X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku
Odpowiedz

Lutowe testowanie 2019 - jeszcze zdążymy w tym roku

Oceń ten wątek:
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia, dobrze ze wam nic się nie stało, ale na pewno strachu się najadłaś.

    Monia, wszystkiego najlepszego.

    Ja dzisiaj kończę 28 :)

    Szczesliwa_mamusia, MonikA_89!, aeiouy, Magduullina, APrzybylska, Malinowa91 lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buba123 wrote:
    Pewnie po południu albo bliżej wieczora
    Trzymam kciuki

    buba123 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siusnelam dzis na Norda, bo jednak, mimo moich zapewnien, ze poczasiak z wczoraj mnie nie wzrusza, to nadzieje jednak byly wieksze.
    Juz Wam mialam pisac, ze jest bielutko jak w pupie Albinosa, a tu psikus, cos jest. Oczywiscie znowu po czasie i tym razem widac tylko przy latarce, ale moj M.tez dostrzegl. Kurcze, sluz i bole brzucha, dziwne klucia, wskazywalyby, ze ten cykl jest tym szczesliwym, ale cera plata mi figle. Juz 4 krostki mi podarowala tak jak przed @, a jednak przy 2 poprzednich szczesliwcach mialam twarz jak po photoshopie. No i progesteron zasraniec- 8.8 w 7dpo.

  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edytuje-po 5 min pojawił się bladzioszek.Anemiczny coś.Jutro zapycham na betę.To już nie są żarty.

    Szczesliwa_mamusia, agge, Ochmanka, aeiouy, moyeu lubią tę wiadomość

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Ja siusnelam dzis na Norda, bo jednak, mimo moich zapewnien, ze poczasiak z wczoraj mnie nie wzrusza, to nadzieje jednak byly wieksze.
    Juz Wam mialam pisac, ze jest bielutko jak w pupie Albinosa, a tu psikus, cos jest. Oczywiscie znowu po czasie i tym razem widac tylko przy latarce, ale moj M.tez dostrzegl. Kurcze, sluz i bole brzucha, dziwne klucia, wskazywalyby, ze ten cykl jest tym szczesliwym, ale cera plata mi figle. Juz 4 krostki mi podarowala tak jak przed @, a jednak przy 2 poprzednich szczesliwcach mialam twarz jak po photoshopie. No i progesteron zasraniec- 8.8 w 7dpo.
    Dasz radę obfocić bladzioszka?

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Szczęśliwa mamusia, dobrze ze wam nic się nie stało, ale na pewno strachu się najadłaś.

    Monia, wszystkiego najlepszego.

    Ja dzisiaj kończę 28 :)
    Sto lat :) Ale tu solenizantek :) Zdrówka i spełnienia marzeń, zwłaszcza tych macierzynskich :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Ja siusnelam dzis na Norda, bo jednak, mimo moich zapewnien, ze poczasiak z wczoraj mnie nie wzrusza, to nadzieje jednak byly wieksze.
    Juz Wam mialam pisac, ze jest bielutko jak w pupie Albinosa, a tu psikus, cos jest. Oczywiscie znowu po czasie i tym razem widac tylko przy latarce, ale moj M.tez dostrzegl. Kurcze, sluz i bole brzucha, dziwne klucia, wskazywalyby, ze ten cykl jest tym szczesliwym, ale cera plata mi figle. Juz 4 krostki mi podarowala tak jak przed @, a jednak przy 2 poprzednich szczesliwcach mialam twarz jak po photoshopie. No i progesteron zasraniec- 8.8 w 7dpo.

    Zdjęcie prosimy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black lady wrote:
    Edytuje-po 5 min pojawił się bladzioszek.Anemiczny coś.Jutro zapycham na betę.To już nie są żarty.
    Trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black lady wrote:
    Dasz radę obfocić bladzioszka?

    Cos Ty, nic nie zobaczycie, bo to cien cienia widoczny pod katem tylko przy latarce :/ Kochana, mocne kciuki za Twoja bete :*

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buba123 wrote:
    Pewnie po południu albo bliżej wieczora
    Kciuki zaciśnięte ✊✊✊

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Szczęśliwa mamusia, dobrze ze wam nic się nie stało, ale na pewno strachu się najadłaś.

    Monia, wszystkiego najlepszego.

    Ja dzisiaj kończę 28 :)
    Oooo to wszystkiego najlepszego kochana! Niech się spełnią Twoje marzenia. Dużo uśmiechu, radości, wsparcia i przede wszystkim wyczekanego malucha! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2019, 09:34

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka bardzo mocno kciukam by sie ta kreska w koncu okreslila.

    Buba nie przejmuj sie testami. Na tym etapie beta jest na tyle nie wysoka, ze wystarczy wiecej wypic i juz kreska slabnie.

    Moyeu ja osobiscie nie wierze w wiekszosc objawow 10dpo. Sama potrafilam sobie wiele rzeczy wmowic, ale sa pewne przeslanki obiektywne jak wyzszy prog i bol brzucha, ktore sa dobrym objawem. I to, ze czujesz, ze cos jest inaczej. Mega mocno kciukam by cos z tego wyszlo.

    Sasanka5, moyeu lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Szczęśliwa mamusia, dobrze ze wam nic się nie stało, ale na pewno strachu się najadłaś.

    Monia, wszystkiego najlepszego.

    Ja dzisiaj kończę 28 :)

    Wszystkiego najlepszego :-) to bedzie szczesliwy mc

    Najadłam sie strachu,na szczescie na tym sie skonczylo. Balam sie nocy,ale moj syn zachowuje sie jakby nic sie nie stalo. Wiec luz. Szkoda mi tylko auta, bo teraz bede musiala oddac do naprawy,a mieszkam na wsi,wiec samochod mi niezbędny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie edytuje, tylko tworze nowy post, bo takie cos wymaga osobnej wiadomosci!

    Kij w ryj Nordom!!!!!!!! Juz nawet cien cienia wyblakl :( Co sie dzieje z tymi testami. Jaja sobie ze mnie robia. Jezeli @ nie przyjdzie, zatestuje 7.02-08.02 i wtedy dam znac, co wyszlo, bo teraz zawracam Wam tylko glowe. Tak kochalam Nordy, a te zasrance ze mnie sobie kpia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka- to co jutro na bete idziesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Nie edytuje, tylko tworze nowy post, bo takie cos wymaga osobnej wiadomosci!

    Kij w ryj Nordom!!!!!!!! Juz nawet cien cienia wyblakl :( Co sie dzieje z tymi testami. Jaja sobie ze mnie robia. Jezeli @ nie przyjdzie, zatestuje 7.02-08.02 i wtedy dam znac, co wyszlo, bo teraz zawracam Wam tylko glowe. Tak kochalam Nordy, a te zasrance ze mnie sobie kpia
    Czyli jeszcze sporo czasu do testowania. Nie przejmuj się. Toz to caly tydzien jeszcze :-)

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Czyli jeszcze sporo czasu do testowania. Nie przejmuj się. Toz to caly tydzien jeszcze :-)

    Daruje sobie jutro. Dzis 10dpo, w 2 poprzednich ciazach (choc straconych), pozytywne testy pojawily sie dopiero 15dpo, wiec nie wiem, po co ja siusiam wczesniej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Daruje sobie jutro. Dzis 10dpo, w 2 poprzednich ciazach (choc straconych), pozytywne testy pojawily sie dopiero 15dpo, wiec nie wiem, po co ja siusiam wczesniej :)
    Siusiasz,bo bardzo chcesz,zeby sie udalo. Masz nadzieje, to zrozumiałe. Ale daj sobie czas. Jesli sie udalo, to za 5dni bedzie tylko lepiej,a nie gorzej :-)

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Szczęśliwa mamusia, dobrze ze wam nic się nie stało, ale na pewno strachu się najadłaś.

    Monia, wszystkiego najlepszego.

    Ja dzisiaj kończę 28 :)

    Wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń i Kropeczka :*

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Black lady Przyjaciółka
    Postów: 116 165

    Wysłany: 3 lutego 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dzisiejszy po 5 min.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/58bcdc8ef74e.jpg

    agge, Sasanka5, 5ylwian, Szczesliwa_mamusia, Ochmanka, Mila1996, moni05, aeiouy, moyeu, Magduullina, MonikA_89!, Iwona28, APrzybylska, cukrzyk1991, EmiMama, Malinowa91 lubią tę wiadomość

    nadzieja 73
    Babcia na całe życie
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ