Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 🥰Luty szczęście nam przyniesie, ależ będzie piękna jesień ! 🥰🤱
Odpowiedz

🥰Luty szczęście nam przyniesie, ależ będzie piękna jesień ! 🥰🤱

Oceń ten wątek:
  • Murena96 Autorytet
    Postów: 307 455

    Wysłany: 1 lutego, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że dużo nas tutaj z rocznika 96. Ja już od 20 stycznia mam 3 z przodu. W urodziny jak mój mąż mnie obudził z życzeniami to się popłakałam, że ja nie chcę tych urodzin 🤣

    snieżka lubi tę wiadomość

  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 796 1618

    Wysłany: 1 lutego, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane w tym miesiącu 🙂 pierwszy raz odważę się rozsiać wiruski 🦠🦠🦠 chciałabym żebyscie nie miały w upragnionej ciąży takich przygód jak ja 🙂 Wiek to tylko liczba, w tym roku kończe 33, także młode laski jesteście 😁
    @nitka ta kreska ciemnieje trzymam kciuki za kropusia 🤞🤞🤞 przy implantacji miałam 2 dni plamienia. A potem a to plamienie/krwawienie/krwotoki/skrzepy. Wiem co czujesz mam nadzieję że plamienie się uspokoi i juz więcej nie będzie cie nie niepokoić. Dużo odpoczywaj 🙂
    Kciuki drużyno IVF czekam na kolejne pozytywne wieści i dużo serduszek przy nickach🤞🤞☺️

    Kingus 1, Biochemiczka, clara, Ann35, Księgowa, Liora , Aaagaa, aszin, Vergeet, snieżka, kałamarnica 11, Lisik, nick nieaktualny, Piret lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2827 6965

    Wysłany: 1 lutego, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa może mi się udało jakoś na ostatnią chwilę załapać, a może zadzwonią do mnie jutro i powiedzą że jednak jej nie ma, kto wie? 🙈 ale zadzwoń koniecznie, może jednak gdzieś Cię wcisną.
    No i zgadzam się z tobą że to taki czas podsumowań, też dopada mnie nostalgia że zawsze chciałam być mamą, a tu z czymś takim przyszło się zmierzyć. Póki co nie dopuszczam do siebie myśli, że mogę nią nie być ale w gorsze dni oczywiście przychodzą najczarniejsze scenariusze do głowy i myślę po ch*j mi taki duży dom. No ale póki co jeszcze wciąż żyje nadzieją tchniętą przez start IVF, pomieszaną ze strachem. A Ty już jednak jesteś w procesie już długi czas, wiele na Ciebie spadło w krótkim czasie, naprawdę wierzę ze to już końcówka i zaświeci słońce ☀️
    A co do fragmentacji to ja niby wiem, że IVF jest w stanie skutecznie ominąć ten problem ale też widzę, a raczej czytam, relacje negatywne. No ale nie pozostaje mi nic innego jak czekać na rozwój sytuacji.

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3284 8785

    Wysłany: 1 lutego, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @niteczko, kreseczka na ostatnim teście wyglada super porządnie, żaden cien, mysle wiec ze to kropeczek sie wgryza i stąd plamienie. Trzymam kciuki za dalsze testy!🚀

    @Vergeet i @bajeczko, prosze nie czytać smutnych historii o IVF! Niniejszym zawadzam kopala w dupala🦵 otóż na ten moment nie macie podstaw ny zamartwiać sie na zapas i juz tłumaczę dlaczego- nieplodnosc nigdy nie jest zero-jedynkowa. To jest suma zmiennych składających sie na sukces bądź niepowodzenie. To że komuś z podobnym wynikiem sie udalo albo nie- no wiecie, moze byc 100 innych kwestii dookoła...
    Z drugiej strony ludzie maja tendencje do pisania w sieci kiedy jednak cos nie wyjdzie- dlatego moze Wam się wydawać że tych trudnych historii jest więcej. Prosze odizolujcie sie od tego.... ja nawet nie wchodziłam na watku IVF i uważam że było to dla mnie bardzo "zdrowe". Czytajcie sobie dobre historie i karmcie swoje ciałka dobrymi wizjami 💕 bardzo Wam kibicuje i jestem przekonana ze metoda IVF ominie wasze przeszkody I da Wam niebawem różowe pomarszczone kartofelki ktore same urodzicie✨️✊️🤰

    clara, Imazolka, Bajka92, Piret, Biochemiczka, Vergeet lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8180 8054

    Wysłany: 1 lutego, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Witam się z Wami w lutym, miesiąc moich urodzin. W tym roku szczególnych po zmiana kodu na 3 z przodu. Nie cieszy mnie to wcale, do 30 już dawno miałam być mamą. A jest jak jest

    Niteczki, ja zawsze jestem ślepa na cienie. Ale u Ciebie widać wyraźnie ciemniejsza kreską z T6 w porównaniu do T5. Mam nadzieję, że plamienia nie będę już Cię niepokoić
    Twój też? 😉
    Ja też ślepa na cienie, ale swój wypatrzyłam 4dpt...
    I Ciebie Niteczko też coś widać 🥹 trzymam kciuki ✊️
    Motylek93 wrote:
    Hej kochane w tym miesiącu 🙂 pierwszy raz odważę się rozsiać wiruski 🦠🦠🦠 chciałabym żebyscie nie miały w upragnionej ciąży takich przygód jak ja 🙂 Wiek to tylko liczba, w tym roku kończe 33, także młode laski jesteście 😁

    Ja 41 🫣 więc naprawdę młode jesteście, miałam urodzić przed najpóźniej 35...prawie wyszło, potem 40tka, też prawie wyszło...

    Ja po moich ostatnich badaniach w końcu odważę się na ciążowe wiruski🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 - bierzcie ile się da, mlody jest tak przebadany jak malo kto 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 09:00

    Motylek93, clara, Lisik, Vergeet lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3284 8785

    Wysłany: 1 lutego, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @biochemiczko, a czy Ty suplementujesz choline? Pytam bo wlasnie natrafiłam na wpis ze jej suplementacja moze obniżać poziom homocysteiny.

    Pewnie juz przeczytałaś o metabolizmie homocysteiny wszystko co w sieci napisano, ale dla mojego spokojnego snu wole dopytać 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego, 19:50

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 848 2096

    Wysłany: 1 lutego, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w lutym ❤️
    To była przyjemność prowadzić ostatnie dwa wątki. Dziękuję za docenienie😘 Bardzo się cieszę że mogłam sprawować pieczę nad tak pięknymi magicznymi momentami jak #wygimnastykowanyjajowód Piret🌟 i dwa piękne, wyczekane transfery Paulinki i Aszin ☃️☃️. Za nami kilka chwil smutku, ale nie ma co rozpamiętywać, spódnice poprawione, kolana otrzepane i lecimy z tym lutym. Wierzę że Lioraa przyniesie nam zatrzęsienie ♥️♥️♥️♥️ i mam nadzieje, że jedno z nich trafi do Ciebie szefowo ♥️.

    Do kalendarza proszę o wpisanie 📆 05.02 wizyta u ginekolog. A testowanie chyba 24.02. Oczywiście potestuje wcześniej. Ale jest to data OM ciąży z synem, więc niech przyniesie szczęście! (Chociaż jest to też data rozpoczęcia wojny na Ukrainie 😬 i całą ciążę mnie prześladowała)

    Nitko trzymam mocno kciuki za tę kreseczkę 🥹

    Paulinko, cholinę mam w modulatorze. Po wczorajszej rozmowie z chatem gpt stwierdzam ze to wale. Nie da się zbić tej homocysteiny przy mojej mutacji i tyle. Rozpisałam sobie sensowniej podział suplementacji w ciągu dnia i mam nadzieję że to wystarczy. Także dziękuję chyba @clara za sugestie żeby pogadać z chatem co kiedy brać, bo mam wysokie tsh też prawdopodobnie przez to że tabsy brałam zbyt szybko od euthyroxu 😅

    clara, PaulinKA, Piret, Motylek93, Lisik, kałamarnica 11, Liora , nick nieaktualny, Wiosenka123, Vergeet lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: 1 lutego, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liora, az kusisz jako prowadząca wątek do zapisania sie na testowanie, ale poki co, ja sobie tu tylko posiedzę 😁

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny 🥰

    clara, Ann35, Liora , Vergeet lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Piret Autorytet
    Postów: 540 1353

    Wysłany: 1 lutego, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny w lutym 🍩💖

    Biochemiczko również chcę Ci podziękować za prowadzenie ostatnich wątków, byłaś wspaniałą prowadzącą, ogarniałaś niesamowicie wszystkie nasze poczynania, wspierałaś i nie traciłaś wiary 💛na Twojej warcie ujrzałam dwie kreseczki 🥹 mam ogromną nadzieję, że raz dwa Ty również ujrzysz trzymam za Ciebie kciuki kochana ✊✊🍀

    Liora powodzenia jako Pani prowadząca, zakasaj rękawy hihi, bo widzę że w lutym będzie się sporo działo 🤞 kalendarz pęka w szwach 😃

    Niteczko 💚 ja również widzę ciemniejącą kreseczkę ! Kciuki za betę to musi być to ! 🤞🤞🤞

    Kałamarniczko cieszę się, że dolegliwości minęły, może to faktycznie jakiś wredny wirus był 😬 jednak jeśli by się powtórzyło to myślę, że winowajcą mogą być tabsy, obserwuj i dbaj o siebie 😘

    Jej Motylku jak ja pamiętam Twoje cienie na testach a Ty już 17 tydzień na suwaczku 🙉 niesamowite jak ten czas leci 🥹

    Dziewczyny trzymam za Was mocne kciuki za każdą udaną wizytę, wyniki badań, stymulację, procedurę 💪 wierzę, że ten miesiąc słodkości i miłości przyniesie kolejne wspaniałe wieści ! ❤️

    Ja jeszcze nie mam odwagi dzielić się wiruskami, myślę, że po prenatalnych będę już zdecydowanie spokojniejsza 🫢 ale to jeszcze troszkę, obecnie najbardziej doskwiera mi ciągnięcie podbrzusza po jednej stronie właściwie tam gdzie ulokował się dzidziutek, każdego dnia mam dyskomfort lekki przy zmianach pozycji czasem długim staniu, tłumaczę sobie że to normalne ale psychika potrafi płatać figle, że może za bardzo z boku… ale przecież lekarz chyba widział na usg czy wszystko ok. No i właśnie to cała ja ehh 🤡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego, 22:56

    Biochemiczka, Motylek93, Liora , Vergeet lubią tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37, 11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461, 21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏
    25.06 - 1,5 kg zdrowej dzidzi 🥰

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8180 8054

    Wysłany: 2 lutego, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret, to wszystko o czym piszesz jest normalne, a im trudniejsze/dłuższe starania tym niestety trudniej o spokojny początek ciąży... mam nadzieję, że szybko uda Ci się osiągnąć spokój I cieszyć z tej ciąży 😘.

    Piret, Vergeet lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1343 2919

    Wysłany: 2 lutego, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadzieja się skończyła. Beta 11, powtórka za 48 h i pewnie odstawienie leków 😔

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    07.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 2 lutego, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzę z wynikiem bety i lecę do pracy 😬 189! Miłego poniedziałku 🍀

    Nitka, 7dpt? Nie chce dawać fałszywej nadziei, ale przecież beta może dopiero startować 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 12:03

    Biochemiczka, PaulinKA, Bajka92, Loraa, Jaszczureczka, Liora , Piret, kałamarnica 11, Migotka96, Ann35, Księgowa, clara, Lisik, Wiosenka123, Vergeet, Aaagaa, Marisol2025, HimalayanDream, Julia24 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1343 2919

    Wysłany: 2 lutego, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Przychodzę z wynikiem bety i lecę do pracy 😬 189! Miłego poniedziałku 🍀

    Nitka, 7dpt? Nie chce dawać fałszywej nadziei, ale przecież beta może dopiero startować 🥺

    Rozmawiałam z moją panią doktor, mówi że powinno być koło 20, do tego te mocne plamienia. Raczej nie nastawiać się na nic dobrego 😢😭🥺

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    07.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 2 lutego, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin 💕 gratuluję!
    Niteczko- jesteśmy z Tobą, przytulam, czekam co dalej 🫂

    Ja już po wizycie. 6.02 mam przyjechać na hormony i rozpisanie stymulacji i 6.02 start stymulacji. Na dziś 13.02 podgląd.
    Teraz to już się dzieje chyba naprawdę…
    Doktor stwierdził, że badania ok, z tą fragmentacją po prostu powiedział, że zapłodnienie celowane nie pamiętam tego skrótu. I tyle, jakoś liczyłam dziś na większe rewolucje 😅.
    Dobrego dnia Dziewczyny!

    Liora , Biochemiczka, Piret, kałamarnica 11, Ann35, Motylek93, clara, snieżka, Lisik, Wiosenka123, Aaagaa, Vergeet, aszin, Marisol2025, HimalayanDream lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2606 4357

    Wysłany: 2 lutego, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haniu123, przywołuje Cię tu.😉

    Nitka, ja wiem, że wyższe bety dają nam więcej spokoju i przy tych niższych wartościach jest w Nas ogrom lęku i zrezygnowania ale wcale nie zawsze świadczą o porażce. Niżej wklejam bety Hani.

    Screenshot-2026-02-02-12-41-53-383-pl-ovufriend-app-edit.jpg


    PaulinKA, Liora , Imazolka, Ann35, kałamarnica 11, Olcykowa, Lisik, Aaagaa, Vergeet lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2561 3472

    Wysłany: 2 lutego, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin 💞

    Nitko, ja jeszcze kciuków nie puszczam 🤞🍀

    Bajko, moim zadaniem przy IVF ważniejsza jest jakość komórek jajowych. Z tego co pamiętam Twój miał ładną ilość, po prostu zastosują bardziej szczegółową selekcję plemników i wybiorą te odpowiednie 💪

    Bajka92, Vergeet lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Liora Autorytet
    Postów: 516 726

    Wysłany: 2 lutego, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin 🥰

    Nitko czekam z Tobą i zaciskam kciuki ✊🏻 mam nadzieję, że te plamienia nic nie znaczą..

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Liora Autorytet
    Postów: 516 726

    Wysłany: 2 lutego, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka92 wrote:
    Aszin 💕 gratuluję!
    Niteczko- jesteśmy z Tobą, przytulam, czekam co dalej 🫂

    Ja już po wizycie. 6.02 mam przyjechać na hormony i rozpisanie stymulacji i 6.02 start stymulacji. Na dziś 13.02 podgląd.
    Teraz to już się dzieje chyba naprawdę…
    Doktor stwierdził, że badania ok, z tą fragmentacją po prostu powiedział, że zapłodnienie celowane nie pamiętam tego skrótu. I tyle, jakoś liczyłam dziś na większe rewolucje 😅.
    Dobrego dnia Dziewczyny!

    Już uzupełniam kalendarz :)

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • clara Autorytet
    Postów: 466 960

    Wysłany: 2 lutego, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, gratuluję <3
    Nitka, nadal trzymam kciuki i posyłam pozytywne myśli, jedynie powtórka badania powie prawdę 🙏
    Bajka, szybka akcja, wszystko idzie w dobrą stronę :) Czuję, że jesteś spokojniejsza i weselsza po wizycie :)

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10079 12421

    Wysłany: 2 lutego, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liora, niech stracę, zapisz mnie na 28.02 🤣 wlasnie dostałam okresu i moge zamknąć testowanie.

    Nie mówiłam Wam, ale nadal walcze, bo moja Pani Doktor jeszcze ma jakies pomysły. W tym cyklu postawiła na delikatna stymulacje, licząc, ze endo urosnie jak należy (w poprzednim cyklu mialam duze dawki estrogenow i endo miało po owulacji 6mm) i uda sie je utrzymać. Także od 3 do 8dc biorę aromka i mam wizyte 11.02. Zobaczymy, co przyniesie los.

    clara, Lisik, Zielone.Słońce, Biochemiczka, Ann35, Liora , Wiosenka123, Piret, PaulinKA, Motylek93, snieżka, Bajka92, Loraa, aszin, Marisol2025, Migotka96, kałamarnica 11, Vergeet, HimalayanDream, Imazolka lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ