzymajcie kciuki :-)
    65dc65645721ad6e895b63748e923f12.png

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Hashimoto-Letrox75,
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    kajax po prostu dziwne jest dla mnie Twoje zachowanie, najpierw się niby starasz o ciażę, potem lecisz po tabletki anty i zaczynasz je brać w połowie cyklu, mimo to testujesz. mówisz, że koniec że staraniami i będziesz brać tabletki i nie chcesz aktualnie ciazy, znikasz z forum i pojawisz się z pozytywnym testem owu, który wg Ciebie jest bardziej wiarygodny niz test ciazowy lub nawet monitoring u lekarza. wybacz, ale ciężko mi Cię zrozumieć.. gdybyś czytała posty że zrozumieniem to byś wiedziała, że brałam ovitrelle i zastanawiam się czy testy ciążowe wychodza mi pozytywne nadal po zastrzyku czy może coś zaskoczyło. Twoje zachowanie jest co najmniej nie na miejscu, że wpadasz tu po kilku tygodniach i wprowadź taka atmosferę... mimo to, życzę Ci żeby testy owu wskazywały na ciaze :)


    W samo sedno, tez nie rozumiem.

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Tesry zle,monitoring zly, owulacyjne ekstra ma stwierdzenie ciazy.
    Jest na ten temat caly watek w oczekiwaniu. Ciekawostka ze wychodza? Zadna. Wychodza tym w ciazy i tym przed okresem. Negujesz nasze sposoby testowania i staran, a sama trzymasz sie tych nieuzasadnionych naukowo. Piszesz o tym ze zachodzenie to instynkt. To mpze warto pracowac nad wlasnym skoro macie na tyle ciche dni ze odrazu popierdalasz do gina po tabsy. To chcecie miec to dziecko czy nie? Jak to w koncu jest? Ty chcesz on nie chce? Nikt nie chce? Ktokolwiek chce?

    suri2016, zubii, Flowwer, innamorata88, 91Ewela09, Koniczyka, Maja84 lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha brawo Ty :D chciałam właśnie zadać te same pytania. Bo kozę jak cześć z Waż pamięta to ja z moim w grudniu pokłóciłam sie do tego stopnia, ze prawie chciał sie wyprowadzać ale co z tego skoro w dniu wizyty u gina M był przy moim bloku o nie odpuścił na krok :) po prostu pragniemy tego samego a ze sie kłócimy, które małżeństwo sie nie kłoci?? Jak szybko sie kłócimy, tak szybko sie godzimy <3!!! Jestesmy mocnymi harakterami ale za sobie wskoczymy w ogień <3

    91Ewela09 lubi tę wiadomość

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Ja juz po przygodach z lekarzami wiem ze najlepiej czuć swoje ciało i obserwować. Zaufać trochę instynktem bo w ogóle rozmnażanie to sprawa instynktownie. A lekarze tylko pomagają a niejednokrotnie utrudniają.

    Troche dziwne to co napisalas :-/ Jak mialabym sluchac mojego ciala to zawsze bym myslala,ze owulacje mialam.Wszystko mozliwe lacznie z temperatura,sluzem plodnym najwyzszej jakosci , kluciem jajnikow,testami owulacyjnymI swiadczylo ze kurcze ale owulacja byla! Na monitoringach zonk pecherzyki mizerne jak diabli zadna owulacja sie nie szykuje. Wiec sorry,ale to co piszesz jest smieszne .

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mycha brawo Ty :D chciałam właśnie zadać te same pytania. Bo kozę jak cześć z Waż pamięta to ja z moim w grudniu pokłóciłam sie do tego stopnia, ze prawie chciał sie wyprowadzać ale co z tego skoro w dniu wizyty u gina M był przy moim bloku o nie odpuścił na krok :) po prostu pragniemy tego samego a ze sie kłócimy, które małżeństwo sie nie kłoci?? Jak szybko sie kłócimy, tak szybko sie godzimy <3!!! Jestesmy mocnymi harakterami ale za sobie wskoczymy w ogień <3

    brawo Wy! mam takie same spostrzeżenia. też się poklocilam w tym cyklu z M., co pisałam zresztą Adze, ale oboje stanęliśmy na głowie, żeby w okresie owulacji atmosfera była pełna motylkow i serduszek. mało tego, mój M. był chory w dni płodne, ale wykrzesal z siebie wszystkie siły żeby tylko się udało zafasolkować, a jak już wiedział, że jest po owu to pozwolił sobie na chorobę pełna gębą! :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale emocje tutaj ;-) Hej laseczki. Ja jak to ja po tym jak dostałam @ obraziłam sie na cały świat, porzuciłam OF, postanowiłam przestać sie spinać i mierzyć temp i sprawdzać itp ale już się odbraziłam :-D
    Suri trzymam kciuki z całych sił!

    _Hope_ lubi tę wiadomość

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Ale emocje tutaj ;-) Hej laseczki. Ja jak to ja po tym jak dostałam @ obraziłam sie na cały świat, porzuciłam OF, postanowiłam przestać sie spinać i mierzyć temp i sprawdzać itp ale już się odbraziłam :-D
    Suri trzymam kciuki z całych sił!

    cieszę się, że jednak się odbraziłaś :) i trzymam kciuki za ten cykl ;) u mnie jutro powinno się wyjaśnić. piersi bolą i podbrzusze ćmi, więc duże szanse są, że @ o mnie nie zapomni w styczniu..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to myślę że tacy którzy tak na prawde bie są pewni czy chcą miec dziecko poporstu nie powinni ich mieć. Pozarla sie z mezem i poleciala po tabsy a urodzi i pozre sie z mężem to co z dzieckiem zrobi? Ludzie troche rozwagi. 2osoby muszą chcieć dziecka dziecko to nie przedmiot...

    Flowwer, zubii lubią tę wiadomość

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odbraziłam się, bo nie dość, że te wszystkie obserwacje są bardzo pomocne to jeszcze ja po prostu to lubię :-) no i Was oczywiście też! :-)

    suri2016 lubi tę wiadomość

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri jak dla mnie kreska ciemniejsza:))))
    Ale rozumiem,ze na razie nie chcesz sie nastawiac,ze wzgledu na ten lek(jak go nie znam wiec nie wiem jak dlugo moze dawac takie objawy).
    Juz jutro chyba sie wszystko wyjasni co?Ja to bym od razu na bete poszla w pon:)))i dopiero sie zacznie co:)))
    Wiec ja to ci zycze przede wszystkim aby kolejne 2 tyg szybko zlecialy:)i abys mogla zobaczyc kropke tam gdzie jej miejsce:)
    Zazdroszcze tym ktore juz moga testowac:)ja dopiero 3 dzien okresu i tyleeeee przede mna!
    Milego weekendu dziewczyny!

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    A ja to myślę że tacy którzy tak na prawde bie są pewni czy chcą miec dziecko poporstu nie powinni ich mieć. Pozarla sie z mezem i poleciala po tabsy a urodzi i pozre sie z mężem to co z dzieckiem zrobi? Ludzie troche rozwagi. 2osoby muszą chcieć dziecka dziecko to nie przedmiot...

    Dla mnie to niedojrzałości emocjonalna, może jeszcze za młodzi.Dojrzałe małżeństwo ma wspólne cele wiadomo chlopy nie zawsze chcą tak bardzo jak kobieta.
    Ale tutaj jest generalnie cudowna atmosfera!!! Przynajmiej dzielimy się naszymi wewnętrznymi rozterkami. Nasi mężowie nie mają lekko z nami ;)

    Mada92, MamaFabianka lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik34 wrote:
    Suri jak dla mnie kreska ciemniejsza:))))
    Ale rozumiem,ze na razie nie chcesz sie nastawiac,ze wzgledu na ten lek(jak go nie znam wiec nie wiem jak dlugo moze dawac takie objawy).
    Juz jutro chyba sie wszystko wyjasni co?Ja to bym od razu na bete poszla w pon:)))i dopiero sie zacznie co:)))
    Wiec ja to ci zycze przede wszystkim aby kolejne 2 tyg szybko zlecialy:)i abys mogla zobaczyc kropke tam gdzie jej miejsce:)
    Zazdroszcze tym ktore juz moga testowac:)ja dopiero 3 dzien okresu i tyleeeee przede mna!
    Milego weekendu dziewczyny!

    też mi się tak wydaje, no ale zobaczymy. jutro/w poniedziałek sprawa będzie jasna, to jeszcze tylko momencik :) jak się nie uda to na środę jestem umówiona do mojego lekarza i przygotowujemy się do IUI, niech powie co i jak, bo potem akurat w terminie mojego IUI będzie na urlopie i będę pod skrzydłami innej lekarki.
    wiem co czujesz, u mnie zawsze cykl dzieli się na kilka etapów to przetrwania, pierwszy to właśnie @. trzymam kciuki za ten cykl ;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri mam nadzieje ze wkoncu u Ciebie skonczy sie pozytywnie bo zaslugujesz na to po tym wszystkim. Trzymam kciuki kochana

    suri2016 lubi tę wiadomość

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ