X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ej tam ... nie tylko Ty się boisz wszysykie się czegoś obawiamy, to normalne ale jak widać upór opłaca się.
    Ja też się boję że nie spadnie mi aktywność NK.
    Zostawiamy to naszym dr niech ich głowa boli jak nas wyleczyć.
    Flo, jesteś nieoceniona:* buziaki dla Ciebie:* jak tylko bedą wyniki, będę pisac:) a NK spadną, masz leki, opiekę lekarza, tylko patrzeć jak wszystko sie poprawi:)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miała któraś z Was tydzień po owu taki śluz jak owulacyjnu podbarwiony krwią jakby z niteczkami krwi. Zastanawiam się co to i od czego może być, nigdy tak nie miałam.

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Implementacja? Albo jakies uszkodzenie mechaniczne jesli badasz szyjke?

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_pra wrote:

    Dziewczyny, ja prawdopodobnie w piątek (o ile wyniki posiewu będą ok) będę miała sonoHSG. Trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że będzie ok. Czy przed badaniem normalnie można współżyć? Bo nie zapytałam o to lekarki..
    Przeciwwskazań nie ma, ja mam zawsze taki opór psychiczny bo nie <3 przed badaniem czy zabiegiem .

    kasia_pra lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, strasznie mi przykro.... :(:( taka droga, szczescie i teraz ci jest odbierane... nie rozumiem tego :(

    Nie zapominaj tylko ze masz jeszcze Bałwanki na zimowisku, nie zostawiaj ich.. daj sobie czas, ale wracaj po nie...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Implementacja? Albo jakies uszkodzenie mechaniczne jesli badasz szyjke?
    Nie badam. Wieczorem bolał mnie brzuch jak na owu, a rano takie coś.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    A miała któraś z Was tydzień po owu taki śluz jak owulacyjnu podbarwiony krwią jakby z niteczkami krwi. Zastanawiam się co to i od czego może być, nigdy tak nie miałam.

    Czereśniowa, ja tak miewałam i dlatego teraz leczę się Bromergonem - okazało się, że to wina za wysokiej prolaktyny. A ile razy się podniecałam, że to od implementacji, to nie zliczę ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Agniechaaa, strasznie mi przykro.... :(:( taka droga, szczescie i teraz ci jest odbierane... nie rozumiem tego :(

    Nie zapominaj tylko ze masz jeszcze Bałwanki na zimowisku, nie zostawiaj ich.. daj sobie czas, ale wracaj po nie...



    Życie lubi Nas kopać, po dupie. A miAlo być tak pięknie, jutro 8tydz zaczynać mieliśmy a Tu wyrok kiedy usłyszałam bete. Jakos to juz przegryZlam o ile można to przegryźć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Czereśniowa, ja tak miewałam i dlatego teraz leczę się Bromergonem - okazało się, że to wina za wysokiej prolaktyny. A ile razy się podniecałam, że to od implementacji, to nie zliczę ;-)
    Ale miałaś tak regularnie? Mnie się pierwszy raz zdarzyło. Nie liczę, że to coś więcej bo w owu byłam chora z gorączka i niestety starań jako takich nie było :(

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 24 maja 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Ale miałaś tak regularnie? Mnie się pierwszy raz zdarzyło. Nie liczę, że to coś więcej bo w owu byłam chora z gorączka i niestety starań jako takich nie było :(

    Różnie, ale w ciągu ostatniego półrocza miałam częściej niż rzadziej (prawie każdy cykl). W tym cyklu zdarzyło mi się też w 10 dc. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji, więc zrobiłam badania i zgłosiłam się do ginekologa. Obserwuj się, czy taka sytuacja sie powtórzy - jeśli tak to może być to problem z prolaktyną lub progesteronem.

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 24 maja 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Jutro mam pierwsza wizytę u gina. Wiem, że jeszcze jest wcześnie i może nie być jeszcze serduszka, ale trzymajcie kciuki, żeby cokolwiek było widać. Po tym czego się naczytałam wczoraj i dzisiaj na fioletowej stronie strasznie się stresuje ta wizytą. Rano jeszcze zrobię ostatnie hcg, żeby mieć co lekarzowi pokazać. Aaaaaaaa.... Byle do jutra!

    Lunaris, summer86, malinowaemi, Kaczorka, Poziomka92, innamorata88, Karma88, madzia8lenka, emi2016, Bea_ lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 24 maja 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Najgorszy bedzie powrót do pracy i litość w oczach każdego. Nienawidzę tego jak ktoś na mnie patrzy jak na biedną kalekę :( Sorki za opis ale tak to odczuwam
    Ja się nie chwaliłam ciążą ale info "same" się rozniosły i najbardziej mnie bolało to, jak po kilku miesiącach ludzie pytali jak tam dzidziuś bo myśleli, że już urodziłam...
    Przykro mi bardzo Aga :(

    powiedzcie mi tylko bo ja z hormonów jestem w plecy- dlaczego beta jeszcze taka duża? wyższa niż poprzednia... nie czaję tego. Wiem, że spada potem powoli -mi spadała przez tydzień w szpitalu jak miałam poronienie w toku. Ale nie powinna być w ogóle mniejsza lub z tendencją w dół?
    Chyba nie mogę się z tym pogodzić Aga :/


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Ja się nie chwaliłam ciążą ale info "same" się rozniosły i najbardziej mnie bolało to, jak po kilku miesiącach ludzie pytali jak tam dzidziuś bo myśleli, że już urodziłam...
    Przykro mi bardzo Aga :(

    powiedzcie mi tylko bo ja z hormonów jestem w plecy- dlaczego beta jeszcze taka duża? wyższa niż poprzednia... nie czaję tego. Wiem, że spada potem powoli -mi spadała przez tydzień w szpitalu jak miałam poronienie w toku. Ale nie powinna być w ogóle mniejsza lub z tendencją w dół?
    Chyba nie mogę się z tym pogodzić Aga :/


    U mnie to cieżko powiedzieć bo ostatnia beta robiona była 4.05 :/ ale jest puste jajo a pęcherzyk urusl to pewnie dlatego jest na takim poziomie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2017, 22:03

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 maja 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Dziewczyny! Jutro mam pierwsza wizytę u gina. Wiem, że jeszcze jest wcześnie i może nie być jeszcze serduszka, ale trzymajcie kciuki, żeby cokolwiek było widać. Po tym czego się naczytałam wczoraj i dzisiaj na fioletowej stronie strasznie się stresuje ta wizytą. Rano jeszcze zrobię ostatnie hcg, żeby mieć co lekarzowi pokazać. Aaaaaaaa.... Byle do jutra!
    Trzymam kciuki!!!!

    malka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 maja 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    A miała któraś z Was tydzień po owu taki śluz jak owulacyjnu podbarwiony krwią jakby z niteczkami krwi. Zastanawiam się co to i od czego może być, nigdy tak nie miałam.
    Kochana to na bank krwawienie implantacyjne i za tydzien będą 2 kreski :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 maja 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do 2 kresek to dzis wieczorem rzucilam okiem na półke z porannym testem a tam druga blada krecha :0 ale wyglada to na jakies odbarwienie, zreszta nie ma sie co łudzić bo to i tak wynik nie ważny ale przyjemnie popatrzec na 2gą kreskę, nawet fałszywą :)

    malka, Karma88, Bea_ lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 24 maja 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    A co do 2 kresek to dzis wieczorem rzucilam okiem na półke z porannym testem a tam druga blada krecha :0 ale wyglada to na jakies odbarwienie, zreszta nie ma sie co łudzić bo to i tak wynik nie ważny ale przyjemnie popatrzec na 2gą kreskę, nawet fałszywą :)

    Rucola mi się tak zdarzyło dwukrotnie. Za pierwszym razem nic z tego nie było. A ten drugi raz był w tym cyklu no i były w końcu dwie kreski! Trzymam kciuki!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    A co do 2 kresek to dzis wieczorem rzucilam okiem na półke z porannym testem a tam druga blada krecha :0 ale wyglada to na jakies odbarwienie, zreszta nie ma sie co łudzić bo to i tak wynik nie ważny ale przyjemnie popatrzec na 2gą kreskę, nawet fałszywą :)

    Wow, może coś jest na rzeczy :-) Testujesz jutro? Trzymam kciuki za dobre wiadomosci

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jak co wstaw zdjęcie wyniku to podebatujemy bo morfologia jest ważna.
    Dziewczyny mam juz wyniki eMka:) Robilimy podstawowe badanie:
    objetosc 3ml, norma od 1,5
    czas uplynnienia- 20min, norma ponizej 60min
    lepkosci ++, prawidlowy powinien byc +
    aglutynacja- brak
    agregacje- brak
    inne komorki- brak
    wynik HOS testu 65,1% norma powyzej 60
    zywe plemniki- 65,1%, norma powyzej 58%

    koncentracja 24mln/ml, norma: wiecej niz 15mln
    ejakulat: 72mln/ejakulat, norma: wiecej niz 39

    plemniki ruchliwe 57%
    ruch postepowy- 37%, norma wiecej niz 32%
    ruch niepostepowy 20%,
    nieruchliwe 43%
    norma dla postepowych + niepostepowe, wiecej niz 40%, u nas jest 67%.

    Co sądzicie Dziewczyny??

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 maja 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie róbcie mi nadziei ;) ale dzięki za Ciepłe słowo. Zobacze jutro jak temperatura, jakby jakims cudem nie soadla ti moze podejde na bete bo w domu mam tylko jakies badziewne testy z allegro. Jedyny bobo dzis wykorzystałam :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ