X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbarah wrote:
    Może teraz dopiero Ci tak podskoczyło. Ja w jednym miesiącu miałam 4.0 w drugim 2,5 a w trzecim zaś 3,9. TSH jest zmienne.
    a bierzesz coś na wyrególowanie ? jakie masz anty-tpo i anty-tg ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A śluz z czego wynika? Cos za niego odpowiada? Ja mam mega duzo śluzu a pije mega ale to mega mało, tak juz mam od zawsze. A śluzu tyle ze mogłabym jeszcze z 2 osoby obdzielić czasami :P właściwie zaczynam sie zastanawiać czy nie odstawić testów owu a owulacje określać sobie wlasnie przede wszystkim na podstawie śluzu płodnego..

    Ja sie zapisałam na zaś do gina na czerwiec. Jak sie uda to na pierwsze badanie, jak nie - na monitoring :) mnie zaczynaja martwić co raz mocniej te moje brzydkie brązowe maziaje przed okresem :/ Mam wrażenie ze za późno otwiera mi sie szyjka i okres od razu nie ma jak sie wydostać. Moze tak samo jest podczas owu? Za późno sie otwiera?..

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Czego się nie robi dla żony z @ ;)
    i smakowały ? z bitą śmietaną ?????

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    i smakowały ? z bitą śmietaną ?????

    Hihihi dziś bez bitej śmietany ;)
    To jeszcze nie "te" truskawki ale i tak pycha :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 9 maja 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    a bierzesz coś na wyrególowanie ? jakie masz anty-tpo i anty-tg ?

    nie biorę - rok temu miałam 1,6 więc ok, zresztą wtedy nie myślałam o ciaży.
    Może teraz cos dostane jak z wynikami pójdę w paniedziałek

    jak zaczęłam o tym myśleć to w sumie nie zdazyłam jakoś badań zorbic bo udalo sie w 1cs - jedynie kwas foliowy biore już dłuuugo)

    Anty-TPO mam <9 (norma wg. labo 0,00-34,00)
    Anty-TG mam 15,60 (norma labo 0,00-115,00)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 20:51

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie męczą straszne wątpliwości. Wahania nastroju takie, że masakra. Raz się cieszę, a zaraz potem się zamartwiam, że to hcg takie niskie. Chyba zwariuję do czasu, aż się wszystko wyjaśni. Powtórzę hcg jutro koło 21 bo będę w pracy. Nie będzie jeszcze 48h, ale 38h. To już coś. Zobaczę przynajmnie czy w ogóle rośnie i czy to w ogóle ciąża czy nie wiadomo co ;) Bo pojutrze mam wolne i nie będę miała jak zrobić badania, a do piątku nie wytrzymam! Taki mam plan...

    Pociesze mnie jedynie to, że mocniej mnie sutki pieką i cycki swędzą ;) dziwne, że można się cieszyć z takich rzeczy!

    Lunaris, summer86 lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Niestety właśnie odwrotnie. Czuję jakby to wszystko było coraz bardziej nierealne. I aż mi słabo że coraz bliżej początku łażenia po lekarzach i dociekania co mi jest i dlaczego. Ehhh


    Kliknelanym nie lubie jakby było. Dobrze będzie :) Przypomnialo mi sie ze kiedyś gadałam z babcia i mówiła ze kiedyś to sie ludzie w ogole nie zabezpieczali i oni tez nigdy nic a nic i sie narobiło tyle dzieci. No babcia z dziadkiem w prawdzie mieli 6 dzieci ale przecież to w ciagu całego małżeńskiego pożycia bez zabezpieczania, i jakos tych dzieci jest 6 a nie 60 ;). Chyba zawsze tak było ze na te dzieci trzeba trochę poczekać, tylko ludzie teraz niecierpliwi sa i za szybko sie martwią :)

    Maja84 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika - gdzie Ty mieszkasz, że u Ciebie truskawki po 30 zł są???
    U mnie dziś kilogram za 13.90 zł był.
    I całkiem słodkie :)

    Nowa na dzielni - ja właśnie w ostatnim cyklu darowałam sobie testy owu i skupiłam się bardziej na śluzie i temperaturze.
    Ale to działa tylko w przypadku uregulowanego cyklu.
    Polecam, bo nie ma takiej spiny :)

    Bocianiątko, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    No babcia z dziadkiem w prawdzie mieli 6 dzieci ale przecież to w ciagu całego małżeńskiego pożycia bez zabezpieczania, i jakos tych dzieci jest 6 a nie 60 ;).
    to moja babcia 12 dzieci i prócz tego 3 poronienia ;) czyli od 20 roku życia do 43 r.ż była 15 razy w ciąży to się nazywa płodność a jej wnuczka bubel po czarnobylu ;(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbarah wrote:
    Dziewczyny macie może jakieś sposoby na zwiększenie ilości/jakości śluzu płodnego? Od zeszłego cyklu biorę clo i od tego czasu nie mam ani grama śluzu płodnego w trakcie owu. Zawsze miałam dużo płodnego a teraz nic. Wiesiolka biorę i nic nie daje.

    Olej z wiesiołka- taaaak działa, że pół cyklu mokro :P Nie musi być oeparol, może być tańsza firma- i tak skutkuje.

    Dziewczyny- nie przestudiowałam wątku od początku- ale może któraś z Was pije zioła o.Sroki na płodność? Chciałam się tylko podzielić radą z Wami :) Moja siostra starsza z macicą dwurożną i zaawansowanym PCO przez 5 lat prawie się nie zabezpieczała, bo wyniki takie, że lekarz jej powiedział już dawno, że raczej w ciaże nie zajdzie. W pierwszym cyklu picia ziół zaszła :) Ja też piłam przed pierwszą ciążą- i tak jak poczas picia tych ziół- nigdy w życiu nie czułam tak mocno jajników i owulacji :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    a bierzesz coś na wyrególowanie ? jakie masz anty-tpo i anty-tg ?
    Biorę teraz mam 1.5 i sie utrzymuje. Biorę euthyrox 50, wcześniej miałam inne dawki ale przy nich mi skalało. największa przepaść miałam w zeszłym roku w maju TSH 0.13 a w czerwcu 5,8. Już na szczęście się uspokoiło.
    Wszystkie anty mam w normie.

    Aniołek 07.2017
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym ze teraz ludzie sa niecierpliwi to sie zgodze. My z M zaczelismy sie starac pol roku przed slubem, a wcześniej tez bez zabeczpieczen współżylismy ale zawsze "uwazalismy". No i w trakcie leczenia zero diagnoz, lekarz twierdzil ze mlodzi ze zdrowi tylko za duzo o tym mysla no i dwa lata minely a bobasa dalej nie ma. Zmiana lekarza i podejrzenie "niedorozwoj prawej strony ukladu rozrodczego". Co robil poprzedni lekarza, jak robil usg ze nic nie widzial? Szok i tylko tyle...
    Moim zdaniem zbyt duzo chemii w pokarmach i zanieczyszczenia powoduja wszystkie problemy.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina i się z tobą zgodzę to wszysto wina żywności która jest naszprycowana chemią, ogromne zanieczyszczenie środowiska włącznie ze smogiem a silne pola magnetyczne ?? Wi-Fi sieci energetyczne lub komórkowe!! I ma deser czarnobyl po którym taki efekt ze co 3 ma problem z tarczycą !!
    Końcowy efekt jest taki że nasze komórki jajowe czy plemniki są słabe.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • monia10291 Przyjaciółka
    Postów: 172 41

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A mnie męczą straszne wątpliwości. Wahania nastroju takie, że masakra. Raz się cieszę, a zaraz potem się zamartwiam, że to hcg takie niskie. Chyba zwariuję do czasu, aż się wszystko wyjaśni. Powtórzę hcg jutro koło 21 bo będę w pracy. Nie będzie jeszcze 48h, ale 38h. To już coś. Zobaczę przynajmnie czy w ogóle rośnie i czy to w ogóle ciąża czy nie wiadomo co ;) Bo pojutrze mam wolne i nie będę miała jak zrobić badania, a do piątku nie wytrzymam! Taki mam plan...

    Pociesze mnie jedynie to, że mocniej mnie sutki pieką i cycki swędzą ;) dziwne, że można się cieszyć z takich rzeczy!
    O proszę jaką miła niespodzianka! Gratuluję w szczególności że dajesz i mi nadzieję że z endomendą można wygrać. Nie martw się . Teraz jest czas na radość :-) musi być dobrze po tak długim czasie

    malka lubi tę wiadomość

    03.2015 - początek starań
    13.01.17r - laparoskopia ( niedrożne jajowody, endometrioza 1 st.- naprawione)
    Czekamy na efekty
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Monika - gdzie Ty mieszkasz, że u Ciebie truskawki po 30 zł są???
    U mnie dziś kilogram za 13.90 zł był.
    I całkiem słodkie :)

    Nowa na dzielni - ja właśnie w ostatnim cyklu darowałam sobie testy owu i skupiłam się bardziej na śluzie i temperaturze.
    Ale to działa tylko w przypadku uregulowanego cyklu.
    Polecam, bo nie ma takiej spiny :)

    No właśnie, u nas po 12zł eMek wyhaczył :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lubianka truskawek kosztuje 30 zl, ale tam jest 2 kg.
    A ja dalej w zawieszeniu dzis popoludniu lekkie plamienie, a w "srodku" czysto i ciagle ciagnie mnie prawy jajnika (niedrozny) ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 21:32

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    U mnie lubianka truskawek kosztuje 30 zl, ale tam jest 2 kg.
    A ja dalej w zawieszeniu dzis popoludniu lekkie plamienie, a w "srodku" czysto i ciagle ciagnie mnie prawy jajnika (niedrozny) ;(
    Jak jutro nie przyjdzie @ to będzie fasolka ;D

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    No właśnie, u nas po 12zł eMek wyhaczył :)
    Ceny prawie jak w sezonie, @ się rozkręciła?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flawwer dzieki za wiare, ale bylam u lekarza ktory twierdzi ze @ sie zaczyna. Poczekam do weekendu, jak sytuacja bedzie wygladala tak jak teraz to test w sobote zrobie ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 9 maja 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ceny prawie jak w sezonie, @ się rozkręciła?

    Jeszcze właśnie nie :( Już mogłaby!!! bo chcę mieć za sobą już ten potworny ból brzucha, który doprowadza mnie niemal do myśli samobójczych :/
    Ale zaczynam czuć się napompowana jak balon, jakby ciśnienie się we mnie zbierało ehhh więc lada moment się rozkręci. Jak ja marzę od tego odpocząć na co najmniej 9 miesięcy ;)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ