X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 9 maja 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz Was nadrobię od rana, bo jest tego trochę, ale najpierw chciałam Wam powiedzieć, że właśnie zaczęło się u mnie plamienie. Tempka spadła, co prawda nie jest miarodajna, bo musiałam ją zmierzyć 4 godziny wcześniej niż zwykle.
    W każdym razie, baaaaaardzo Wam jeszcze raz dziękuję, że jesteście tak MEGA KOCHANE <3 <3 <3
    Nie uciekam na czerwiec jeszcze, bo chcę tu z Wami być. Ale będę wierzyć, że czerwiec będzie moim miesiącem i uda mi się mieć owulację, bo mam w czerwcu urodziny, a przecież już tu padło że w miesiącu swoich urodzin kobieta jest najbardziej płodna ;)

    Zaoszczędziłam, bo miałam zaraz jednak iść po test na jutro rano a tu taka niemiła niespodzianka.

    No i PS. nie kupujcie strumieniowego facelle!!! :P

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 maja 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Kupcie sobie dziewczyny Femibion natal 1 dla kobiet planujących ciążę i do 13 tyg. ciąży. Ma w sobie i wit. D i jod. Na moje TSH działa dobrze :) i ma oprócz tradycyjnego kwasu foliowego metylofoliany, które dobrze działają jeśli któraś z Was ma mutacje MTHFR.

    Jeszcze się pochwalę przy okazji, że odebrałam dziś wyniki testu PAPPA i wychodzi na to, że moje dziecię powinno urodzić się bez obciążeń chorobami genetycznymi :) taki nasz mały sukces.

    Teraz mogę zostawić Wam masę dojrzałych wirusków :*
    Cudowne wieści więc teraz już błogi spokój!!
    Ja też biorę od 6 mies femibion natal 1

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 9 maja 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Kaczorka a już wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka??

    Jeszcze nie. Niby na prenatalnych lekarz mówił, że bardziej ku dziewczynce się skłania, ale to takie wróżenie z fusów ;)
    W czwartek idę do swojego gina i jak będzie wszystko ok to go podpytam czy coś widać ;)

    Kazio - jak USG jest prawidłowe to nie ma potrzeby robienia inwazyjnych badań. Chyba, że taki PAPPA nie wyjdzie za dobrze, to warto sprawdzić dla spokoju ducha :)

    Maja - czerwiec będzie Twój :) a na Walentynki będziecie mieli z mężem piękny prezent :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 16:46

    Maja84 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 9 maja 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje teraz ja potrzebuje jakiegoś duchowego wsparcia... załamie sie zaraz...zadzwoniłam po wyniki wymazu a tu Pani mi mowi, ze a bakteria dalej jest:( tyle czekałam ze juz uda mi sie zrobić to sono hsg, a tu wszystko od nowa:( znów antybiotyk i czekanie i znów wymaz i czekanie, ja sie załamie:( wszystko stanęło w miejscu znowu a juz tak chciałam wiedziec czy tam w środku wszystko w porządku:( czas mnie goni, a ty znowu zwolnienie tempa:/ do tego jeszcze ja z tych co tez łatwo sie załamują i juz mysle, ze tej bakterii nie uda mi sie wytępić bo kiedyś czytałam ze klebsiella jest uporczywa:( i tak sobie siedzę i rycze:(

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 maja 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja ruszamy do boju !!!

    Maja84 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Maryś czekam na wieści :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Kochane moje teraz ja potrzebuje jakiegoś duchowego wsparcia... załamie sie zaraz...zadzwoniłam po wyniki wymazu a tu Pani mi mowi, ze a bakteria dalej jest:( tyle czekałam ze juz uda mi sie zrobić to sono hsg, a tu wszystko od nowa:( znów antybiotyk i czekanie i znów wymaz i czekanie, ja sie załamie:( wszystko stanęło w miejscu znowu a juz tak chciałam wiedziec czy tam w środku wszystko w porządku:( czas mnie goni, a ty znowu zwolnienie tempa:/ do tego jeszcze ja z tych co tez łatwo sie załamują i juz mysle, ze tej bakterii nie uda mi sie wytępić bo kiedyś czytałam ze klebsiella jest uporczywa:( i tak sobie siedzę i rycze:(

    Kurdeee, nie mam kiedy Was czytać ostatnio :(. Ptysia nie łam się, trzeba to trzeba, lepiej czyściutką dziuplę dla fasolki przygotować :). A partner coś na to bierze? Nie zarażacie się przypadkiem nawzajem? Wiem z doświadczenia że faceci są w ciężkim szoku jak się im chociaż zasugeruje że cokolwiek może być nie tak u nich i że też powinni wziąć leki ;).

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Kurdeee, nie mam kiedy Was czytać ostatnio :(. Ptysia nie łam się, trzeba to trzeba, lepiej czyściutką dziuplę dla fasolki przygotować :). A partner coś na to bierze? Nie zarażacie się przypadkiem nawzajem? Wiem z doświadczenia że faceci są w ciężkim szoku jak się im chociaż zasugeruje że cokolwiek może być nie tak u nich i że też powinni wziąć leki ;).
    To samo pomyślałam czasem trzeba z gumką i badać się wykluczając bo można nawzajem się zarazać

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    To samo pomyślałam czasem trzeba z gumką i badać się wykluczając bo można nawzajem się zarazać
    Jak w pierwszym wymazid wyszło, ze mam ta bakterie, to antybiotyk dostałam i ja i moj maz, także razem sobie jedliśmy, a współżyć zaczęłam dopiero jak skończyliśmy antybiotyk. Teraz tez na pewno dostaniemy razem, dzis wieczorem maz ma odebrać receptę, a jak jemy razem to mysle ze można współżyć, bo w końcu wtedy antybiotyk działa na jednego i na drugiego No nie?

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile tu cudownych wiadomości!!!

    Gratuluję dziewczyny fasolek <3 <3 <3 Takie wiadomości chcę czytać codziennie!!! :)

    A dziewczynki, które dostały @ łączę się z Wami i podbijamy czerwiec!!! :)

    Kaczorka to cudowna wiadomość, teraz możesz się w pełni i spokoju cieszyć swoim Wielkim Maleńkim Szczęściem <3 <3 <3

    Flowwer oczywiście, że tak!!! Tylko, że Ty masz mi dostarczać codzienną dawkę wirusków, jak witamin ;) Musisz mieć już tą fasolkę, bo ja nie chcę z Tobą przechodzić czerwca :P Masz tam tylko zaznaczać <3 i wysyłać wiruski!!! Rozumiemy się??????

    I powiem Wam, że nie mam dołka tak jak miesiąc temu. Chyba wtedy wypłakałam wszystko. Teraz już przyzwyczajenie się wkrada.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Kochane moje teraz ja potrzebuje jakiegoś duchowego wsparcia... załamie sie zaraz...zadzwoniłam po wyniki wymazu a tu Pani mi mowi, ze a bakteria dalej jest:( tyle czekałam ze juz uda mi sie zrobić to sono hsg, a tu wszystko od nowa:( znów antybiotyk i czekanie i znów wymaz i czekanie, ja sie załamie:( wszystko stanęło w miejscu znowu a juz tak chciałam wiedziec czy tam w środku wszystko w porządku:( czas mnie goni, a ty znowu zwolnienie tempa:/ do tego jeszcze ja z tych co tez łatwo sie załamują i juz mysle, ze tej bakterii nie uda mi sie wytępić bo kiedyś czytałam ze klebsiella jest uporczywa:( i tak sobie siedzę i rycze:(
    Ptysia bardzo mi przykro ale wyleczysz to napewno może zmienią Ci teraz antybiotyk. Zapytaj się skąd się to dziadostwo bierze. Ja jak miałam tą infekcje to wiem ze przez lutinus dopochwowo zmienilo mi sie PH. Ja jeszcze nie wiem czy się wyleczyłam z tego. Dopiero w piątek idę na wizytę decydującą o wszystkim. Głowa do góry !!!!!













    Ptysia lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja ale ja jestem solidarna !! U mnie dopiero 5 dpo i nie zapomnij że ja weteran weteranek !! Jak to było karaluch z epoki lodowcowej :D
    Cieszę się że dołka dużego nie masz więc czekam aż zapiszesz się do kliniki.
    A cały dyżur w pracy chodzi za mną bób!! Muszę go zdobyć więc czeka mnie turne po sklepach :)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Ptysia bardzo mi przykro ale wyleczysz to napewno może zmienią Ci teraz antybiotyk. Zapytaj się skąd się to dziadostwo bierze. Ja jak miałam tą infekcje to wiem ze przez lutinus dopochwowo zmienilo mi sie PH. Ja jeszcze nie wiem czy się wyleczyłam z tego. Dopiero w piątek idę na wizytę decydującą o wszystkim. Głowa do góry !!!!!
    Narazie sie nie będę widzieć z dr M. Bo wypisze mi receptę a maz odbierze wiec sobie będę pochłania nastepny antybiotyk. Mysle ze na pewno jakiś inny teraz dostanę z tej grupy ktora jest wypisana w antybiogramie. A wogole my z tej samej kliniki, do kogo chodzisz? Ty tez miałaś teraz jakaś infekcje bakteryjna? Tez Klebsiella czy inny dziad?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Maja ale ja jestem solidarna !! U mnie dopiero 5 dpo i nie zapomnij że ja weteran weteranek !! Jak to było karaluch z epoki lodowcowej :D
    Cieszę się że dołka dużego nie masz więc czekam aż zapiszesz się do kliniki.
    A cały dyżur w pracy chodzi za mną bób!! Muszę go zdobyć więc czeka mnie turne po sklepach :)
    Kwiatku czytasz w moich myślach. Ja już z rana popędziłam po bobik :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Maja ale ja jestem solidarna !! U mnie dopiero 5 dpo i nie zapomnij że ja weteran weteranek !! Jak to było karaluch z epoki lodowcowej :D
    Cieszę się że dołka dużego nie masz więc czekam aż zapiszesz się do kliniki.
    A cały dyżur w pracy chodzi za mną bób!! Muszę go zdobyć więc czeka mnie turne po sklepach :)

    Zwalniam Cię z tej solidarności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
    A ja mam ochotę na truskawki!!!! Mężuś dzwonił, że już stoją przy drodze z truskawkami i kazałam mu kupić za wszelką cenę :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 maja 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Kwiatku czytasz w moich myślach. Ja już z rana popędziłam po bobik :D
    Hahahahahahaha chyba karaluchy tak mają ;)
    Będę zła jak nie znajdę go!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2017, 17:47

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, ja mam w zamrażarce 3 opakowania. Zapraszam :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Ile tu cudownych wiadomości!!!

    Gratuluję dziewczyny fasolek <3 <3 <3 Takie wiadomości chcę czytać codziennie!!! :)

    A dziewczynki, które dostały @ łączę się z Wami i podbijamy czerwiec!!! :)

    Kaczorka to cudowna wiadomość, teraz możesz się w pełni i spokoju cieszyć swoim Wielkim Maleńkim Szczęściem <3 <3 <3

    Flowwer oczywiście, że tak!!! Tylko, że Ty masz mi dostarczać codzienną dawkę wirusków, jak witamin ;) Musisz mieć już tą fasolkę, bo ja nie chcę z Tobą przechodzić czerwca :P Masz tam tylko zaznaczać <3 i wysyłać wiruski!!! Rozumiemy się??????

    I powiem Wam, że nie mam dołka tak jak miesiąc temu. Chyba wtedy wypłakałam wszystko. Teraz już przyzwyczajenie się wkrada.


    Maja - a ja myślę że ten brak doła to dlatego że właśnie bardziej uwierzyłaś :). Zbliżyłaś psychicznie do celu, dwie kreseczki przestały być jak yeti ;). Co tam że to błąd testu, raz była - drugi raz też będzie :). Ja tak trochę mam po mojej udawanej zielnej kropce :D. Tylko musisz się w tym cyklu dużo <3 z emkiem bo Twoja owulacja jakieś dziwne akcje odstawia i nie wiadomo kiedy jest ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jak tak sobie na nowo liczę kiedy może być owu to może jednak nie będzie tak źle i uda mi się dopaść emka na czas, między wyjazdami :D zobaczymy

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Zwalniam Cię z tej solidarności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
    A ja mam ochotę na truskawki!!!! Mężuś dzwonił, że już stoją przy drodze z truskawkami i kazałam mu kupić za wszelką cenę :D
    U nas po 30 zł za kilogram!

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ