X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe, wszystkiego najlepszego, samych wspanialosci i spelnienia marzen :*

    Irvine, jeszcze raz wszystkiego, naj, naj, naj :) Niech Maz pieknie dba o Ciebie i Wasze Malenstwa, ktore -mam nadzieje- pojawia sie lada chwila :*

    Niecierpliwa, dobrze, ze wychodzisz, nie ma jak w domu... Bardzo Ci wspolczuje, trzymaj sie cieplutko, Kochana


    Moj uciekl mi wczoraj w delegacje, ale na szczescie zdazy wrocic na owu, pod koniec tygodnia. Akurat do tego czasu dojdzie zakupiony prezent walentynkowy- stroj pielegniarki :D Moze on przyniesie nam szczescie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 11:08

    Irvine90, Ochmanka, moni05, moyeu, aeiouy, agge, Malgonia, Arashe, nuśka91, MonikA_89!, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Oj szona to ja chyba trafiłam na wyjątek. Moja dzięki Bogu już była tesciowa na dobre zaczęła pranie mózgu po ślubie. Mi żyć nie dała, syn okazał się maminsynkiem do kwadratu a ja teraz jestem szczęśliwa z prawdziwym facetem.
    Jak ja Cię rozumiem. Też myślę, że moja się nie uspokoi, ale właśnie najważniejsze, co na to wszystko facet. Ja swojego prostowałam 4 lata i na szczęście sprostować się dał, ale miałam już po drodze wiele chwil zwątpienia. Jak facet stoi po stronie mamusi, to już niestety najczęściej nie da się nic zrobić poza szybką ucieczką z takiego chorego trójkąta...

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Stasia kciuki za wizytę :) obejrzysz sobie Okruszka, reszta to formalność, jest dobrze :* daj znać :)

    Irvine, cieszę się, że wszystko poszlo w miare mozliwosci dobrze. Pomysl nad tym zakazem, to nie glupi pomysl... Jak tak mozna, nie wiem. Wazne, ze macie siebie i bedziecie mieli wspaniale dziecko/dzieci, jak tam chcecie, nic wiecej do szczęścia nie trzeba :)

    Irvine90 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, Ty zbóju! Show must go on, ale będzie opowieść, jak właśnie wtedy zaskoczy :D

    Sasanka5, Ochmanka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    Jak ja Cię rozumiem. Też myślę, że moja się nie uspokoi, ale właśnie najważniejsze, co na to wszystko facet. Ja swojego prostowałam 4 lata i na szczęście sprostować się dał, ale miałam już po drodze wiele chwil zwątpienia. Jak facet stoi po stronie mamusi, to już niestety najczęściej nie da się nic zrobić poza szybką ucieczką z takiego chorego trójkąta...
    No właśnie. Dla Was ona nie straszna bo trzymajcie się razem. Moja mama trafiła na taką samą teściową tylko że tata stał za nią i dlatego są razem do tej pory. A babcia faktycznie odpuściła więc teoria o uspokajaniu teściowej jak najbardziej prawdziwa;)

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Arashe, wszystkiego najlepszego, samych wspanialosci i spelnienia marzen :*

    Irvine, jeszcze raz wszystkiego, naj, naj, naj :) Niech Maz pieknie dba o Ciebie i Wasze Malenstwa, ktore -mam nadzieje- pojawia sie lada chwila :*

    Niecierpliwa, dobrze, ze wychodzisz, nie ma jak w domu... Bardzo Ci wspolczuje, trzymaj sie cieplutko, Kochana


    Moj uciekl mi wczoraj w delegacje, ale na szczescie zdazy wrocic na owu, pod koniec tygodnia. Akurat do tego czasu dojdzie zakupiony prezent walentynkowy- stroj pielegniarki :D Moze on przyniesie nam szczescie...
    Sasanka szaalona:) Ja na walentynki mam koronkowy komplecik:D

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Sasanka szaalona:) Ja na walentynki mam koronkowy komplecik:D

    To starania robia ze mnie bezpruderyjna diablice. Mysle sobie, ze im bardziej rozgrzeje M., tym wiecej wyleci i wieksze szanse na bobo:D Tez ogladalam koronkowe komplety, ale na stronie, na ktora weszlam, byly same z dziura na tylku jak do kolonoskopii :D

    Ochmanka, Angelika1313, Irvine90, aeiouy, moyeu, agge, moni05, Malgonia, nuśka91, Emmainthegarden, MonikA_89!, szona, Ania_85_, Ineez lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 11 lutego 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    To starania robia ze mnie bezpruderyjna diablice. Mysle sobie, ze im bardziej rozgrzeje M., tym wiecej wyleci i wieksze szanse na bobo:D Tez ogladalam koronkowe komplety, ale na stronie, na ktora weszlam, byly same z dziura na tylku jak do kolonoskopii :D
    Hahahaha bez kitu! Muszę mojemu powiedzieć że to jest bielizna do kolonoskopii bo on się zawsze śmieje z tych gaci z dziurą :D
    Oj tam od razu bezpruderyjna, tosz to w seksie o miłość i przyjemność chodzi. Jak się komuś zabawa w greya podoba to proszę bardzo, do woli ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 11:56

    Angelika1313 lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Cześć. Ja już siedzę w labo. Nie robiłam rano testu dla ponownego sprawdzenia, bo sie okazało, że mam w domu same o czułosci 25. A krew i tak prawdę powie. Choć wyniki dopiero koło 16 ;-)
    Trzymam kciuki.

    MamaStasia- na pewno jest wszystko dobrze ta więc nie stresuj się nie potrzebnie.

    Arashe- Wszystkiego Najlepszego,dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń.

    Arashe lubi tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam 12dpo zrobiłam rano test i niestety całkowita biel!

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    Hahah, dobre! :D póki co to w ogóle zablokowałam jej numer i jak dzwoni, to myśli, że cały czas trafia na zajętą linię :P A sądowy zakaz zbliżania do poważnego rozważenia, bo nie czułabym się bezpiecznie, gdyby była w zbyt bliskiej odległości od mojego przyszłego dziecka. Nie wiem natomiast, czy problem w ogóle powstanie, bo póki co obraziła się na nas, syna wyrzekła, a nie mając już argumentów dla odwołania ślubu, powiedziała, że jestem brzydka i głupia. :) sama pisze do syna "muwiłeś", a mnie tego dnia, którego nazwała mnie brzydką, zaczepił facet na ulicy, pytając czy może mnie poznać, bo bardzo mu się podobam, a potem taksówkarz spytał o mój numer telefonu. Tak więc nie przejęłam się czarownicą :)
    Hehehe dobre. Najważniejsze ze masz swojego ukochanego i on tez widzi jakie piekło ci zgotowała. Teraz to tylko do przodu :)

    Irvine90 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    To starania robia ze mnie bezpruderyjna diablice. Mysle sobie, ze im bardziej rozgrzeje M., tym wiecej wyleci i wieksze szanse na bobo:D Tez ogladalam koronkowe komplety, ale na stronie, na ktora weszlam, byly same z dziura na tylku jak do kolonoskopii :D

    Hahahaha :D

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Dziś mam 12dpo zrobiłam rano test i niestety całkowita biel!

    Szkoda...

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    Jak ja Cię rozumiem. Też myślę, że moja się nie uspokoi, ale właśnie najważniejsze, co na to wszystko facet. Ja swojego prostowałam 4 lata i na szczęście sprostować się dał, ale miałam już po drodze wiele chwil zwątpienia. Jak facet stoi po stronie mamusi, to już niestety najczęściej nie da się nic zrobić poza szybką ucieczką z takiego chorego trójkąta...
    W drugą stronę z resztą tez nie jest dobrze. Moja teściowa jest przewspaniałą kobieta... Za bardzo. Jak kiedyś maz musil pracować na komputerze w swoim rodzinnym domu i po mojej pracy do niego pojechałam to co piec minut przychodziła, a może kanapeczki, a może cukiereczka, a może owocka... W sumie ostatnio troche pojechała po bandzie bo ona w naszym imieniu nam msze rocznicową zamówiła... No, ale całe szczęście że z nią nie mieszkamy.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    To starania robia ze mnie bezpruderyjna diablice. Mysle sobie, ze im bardziej rozgrzeje M., tym wiecej wyleci i wieksze szanse na bobo:D Tez ogladalam koronkowe komplety, ale na stronie, na ktora weszlam, byly same z dziura na tylku jak do kolonoskopii :D
    Ja też wychodzę.z takiego założenia :P mnie maz w zeszłym roku na mikołajki kupił taki czarny satynowy szlafroczek z koronkowymi rękawami. Potem przed wakacjami dokupil mi taka super prześwitująca koszulkę. Jak na razie to mój jedyny seksi zestaw :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 12:52

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha pielęgniarka, dobre Sasanka :D mój mąż jest "uczulony" na koronki, kokardki itp., najbardziej podnieca go po prostu czarna gładka bielizna ku mojej uciesze bo tylko taką najchętniej bym nosiła, ewentualnie nude :D Aż mnie ciarki przeszły na myśl że miałabym założyć koronkę, brrrrr, wszystko mnie swędzi na samą myśl o tym :D

    Tele, nic nowego ci nie powiem - póki nie ma @ jest nadzieja!

    U mnie zaczyna się ten czas oczekiwania na efekty starań, najgorszy bo niewiele można zrobić, czekać i ewentualnie lekko suplementować. Ja tylko kwas foliowy póki co zajadam.

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję teściowych... ja nie mogę narzekać.

    Magduullina, Sasanka5 lubią tę wiadomość

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 11 lutego 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tele...79 wrote:
    Dziś mam 12dpo zrobiłam rano test i niestety całkowita biel!
    U mnie dziś 26dc czyli podobnie jak u Ciebie - ok 12dpo (cykle po 28-29dni). Nie robilam testu - jutro ide na bete. Nie chce szukac cienia cienstego, chcę mieć jasną sytuację. A do tego kończe dziś branie luteiny, więc dobrze byłoby wiedzieć czy mam dalej brać czy nie....
    Ale wydaje mi się, że raczej nic z tego... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 13:03

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 11 lutego 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wszystkim za życzenia :) oby się spełniły!

    Mama Stasia czekamy na relacje, dobrze pamiętalam że wizytujesz w moje urodziny ;)

    ElfiaKsiężniczka uprzedzilas moje pytanie do Irvine jak się czuje jako żona ;D
    Co do zamawiania Mszy to właśnie mi się kojarzy, że za kogoś to inni zamawiają ^^ dobrze Wam życzą a to najważniejsze ;) może wygodną Wam potomka w ukrytej intencji!

    Irvine90, ElfiaKsiężniczka, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy wrote:
    U mnie dziś 26dc czyli podobnie jak u Ciebie - ok 12dpo (cykle po 28-29dni). Nie robilam testu - jutro ide na bete. Nie chce szukac cienia cienstego, chcę mieć jasną sytuację. A do tego kończe dziś branie luteiny, więc dobrze byłoby wiedzieć czy mam dalej brać czy nie....
    Ale wydaje mi się, że raczej nic z tego... :(
    Otóż to chyba mogłam zrobić to samo teraz tylko się wkurzam... ... Trzymamkciuki

‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ