X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i lh spadło wieczorny test owu negatywny. Tak wiec prawdopodobnie już po owu ;) teraz ta gorsza cześć, czyli czekanie na testowanie

    Poziomka92 lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 16 maja 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    No i lh spadło wieczorny test owu negatywny. Tak wiec prawdopodobnie już po owu ;) teraz ta gorsza cześć, czyli czekanie na testowanie
    Wietrze na coś czekamy, trzymam kciuki <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 16 maja 2017, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Flower nie testujesz jeszcze? Nic a nic? :) ja po owu max 11 dni i @ zawsze :).

    A u mnie wszystko wskazuje na to ze stary zdąży wrócić na owulacje :D wiec moze coś się uda podziałać zanim znowu sobie pojedzie :). Wszystko wskazuje na to ze owu w ciagu 2 dni.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • aishee Przyjaciółka
    Postów: 81 80

    Wysłany: 17 maja 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poratujcie! Pierwszy raz zaczęłam swoją przygodę z testami ovu. Generalnie cykle mam 28dni (ostatni 27) i ovu spodziawam sie ok 13-14dc. Testy zaczelam robić od 11dc-negatywne, dzis 13 dc negatywny- cień drugiej kreski prawie niewidoczny. I tu moje pytanie czy jest możliwość ze jutro nastąpi pik lh i test bedzie pozytywny? Czy hormon lh wzrasta stopniowo (druga kreseczka z kazdym dniem ciemniejsza) i ovu może byc najwczesniej za kilka dni? Bo sama nie wiem co myśleć, mam tylko nadzieje ze ovulacja będzie w tym cyklu

    Agnesia lubi tę wiadomość

    f2w3gov3n7wr37i6.png
    03.2016 moje szczęście <3
    03.2017 ciąża bezzarodkowa (8tc)
    06.2017 ciąża biochemiczna
    4 cspp szczęśliwy <3

  • starawyga Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 17 maja 2017, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aishee wrote:
    Dziewczyny poratujcie! Pierwszy raz zaczęłam swoją przygodę z testami ovu. Generalnie cykle mam 28dni (ostatni 27) i ovu spodziawam sie ok 13-14dc. Testy zaczelam robić od 11dc-negatywne, dzis 13 dc negatywny- cień drugiej kreski prawie niewidoczny. I tu moje pytanie czy jest możliwość ze jutro nastąpi pik lh i test bedzie pozytywny? Czy hormon lh wzrasta stopniowo (druga kreseczka z kazdym dniem ciemniejsza) i ovu może byc najwczesniej za kilka dni? Bo sama nie wiem co myśleć, mam tylko nadzieje ze ovulacja będzie w tym cyklu
    Ja mam cykle 28dniowe a owu okolo 17go wiec to moze byc pozniej niz zawsze myslalas :)

    aishee lubi tę wiadomość

    Ninka-2009 po 12cs i wspomaganiem clo i duphaston
    TSH-1,22
    Pierwszy cykl z wiesiołkiem i w ogóle ;)
    Prolaktyna kiedys zbijana bromergonem a obecnie nie mam pojęcia czy mam z nią problem... próbujemy naturalnie
    http://ovufriend.pl/graph/31aca3d8bbd64a4cdfc149ffc57a5afc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aishee wrote:
    Dziewczyny poratujcie! Pierwszy raz zaczęłam swoją przygodę z testami ovu. Generalnie cykle mam 28dni (ostatni 27) i ovu spodziawam sie ok 13-14dc. Testy zaczelam robić od 11dc-negatywne, dzis 13 dc negatywny- cień drugiej kreski prawie niewidoczny. I tu moje pytanie czy jest możliwość ze jutro nastąpi pik lh i test bedzie pozytywny? Czy hormon lh wzrasta stopniowo (druga kreseczka z kazdym dniem ciemniejsza) i ovu może byc najwczesniej za kilka dni? Bo sama nie wiem co myśleć, mam tylko nadzieje ze ovulacja będzie w tym cyklu

    A co masz za testy? Mi allegrowe w ogóle nie pokazały owu ;) No ale fl możesz mieć krótsza niż 14dni tak jak napisala starawygla i mieć owu później ;)

    aishee lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 maja 2017, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aishee wrote:
    Dziewczyny poratujcie! Pierwszy raz zaczęłam swoją przygodę z testami ovu. Generalnie cykle mam 28dni (ostatni 27) i ovu spodziawam sie ok 13-14dc. Testy zaczelam robić od 11dc-negatywne, dzis 13 dc negatywny- cień drugiej kreski prawie niewidoczny. I tu moje pytanie czy jest możliwość ze jutro nastąpi pik lh i test bedzie pozytywny? Czy hormon lh wzrasta stopniowo (druga kreseczka z kazdym dniem ciemniejsza) i ovu może byc najwczesniej za kilka dni? Bo sama nie wiem co myśleć, mam tylko nadzieje ze ovulacja będzie w tym cyklu

    U mnie przy takich cyklach jak u Ciebie owulacja najczęściej była w okolicach 11-12 dc. Więc rada moja jest taka, żebyś nie czekała z testami do 13 dc, bo możesz przegapić owu.
    Polecam zacząć je robić już od minimum 10 dc.
    I z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że poziom LH U mnie wzrastał stopniowo. Z dnia na dzień kreska ciemniała aż do bordowego koloru :)

    aishee lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 maja 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aishee wrote:
    Dziewczyny poratujcie! Pierwszy raz zaczęłam swoją przygodę z testami ovu. Generalnie cykle mam 28dni (ostatni 27) i ovu spodziawam sie ok 13-14dc. Testy zaczelam robić od 11dc-negatywne, dzis 13 dc negatywny- cień drugiej kreski prawie niewidoczny. I tu moje pytanie czy jest możliwość ze jutro nastąpi pik lh i test bedzie pozytywny? Czy hormon lh wzrasta stopniowo (druga kreseczka z kazdym dniem ciemniejsza) i ovu może byc najwczesniej za kilka dni? Bo sama nie wiem co myśleć, mam tylko nadzieje ze ovulacja będzie w tym cyklu
    Przy 28 dniowych cyklach pozytywny test mam najczęściej 10-11 dc ;)

    aishee lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 17 maja 2017, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    No i lh spadło wieczorny test owu negatywny. Tak wiec prawdopodobnie już po owu ;) teraz ta gorsza cześć, czyli czekanie na testowanie
    Wiem co czujesz, ja też już w tej gorszej części = D, 20 dzień cyklu czas start

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 maja 2017, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    No i lh spadło wieczorny test owu negatywny. Tak wiec prawdopodobnie już po owu ;) teraz ta gorsza cześć, czyli czekanie na testowanie
    U mnie też po ovu ;) i fl 15 dni wiec trochę sobie poczekam :D

    Poziomka92 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 maja 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aishee wrote:
    Dziewczyny poratujcie! Pierwszy raz zaczęłam swoją przygodę z testami ovu. Generalnie cykle mam 28dni (ostatni 27) i ovu spodziawam sie ok 13-14dc. Testy zaczelam robić od 11dc-negatywne, dzis 13 dc negatywny- cień drugiej kreski prawie niewidoczny. I tu moje pytanie czy jest możliwość ze jutro nastąpi pik lh i test bedzie pozytywny? Czy hormon lh wzrasta stopniowo (druga kreseczka z kazdym dniem ciemniejsza) i ovu może byc najwczesniej za kilka dni? Bo sama nie wiem co myśleć, mam tylko nadzieje ze ovulacja będzie w tym cyklu
    U mnie zreguły pasek stopniowo ciemnieje, ale nie jakos znacznie, a jak mam pik lh to w sekundzie testowa barwi sie na mocnobordowy kolor i od razu jest ciemniejsza od kontrolnej:) testy nalezy robić po południu, najlepiej i codziennie. Rób dalej testy codziennie i zobaczymy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2017, 06:53

    aishee lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 maja 2017, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    No i lh spadło wieczorny test owu negatywny. Tak wiec prawdopodobnie już po owu ;) teraz ta gorsza cześć, czyli czekanie na testowanie
    Doskonale Cie rozumiem.... ja tez czekam i czas dłuży się niemiłosiernie...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 22dc. Postanowiłam ze zrobię test 10dpo bo to wypada dzień mamy, ale jak wyjdzie negatyw to oczywiście 31 maja aktualny :p
    Dwa lata temu maj był moim szczęśliwym cyklem, mam nadzieje ze ten tez taki będzie:D

  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 17 maja 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 17dc, wczoraj byłam na monitoringu i pecherzyk nie pękł ma 28 mm a już myślałam że taki piękny majowy cykl będzie.

    Aniołek 07.2017
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 17 maja 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    U mnie dziś 22dc. Postanowiłam ze zrobię test 10dpo bo to wypada dzień mamy, ale jak wyjdzie negatyw to oczywiście 31 maja aktualny :p
    Dwa lata temu maj był moim szczęśliwym cyklem, mam nadzieje ze ten tez taki będzie:D
    Świetny awatar, mam takiego psiaka w domu :)

    Agnesia lubi tę wiadomość

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam na bete, stresuję się nieziemsko, bo sikaniec nie ściemniał jakoś szalenie... :( ale ściemniał. W ogóle to dziwne - beta mega piękna, a sikańce bladziochy... wyniki pewnie po 16, odezwę się pewnie dopiero po 18 także trzymam za was kciuki żebyście tyle czasu wysiedziały spokojnie :D

    emi2016 lubi tę wiadomość

    mjvyi09k1yghelay.png
  • summersun Przyjaciółka
    Postów: 69 84

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aishee wrote:
    Dziewczyny poratujcie! Pierwszy raz zaczęłam swoją przygodę z testami ovu. Generalnie cykle mam 28dni (ostatni 27) i ovu spodziawam sie ok 13-14dc. Testy zaczelam robić od 11dc-negatywne, dzis 13 dc negatywny- cień drugiej kreski prawie niewidoczny. I tu moje pytanie czy jest możliwość ze jutro nastąpi pik lh i test bedzie pozytywny? Czy hormon lh wzrasta stopniowo (druga kreseczka z kazdym dniem ciemniejsza) i ovu może byc najwczesniej za kilka dni? Bo sama nie wiem co myśleć, mam tylko nadzieje ze ovulacja będzie w tym cyklu

    Miałam allegrowe testy owu w tym miesiącu. Testowa nie wyszła ciemniejsza od kontrolnej. Od ok.8 dc do 18 dc wychodziły blade kreski, ale dało się zauważyć, że do 16 dc kreska była coraz bardziej wyraźna, ale nadal to był cień. Więc pik zauważyłam. One są tanie więc nie ma czego od nich większego oczekiwać :) Teraz jestem w ciąży i testowa mega ciemna, ciemniejsza od kontrolnej.

    aishee lubi tę wiadomość

    B-hcg 9 dpo = 24,6 <3 11 dpo = 78,0 <3 13 dpo = 196,0 <3 <3 48 dpo = 36349,7 !!! <3 <3 <3
    7u22hgqsxf3v4gg4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    Świetny awatar, mam takiego psiaka w domu :)

    Ja tez ❤❤

    beatka_c lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    U mnie dziś 22dc. Postanowiłam ze zrobię test 10dpo bo to wypada dzień mamy, ale jak wyjdzie negatyw to oczywiście 31 maja aktualny :p
    Dwa lata temu maj był moim szczęśliwym cyklem, mam nadzieje ze ten tez taki będzie:D
    Buahahhhaaa :D mam identyczny plan :D
    Chociaż na ten cykl nie liczę bo to pierwszy po poronieniu ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 maja 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summersun wrote:
    Miałam allegrowe testy owu w tym miesiącu. Testowa nie wyszła ciemniejsza od kontrolnej. Od ok.8 dc do 18 dc wychodziły blade kreski, ale dało się zauważyć, że do 16 dc kreska była coraz bardziej wyraźna, ale nadal to był cień. Więc pik zauważyłam. One są tanie więc nie ma czego od nich większego oczekiwać :) Teraz jestem w ciąży i testowa mega ciemna, ciemniejsza od kontrolnej.
    Ja tylko allegrowe teraz robie. Tylko kupuje te z różowymi końcówkami. I tak wyglądają jak są pozytywne
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aad0f710c48d.jpg

    aishee lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ