X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2017
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 2 lutego 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Zbadaj progesteron czasem w terminie @ mogą być plamienia.
    Progesteron mam w normie. Badalam w 23dc i wynosił niecałe 15

    geeky-2017-12-12.jpg
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 2 lutego 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki. Wszystko w normach.Troszke wysokie TSH,ale stosunek ft3 do ft4 bardziej niz git.
    Martwi mnie za to stosunek lh do fsh....powinnobyc kolo 1,a jest 0.54
    TSH 2,4686 µIU/ml
    FT3 2,73 pg/ml
    FT4 1,01 ng/dl
    FSH 5,79 mIU/ml
    LH 3,25 mIU/ml
    Testosteron 40,18 ng/dl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2017, 16:34

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady E nie strasz dziewczyny, to jest tylko kropeczka wielkości główki od igły.
    Chicken nie zamartwiaj się wszystko jest okej ;-)
    Ja jak roniłam to miałam plamienia brązowe jak bym sobie G... rozmazała na majtkach nic mnie nie bolało, lekarz kazał leżyć. Poleżalam nie przechodziło, więć jeśli Tobie się takie coś powtórzy możesz iść do ginekologa i nie żyć w stresie ;-)

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 2 lutego 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Monika ;)

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 2 lutego 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Nie produkują ale na allgero można kupić.
    Ja jak mierzyłam rteciowym (dopóki go nie zbiłam) miałam temp 36,6 a w tym elektronicznym o wiele niższą.
    Ja też zbiłam przedwczoraj ;-) Chyba będę mierzyć tym szklanym.. tylko kiepsko tak w 10 dc zmienić

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 lutego 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Progesteron mam w normie. Badalam w 23dc i wynosił niecałe 15
    Jutro ja bym szla na betę i zmierzyła progesteron bo ten poprzedni tylko świadczy o przebytej ovu i jest ok.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Ja też zbiłam przedwczoraj ;-) Chyba będę mierzyć tym szklanym.. tylko kiepsko tak w 10 dc zmienić
    Zawsze możesz mierzyc dwoma :D tylko ten drugi pomiar zapisać na kartce.

    Dziewczyny mam BIG problem :-) cały czas mam sluz rozciągliwy taki typowo przed okresem, a okresu cały czas nie ma. Już jestem troszkę na niego zła że nie przychodzi bo nie to strasznie irytuję, dzisiaj przyłożę sobie termofor do brzucha moze wywołam @

  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 2 lutego 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Kochana nie chce cie martwic ale żywa czerwona krew nigdy nie oznaczy nic dobrego. Lec jutro na bete bo nesli to ciaza to musisz udac sie do lekarza...
    A może to implantacja zarodka? Jeśli trafi na naczynie krwionośne, to tak może się to objawiać.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 2 lutego 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zaczęłam plamić na brązowo nie cały czas od czasu do czasu. Jak myślicie co to może być?

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 lutego 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Ja dzisiaj zaczęłam plamić na brązowo nie cały czas od czasu do czasu. Jak myślicie co to może być?
    Początek okresu?

    91Ewela09, Maja84 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Ja dzisiaj zaczęłam plamić na brązowo nie cały czas od czasu do czasu. Jak myślicie co to może być?
    Bardzo możliwe że możesz dostać okresu, ale bardzo możliwe że jesteś w ciąży, niektóre dziewczyny plamią, zrób test bedziesz wiedziała.

    Edit: widze ze negatywny więc pewnie okres :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2017, 18:37

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 2 lutego 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Początek okresu?
    okres raczej nie bo mam jeszcze 3 dni do okresu

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam żywa czerwona krew na samiusieńkim początku. W takkiej ilości nie sadze by mogło być to cos złego.

    Dziewczyny wlasnie kupiłam oeparol jak go brać ? Pisze, ze 5 tabsow tak bierzecie ? I od kiedy do kiedy ?

  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 2 lutego 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Ja miałam żywa czerwona krew na samiusieńkim początku. W takkiej ilości nie sadze by mogło być to cos złego.

    Dziewczyny wlasnie kupiłam oeparol jak go brać ? Pisze, ze 5 tabsow tak bierzecie ? I od kiedy do kiedy ?
    Od początku @ i zakończyć przed owulacją. Biorę tak 2-3 kapsułek dziennie.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 2 lutego 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Beta 10!!! :) potwierdza ciaze :D 10dni po jestem dzisiaj !! Aaa nie wierze :D
    Owulacja byla po steobie gdzoe jest problem z droznoscia wiec najwazniejsze zeby coaza byla w macicy i zeby sie utrzymala.
    Gratuluję fasolki :*

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 lutego 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyszłam do Was poojojować. :( Przyszły wyniki mojego M i chyba nawet na zwykłe IVF się nie załapiemy... Fragmentacja DNA żołnierzyków wyszła fatalnie - 33%. Także czeka nas teraz badanie kariotypów i zobaczymy co dalej.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Dziewczyny przyszłam do Was poojojować. :( Przyszły wyniki mojego M i chyba nawet na zwykłe IVF się nie załapiemy... Fragmentacja DNA żołnierzyków wyszła fatalnie - 33%. Także czeka nas teraz badanie kariotypów i zobaczymy co dalej.

    O losie to nie na moja głowę, ale przypuszczam że nie jest za dobrze. (Ja prosta baba) :D Ale Inna wierzę w Was!

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 2 lutego 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Dziewczyny zrobiłam test ciążowy który stracił dzień ważnosci z dneim 17.01.2017, dalam 3 kropelki nie ruszył, dodałam jeszcze dwie i jest taki jak u Skorpionki.

    Jejuś jak ja nie chce byc teraz w ciazy po tym RTG, nawet nie chce myśleć o tym ze przez przeswietlenie mogłam coś jemu uszkodzić!

    Hej!możesz coś więcej napisać o tym prześwietleniu ?ja na początku nastepnego cyklu(jeżeli teraz sie nie uda)chce zrobic takie zdjecie i bedzie to zdjecie zębów,szczęki .Wiem,że bede miałą na sobie fartuch ochronny i ze takie fotki najlepiej robicwłasnie na samym poczatku cyklu,dlatego chce zrobic jak bede miała @.Napisz proszę czego to djecie mialas i czy byłas ochroniona?

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 2 lutego 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Dziewczyny,
    Jak wygląda plamienie? Dzis się u mnie dużo dzieje…
    Wlasnie bylam w toalecie i na bieliznie zobaczyłam 2 slady krwi-wielkosci glowkii od igly.
    Krew czysto czerwona
    Czy to moglo być to? Czy trochę za skromnie?
    Okres to raczej nie jest-szyjka czysta.
    Nigdy nie zdarzylo mi się plamic wiec jest to bardzo dziwne, o ile to wogole można nazwac plamieniem

    Chicken może to implantacja. Czasem ponoć może być tak późno. Trzymam kciuki żeby się nie rozkręciło w @.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 2 lutego 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Dziewczyny, świruuuuję!! wchodze co chwile na forum, na wykres, jakby tam mialo byc napisane JESTEŚ W CIĄŻY! ale kurde, coś nie dziala ta funkcja.... ;)
    aaaaaa, pokaz sie juz druga kresko!!!!
    pewnie nie wytrzymam i wieczorem znowu siknę....

    Oj skąd ja to znam :/ ale trzymaj się twardo. Dzisiaj już nie sikaj, lepiej poczekaj do jutra będzie pewniejsze. Ale przecież sama dobrze o tym wiesz. Łatwo się mówi jak się jest przed owu i o testowaniu jeszcze się nie myśli.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ