X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia80 wrote:
    Hej Dziewczyny :-) Spróbuję zatestować 11 lutego.Trzymajcie kciuki :-)
    65dc65645721ad6e895b63748e923f12.png
    Będziemy trzymać :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Suri mam nadzieje ze wkoncu u Ciebie skonczy sie pozytywnie bo zaslugujesz na to po tym wszystkim. Trzymam kciuki kochana

    nie dziękuję :) :* wszystkie na to zasługujemy <3

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie na Was tez obraze w okolicy pon-wt przy @.Ale nie tesknijcie bo wroce na bank kolo srody ^^ narazie ciesze sie tym ze upieklam chleb, sprzatam nie boli mnie brzusio na okres. Ze moja tesciowa sie troche bardziej staje mama niz tesciowa, ze jade odwiedzic babcie meza i ze swieci slonko. A nawet jak dostane @ to zycie toczy sie dalej mam wspanialego meza, bez ktorego zuc nie umiem.i moze jest nam dane byc jeszcze troszke tylko we dwoje :))

    91Ewela09 lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ja sie na Was tez obraze w okolicy pon-wt przy @.Ale nie tesknijcie bo wroce na bank kolo srody ^^ narazie ciesze sie tym ze upieklam chleb, sprzatam nie boli mnie brzusio na okres. Ze moja tesciowa sie troche bardziej staje mama niz tesciowa, ze jade odwiedzic babcie meza i ze swieci slonko. A nawet jak dostane @ to zycie toczy sie dalej mam wspanialego meza, bez ktorego zuc nie umiem.i moze jest nam dane byc jeszcze troszke tylko we dwoje :))

    Mycha kochana, do @ jest jeszcze trochę, więc fasol się może jeszcze ukrywa :) jeśli nie, to podoba mi się Twoje nastawienie, staram się mieć podobne, bo wiem, że jak w końcu zajdę w ciaze to domenie to jak nikt inny i będzie to baaaardzo chciane i wyczekane dzieciątko <3

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam focha na świat jak przychodzi @ :D ale kiedyś chyba nie przyjdzie nie?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Też mam focha na świat jak przychodzi @ :D ale kiedyś chyba nie przyjdzie nie?
    Na pewno! Ćwiczymy naszą cierpliwość ;)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Ja juz po przygodach z lekarzami wiem ze najlepiej czuć swoje ciało i obserwować. Zaufać trochę instynktem bo w ogóle rozmnażanie to sprawa instynktownie. A lekarze tylko pomagają a niejednokrotnie utrudniają.
    Jeżeli ktoś ma płodność myszy polnej to owszem można to robić instyktownie. Niestety w pewnym wieku już to nie działa. Dla mnie sugerowanie się testem owulacyjnym w diagnostyce wczesnej ciąży jest śmiechu warte i patrzę na nie z przymrużeniem oka.

    suri2016, Agniechaaaa, zubii lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Jeżeli ktoś ma płodność myszy polnej to owszem można to robić instyktownie. Niestety w pewnym wieku już to nie działa. Dla mnie sugerowanie się testem owulacyjnym w diagnostyce wczesnej ciąży jest śmiechu warte i patrzę na nie z przymrużeniem oka.
    Chce być myszą polną :D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    cieszę się, że jednak się odbraziłaś :) i trzymam kciuki za ten cykl ;) u mnie jutro powinno się wyjaśnić. piersi bolą i podbrzusze ćmi, więc duże szanse są, że @ o mnie nie zapomni w styczniu..

    A to tez dobry objaw, w cazy z córką byłam pewna, ze okres dostaje brzuch bolał tak jak na @ i puszczał, a potem znowu... Wiec glowa do góry, dla mnie krecha ciemniejsza, taka miałam 4 dni po spodziewanej @ :):):)

    Ale tu gorąco sie zrobiło... Jestem po ślubie 6 lat, a razem 12 kłótnie nie raz u nas takie, ze dziwie sie ze sąsiedzi po policje nie dzwonią, ale nigdy przenigdy ani ja, ani maz nie zrezygnowalibyśmy ze starań. A z tymi nieraz naprawdę ciężko, a tabletki anty ?? Jezu. Jeśli ktoś nie chce zdania od innych i uważa ze sam jest najmądrzejszy to po co udzielać sie na forum. Sorry ale l to chodzi by sie głaskać po główce, ale żeby każdy zdanie swe wyraził, doradził i pomógł. Ja w ogóle pierwsze słyszę o testach owu w diagnostyce ciąży? To naprawdę komuś sie sprawdziło ?


    Agniecha chyba w środę dołączę z testowaniem do Ciebie, akurat mi testy z allu przyjdą zamówiłam Pinki super czułe :D

    zubii, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    A to tez dobry objaw, w cazy z córką byłam pewna, ze okres dostaje brzuch bolał tak jak na @ i puszczał, a potem znowu... Wiec glowa do góry, dla mnie krecha ciemniejsza, taka miałam 4 dni po spodziewanej @ :):):)

    Ale tu gorąco sie zrobiło... Jestem po ślubie 6 lat, a razem 12 kłótnie nie raz u nas takie, ze dziwie sie ze sąsiedzi po policje nie dzwonią, ale nigdy przenigdy ani ja, ani maz nie zrezygnowalibyśmy ze starań. A z tymi nieraz naprawdę ciężko, a tabletki anty ?? Jezu. Jeśli ktoś nie chce zdania od innych i uważa ze sam jest najmądrzejszy to po co udzielać sie na forum. Sorry ale l to chodzi by sie głaskać po główce, ale żeby każdy zdanie swe wyraził, doradził i pomógł. Ja w ogóle pierwsze słyszę o testach owu w diagnostyce ciąży? To naprawdę komuś sie sprawdziło ?


    Agniecha chyba w środę dołączę z testowaniem do Ciebie, akurat mi testy z allu przyjdą zamówiłam Pinki super czułe :D


    Bedzie mi bardzo miło wspólnie testowac :D oby początek miesiąca był dla Nas łaskawy i udany ;D

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Bedzie mi bardzo miło wspólnie testowac :D oby początek miesiąca był dla Nas łaskawy i udany ;D
    Tak! Niech tak będzie!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby ! Mam tak mieszane uczucia co do tego cyklu, ze szok. Ale fakt faktem pl olewania mam cały czas.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zniknelam na chwile sprzatac, gotowac i prac a tu tyle rzeczy.
    Bylam juz na kilku watkach, malo sie udzielalam ale zawsze czytalam i powiem Wam ze czesto "trafiaja sie krytyczne " przypadki ;)
    Inna powinna pamietac panan ktora gdzies sie jeszcze udziela :)
    Niestety nie od nas zalezy jak kto co przezywa, a Wy dziewczyny nie mozecie sie denerwować bo to fasolk szkodzi. Glowa do gory a glupote innych trzeba obracac w zart. Innego wyjścia nie mamy ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela Panan znana jestes na całym forum :) na styczniu niezłe sie z nią pocharatalam :D nawet mnie zklnela :D oj ale jakos sie nie przejęłam :D

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesnie tez ostro bywalo.
    A ja ogladajac skoki czekam na @. Pozniej kapiel i podroz do szpitala... Nie chce mi sie nawet o tym myslec :/

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    kajax po prostu dziwne jest dla mnie Twoje zachowanie, najpierw się niby starasz o ciażę, potem lecisz po tabletki anty i zaczynasz je brać w połowie cyklu, mimo to testujesz. mówisz, że koniec że staraniami i będziesz brać tabletki i nie chcesz aktualnie ciazy, znikasz z forum i pojawisz się z pozytywnym testem owu, który wg Ciebie jest bardziej wiarygodny niz test ciazowy lub nawet monitoring u lekarza. wybacz, ale ciężko mi Cię zrozumieć.. gdybyś czytała posty że zrozumieniem to byś wiedziała, że brałam ovitrelle i zastanawiam się czy testy ciążowe wychodza mi pozytywne nadal po zastrzyku czy może coś zaskoczyło. Twoje zachowanie jest co najmniej nie na miejscu, że wpadasz tu po kilku tygodniach i wprowadź taka atmosferę... mimo to, życzę Ci żeby testy owu wskazywały na ciaze :)
    Ale... jaka atmosferę wprowadzam? Przecież ja nikogo nie atakuje :)

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    a u mnie taka sytuacja:

    https://zapodaj.net/ab699c2466ed6.jpg.html

    nie wiem czy to ovitrelle ale wydaje mi się, że kreska od wczoraj sciemniala..

    No kurczę :D Widać tą kreseczkę :D Jupiiii gratulacje :*

    h44eskjo413gi85k.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowanie testami owulacyjnymi to nie jest u mnie diagnostyka. Używam je bo w następnym cyklu będą juz przeczasiale. Pisałam również ze nie robie tego bo z niecierpliwością oczekuje na dziecko, tylko ze takie zjawisko jest CIEKAWE. SADZILAM ZE PODKRESLILAM TO DOSC DOSADNIE W MOICH POSTACH I tyle. A wykłady otrzymuje co najmniej takie jakbym kogoś zamordowala albo obrazila. Co do monitoringu cyklu, lekarzy napisałam wyraźnie ze jest to MOJE zdanie i moje to świadczenie którym sie dziele bo chyba na tym polega charakter forum. I chyba nie ma w tym nic złego ze swoje zdanie wyrażam. Nikogo tym nie krzywdze. Chyba to forum nie polega wyłącznie na kibicowanie oczekujacych i pocieszaniu " niezafasolkowanych" :) wiec nie ma co sie oburzać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 16:37

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    A ja już przebieram nogami :D szanse mizerne ale 7dpo znaczy za dzień dwa zacznę świrować z testami :D

    Ja już świruję a to dopiero 5dp :P Chyba nie wytrzymam i zatestuję 01.02 przed pójściem do pracy :p Kurdę muszę testy na allegro kupić XD

    h44eskjo413gi85k.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ewela Panan znana jestes na całym forum :) na styczniu niezłe sie z nią pocharatalam :D nawet mnie zklnela :D oj ale jakos sie nie przejęłam :D
    Nawet ja ją kojarzę :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ