X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 3 lutego 2017, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Widze kochana ze ty jeszcze zielo a w temacie ☺ nie ma prawa wyjsc ci test 7dpo. Czasem nawet 14dpo jeszcze nie wychodza. Poczekaj minimum 5 dni i jedz na bete ☺

    duzo za wcześnie kochana. Zarodek do zamieszczenia na około 12 dni + dni do momentu aż HCG osiągnie posiadany poziom. Wiem że chujowo jest czekać ale musisz zeby była jasnosc

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 3 lutego 2017, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla wszystkich przyszłych mamuś i powodzenia dla oczekujących na pozytywny test :) Może i mi się uda w tym cyklu, kto wie... Presja rośnie bo w około mnie wszystkie są w ciąży i to po max 3 miesiącach staran... bez mierzenia temperatury, testów itd. a u mnie w domu już małe laboratorium :)

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OFICJALNIE OGŁASZAM
    z godziną 00:00 obudził mnie przeogromny ból miesiączkowy, dostałam okres. Nie przyszykowałam się na taki. :-( Miałam tylko metafen, nadal czekam aż ból ucichnie.
    Zmieściłam się w tycz 6 tygodniach ;-)

    Termos chyba tabletek nie przebije w trzy godziny wywołał okres. JeeeeJ :D

    bertha lubi tę wiadomość

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 lutego 2017, 02:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    OFICJALNIE OGŁASZAM
    z godziną 00:00 obudził mnie przeogromny ból miesiączkowy, dostałam okres. Nie przyszykowałam się na taki. :-( Miałam tylko metafen, nadal czekam aż ból ucichnie.
    Zmieściłam się w tycz 6 tygodniach ;-)

    Termos chyba tabletek nie przebije w trzy godziny wywołał okres. JeeeeJ :D

    A ja tak wierzyłam, że będzie ta fasolka :( Ale skoro miała przyjść, to dobrze że już przyszła ta @ Przynajmniej nie musisz się już denerwować :)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 lutego 2017, 02:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    A u mnie ciągle testy ovu pozytywne. 3 dni do @

    Coś ty się kobieto tak uparła na te testy owulacyjne? Ja raz zrobiłam przed @ i miałam podobnie jak u Ciebie, a na drugi dzień dostałam @. Więcej tak nie zrobię, bo jak widać to bez sensu. Jak chcesz wiedzieć czy jesteś w ciąży to rób ciążowe, a jak przypuszczasz, że jest coś nie tak bo owulacyjne są pozytywne gdy nie powinny to wybierz się do gina i niech ci zleci badania. Bo nie wiem jaki cel jest w tym, że codziennie ogłaszasz, że masz pozytywne testy owulacyjne. Przepraszam, jeśli brzmi to niezbyt miło, nie chcę nikogo urazić, ale zamiast się zastanawiać i robić niepotrzebnie testy owu przed @ lepiej zacznij od konkretów i może jakieś badania?

    Lady_E, AnnaManna, KarolinaSeven, innamorata88, -Monika-, zubii, agacia lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 lutego 2017, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Beta 10!!! :) potwierdza ciaze :D 10dni po jestem dzisiaj !! Aaa nie wierze :D
    Owulacja byla po steobie gdzoe jest problem z droznoscia wiec najwazniejsze zeby coaza byla w macicy i zeby sie utrzymala.

    Gratuluję fasoleczki :) Superaśnie :)

    karola_aa lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 3 lutego 2017, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9dpo i nudności? Jestem w pracy od pół nocy mnie mdli. Miałam odruch wymiotny ale na szczescie jogurt dał rade ☺ Jeszcze 3 dni i beta... albo 5 dni o @...

    Tinusia lubi tę wiadomość

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 3 lutego 2017, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Niestety jest źle:
    DFI > 30% wynik nieprawidłowy; >30% plemników z defektami genetycznymi interpretuje się jako bardzo niski lub wręcz zerowy potencjał do zapłodnienia"

    :(

    Nawet nie ICSI - IMSI 6000 ew. ale i to nie daje gwarancji. Jutro zapisuję nas do poradni genetycznej na badanie kariotypu. Jeśli tam będzie ok, to podejdziemy do IMSI, jeśli i tam się posypie to przed transferem czeka nas genetyczna diagnostyka zarodków. Ehhh wiecznie pod górę. :(

    Inna, myślę, że mimo wszystko Twój mąż ma kilka dobrych plemników zdolnych do zaplodnienia. jak ha się zgłosiłam do NOVUM po usunięciu jajowodu, to byłam nastawiona na to, że od razu zaproponują mi jakieś rozwiązania, jednak mój lekarz wyraźnie zaznaczył, że nie ma takiej potrzeby, bo jak widać jestem plodna, a to był po prostu pech, że ciaza umiejscowiła się w jajowodzie. w grudniu też Wam się udało zajsc w ciaze naturalnie, tylko mieliście tego samego pecha.. reasumując, wierzę, że w rzeczywistości będzie lepiej niż sugerują badania ;)

    Maja84 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 3 lutego 2017, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    OFICJALNIE OGŁASZAM
    z godziną 00:00 obudził mnie przeogromny ból miesiączkowy, dostałam okres. Nie przyszykowałam się na taki. :-( Miałam tylko metafen, nadal czekam aż ból ucichnie.
    Zmieściłam się w tycz 6 tygodniach ;-)

    Termos chyba tabletek nie przebije w trzy godziny wywołał okres. JeeeeJ :D

    Monika, nareszcie! wykończona już pewnie byłaś tym czekaniem pewnie. niech teraz @ szybko pójdzie :*

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 3 lutego 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaznaczacie na wykresach gorączkę jak ja maacie ?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 3 lutego 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helooo!
    Testuje ktoś dzisiaj? Jak tak to trzymam kciuki za dwie krechy.

    A ja czekam na owuuu. A dopiero 5dc :/ niech ten czas szybciej leci!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 3 lutego 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Dziewczyny zaznaczacie na wykresach gorączkę jak ja maacie ?

    Ja nie zaznaczam bo może zaburzyć wykres.

    panan12 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Ja nie zaznaczam bo może zaburzyć wykres.

    A Ty miałaś nieraz gorączkę ? Dużo Ci przesunelo owulacje?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj czytałam że temperatura w pochwie i pod językiem się różni. Natomiast z moich 5 obserwacji wynika że temperatura w spoczynku się nie różni. Mierze temperaturę rtęciowym w ustach i elektronicznym w pochwie od 2 dni (microlife mi przyszedł) i wynik jest dokładnie taki sam. Różnica była wieczorem dość spora-elektroniczny 37.84 a rtęciowy pokazywał 37.2.
    A jak to wygląda u was?

    geeky-2017-12-12.jpg
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Dziewczyny, wczoraj czytałam że temperatura w pochwie i pod językiem się różni. Natomiast z moich 5 obserwacji wynika że temperatura w spoczynku się nie różni. Mierze temperaturę rtęciowym w ustach i elektronicznym w pochwie od 2 dni (microlife mi przyszedł) i wynik jest dokładnie taki sam. Różnica była wieczorem dość spora-elektroniczny 37.84 a rtęciowy pokazywał 37.2.
    A jak to wygląda u was?

    Najlepiej mierzyć jednym termometrem od początku do końca cyklu bo zaburza to twoje pomiary

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wykresie są moje wyniki z rteciowego. Elektronicznym mierze dla porównania

    Zrobiłam test-negatyw ;((
    Jestem zła , smutna i zrezygnowana... Znowu nie wyszło ;((
    Mam już dość :( chce mi się ryczeć

    geeky-2017-12-12.jpg
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Dziewczyny, wczoraj czytałam że temperatura w pochwie i pod językiem się różni. Natomiast z moich 5 obserwacji wynika że temperatura w spoczynku się nie różni. Mierze temperaturę rtęciowym w ustach i elektronicznym w pochwie od 2 dni (microlife mi przyszedł) i wynik jest dokładnie taki sam. Różnica była wieczorem dość spora-elektroniczny 37.84 a rtęciowy pokazywał 37.2.
    A jak to wygląda u was?
    U mnie się różni i to sporo. W pochwie jest cieplej o jakies 0.2 stopnia.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co robic. Mam caly czas noskie temp ponizej 36.6 wczoraj zlapalo mnie przeziębienie wiec woeczorem i pozno w nocy miezylam temp i tez byly niskie. Potem w nocy sie obudzilam i strasznie dziwnie sie czulam takie dziwne uczucie w dole brzucha myslalam ze to okres ale nie nie to nie to... Poszlam spac i rano sie budze a tu temp 36.9 . jak myslocie poszla w gore bo jestem chora czy moze???

    4 cs:)
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Na wykresie są moje wyniki z rteciowego. Elektronicznym mierze dla porównania

    Zrobiłam test-negatyw ;((
    Jestem zła , smutna i zrezygnowana... Znowu nie wyszło ;((
    Mam już dość :( chce mi się ryczeć

    dzis jest plamienie- moze to implantacja? wtedy ci nie wyjdzie test pozytywny tylko one sá na tyle czule ze mozesz sprobowac za dwie doby... kolejna sprawa- badalas progesteron 7 dpo? mialas potwierdzenie owulacji?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 3 lutego 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Dziewczyny, wczoraj czytałam że temperatura w pochwie i pod językiem się różni. Natomiast z moich 5 obserwacji wynika że temperatura w spoczynku się nie różni. Mierze temperaturę rtęciowym w ustach i elektronicznym w pochwie od 2 dni (microlife mi przyszedł) i wynik jest dokładnie taki sam. Różnica była wieczorem dość spora-elektroniczny 37.84 a rtęciowy pokazywał 37.2.
    A jak to wygląda u was?

    chicken, temperatura jest ładnie w górze, może jeszcze za wcześnie na test? może owulacja się przesunęla o dzień lub dwa? zrób jeszcze jutro.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ