X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana. Piszę do Was z ławki na placu zabaw hihi. Młody od rana nic tylko płatki z mlekiem i na zjeżdżalnie, więc nawet nie posprzątałam.
    Mnie piersi nieziemsko bola jak nigdy. A tu do @ z tydzień czasu. Jeszcze dziś mi się śniło, że byłam w ciąży. Mowie wam ta beta we wtorek będzie pozytywna haha :D

    Bocianiątko, Flowwer, OjMaryś, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 27 maja 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Witam z rana. Piszę do Was z ławki na placu zabaw hihi. Młody od rana nic tylko płatki z mlekiem i na zjeżdżalnie, więc nawet nie posprzątałam.
    Mnie piersi nieziemsko bola jak nigdy. A tu do @ z tydzień czasu. Jeszcze dziś mi się śniło, że byłam w ciąży. Mowie wam ta beta we wtorek będzie pozytywna haha :D


    Moim pierwszym objawem był sen o pozytywnym teście 2 dni po owu ;)
    Także trzymam kciuki :)

    Wszystkim wysyłam wiruski :*

    aiwlys, Bocianiątko, Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka12345 wrote:
    Moim pierwszym objawem był sen o pozytywnym teście 2 dni po owu ;)
    Także trzymam kciuki :)

    Wszystkim wysyłam wiruski :*
    Ja po prostu czuje się "ciążowo" haha. :D Nigdy nie miałam problemów z zajściem w ciąże, po prostu nie celowaliśmy, a w tym cyklu wyszło akurat dużo <3 w okresie owulacyjnym. Więc mam na vo liczyć :D tylko tak naprawdę nie wiem jak to będzie, bo w lutym miałam operacje usunięcia endometriozy z blizny po CC. Nie wiem jak to wpłynie na moje hormony i płodność :)

  • Emilkap11 Autorytet
    Postów: 454 508

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka92 wrote:
    Cześć dziewczyny :-), widzę, że sobota zaczęła się od samych niepowodzeń i ja również do nich dołączam, oficjalnie z samego rana dopadła mnie paskudna @, także tym sposobem uciekam na czerwiec :-)

    Poziomka czerwiec to miesiąc truskawek, poziomek... więc myślę, że właśnie w czerwcu pięknie nam zaowocujesz ;-)

    Poziomka92, OjMaryś lubią tę wiadomość

    Endometrioza,
    2 x laparoskopia
    4 x histeroskopia,
    leczenie napro
    2 x IUI 😢
    3 x IMSI 😢
    Aniołek 15 tc [*]💔
    10/2019 - ICSI - dwudniowiec 4a 😢
    11/2019 - FET - blastka 4.2.1 beta 8dpt 2,31 10dpt
    <1,2 😢
    09/2021 - FET - blastka 4.2.1 beta 10dpt 5,18 12dpt 1,4 😢
    Boże dlaczego nie zasłużyłam na ten cud...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    A ja mam inne pytanie - ma któraś z Was alergie? Bierzecie cos podczas starań? Ja mam taka alergie ze da sie przeżyć przez leków (wiec unikam ich teraz jak ognia) ale sa takie dni ze jest cieżko i wzięłabym chociaż jakis Ameryki. Mozna, nie mozna? :/
    Ja mam i alergie i astme.Bardzo sporadycznie biore zyrtec.Czesciej niestety inhalator .Ogolnie bardzo dobrze reaguje na zwykłe wapno i tego sie trzymam

  • kasia_pra Autorytet
    Postów: 1191 1280

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    U mnie dziś negatyw, no ale spodziewałam się.. test i tak musiałam zrobić, żeby móc jutro Duphaston odstawić. Kolejne testowanie dopiero w lipcu..

    Summer86, a może za wcześnie na sikany test? Poczekaj jeszcze chwilę i zrób betę. Owu była 14 mają czy później?

    3PGLp1.png

    33 lata
    05.2017 - sono hsg, oba jajowody drożne
    1 IUI - 19.09.2017 --> ☹️, 2 IUI - 12.01.2018 --> ☹️
    Endometrioza IV stopnia - laparoskopia i usunięcie zrostów i torbieli, histeroskopia 12.2018
    3IUI - 14.02.2019 --> ☹️, 4IUI - 13.04.2019 --> ☹️

    Lipiec 2019 - 1 procedura. Długi protokół
    22.08.2019 - punkcja, 1 blastka. 11 zamrożonych oocytów.
    27.08 - transfer blastki 2BB ☹️

    13.09 - start II procedury. Długi protokół
    21.10 - punkcja, 20 pobranych, 12 się zapłodniło. Mamy ❄️❄️ 3 dniowe i ❄️❄️❄️❄️ blastki (3.2.2, 3.2.2, 2.2.2, 3.2.3)
    24.10 - transfer 2 zarodków 3 dniowych (12AB, 9A) :( beta 3,56 - cb
    27.11 - transfer blastki 3BA :)
    3 dpt - beta <0,1, 7 dpt - beta 66,54, 9 dpt - beta 201,
    12 dpt - beta 665,7
    19 dpt - beta 9957, mamy pęcherzyk i ciałko żółtkowe 🎉
    23 dpt - mamy serduszko ♥️
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 27 maja 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zgłaszam @. I żegnam się. Jak się kiedyś uda to się pochwalę ;-) całusy

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mnie na listę na 30.05, proszę :)

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 27 maja 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam z apteki i w poniedzialek ostatnia próba testowania ale wszystko mi mówi ze się udało ze jest tam mój fasolek :) prosiłam Pani w aptece o test który pokaże mi dwie kreski :)

    Bajkaaa, zubii, Emilkap11, Karma88, Lunaris, malinowaemi lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 27 maja 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Hej dziewczyny. Zgłaszam @. I żegnam się. Jak się kiedyś uda to się pochwalę ;-) całusy
    Zaglądaj czasami samemu ciężko przez to przejść.

    OjMaryś będzie szczęśliwy

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 27 maja 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Hej kobiety czy są tu może takie przypadki że test wyszedł negatywny a potem okazalo się że ciąża jednak jest? Ja od wizyty u ginekologa jestem pewna że jestem w ciąży ze sie udalo a testy negatywne. Tyle ze mialam te najtansze badziewne kupione z tesco i jakis babyboom jeden o czulosci 25

    Tak zrobiłam test z allegro i była jedna kreska po godzinie IE zrobiłam kolejny z drugiego moczu i się pojawiła druga kreska więc pierwszy test był zepsuty.

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś rano żółtego bobotesta i schowalam to do szafki. Teraz na niego patrzę i widać cień cienia taką słabą kreseczka, że aparat jej nie uchwyca. mam to interpretowac jako negatyw? Od testowania upłynęło z 6 godzin.

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    Aniołek 07.2017
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbarah wrote:
    Zrobiłam dziś rano żółtego bobotesta i schowalam to do szafki. Teraz na niego patrzę i widać cień cienia taką słabą kreseczka, że aparat jej nie uchwyca. mam to interpretowac jako negatyw? Od testowania upłynęło z 6 godzin.
    Ja bym jutro sikala na kolejny ;)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbarah wrote:
    Zrobiłam dziś rano żółtego bobotesta i schowalam to do szafki. Teraz na niego patrzę i widać cień cienia taką słabą kreseczka, że aparat jej nie uchwyca. mam to interpretowac jako negatyw? Od testowania upłynęło z 6 godzin.
    Najlepiej powtórz test. Mówi się, że po upływie czasu na ulotce test jest nieważny. Mi też czasem pokazywały się jakieś cienie po dłuższym czasie, ale @ przychodziła. Aczkolwiek raz miałam cień ale po upływie 15 min i okazało się, że ciąża. Tak więc moim zdaniem nie ma co patrzeć na test po tak długim czasie, najlepiej od razu wyrzucić, żeby nie kusiło.

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 27 maja 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbarah wrote:
    Zrobiłam dziś rano żółtego bobotesta i schowalam to do szafki. Teraz na niego patrzę i widać cień cienia taką słabą kreseczka, że aparat jej nie uchwyca. mam to interpretowac jako negatyw? Od testowania upłynęło z 6 godzin.
    Mi tak wyszlo jak Tobie ale @ przyszła punktualnie

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Misi Przyjaciółka
    Postów: 82 253

    Wysłany: 27 maja 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny brak mi motywacji.. :(
    Ten miesiąc jest bez spiny - nie mierze temperatury, nie biorę lekow na stymulacje i luteiny, musimy zrobić badania stąd ta przerwa.. jestem 6dpo, już plamię :(
    Tz ma kiepskie wyniki, ja jakas super niedomogę lutealną.. mi już się nie chce, dobrze że tż się nie poddaje. Musiałam pomarudzic :*

    ]d575c8f593cd1af05cdd6822f44ded39.png[/url]
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 27 maja 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobity wiem że już mam pie*dolca ale zadam Wam pytanie: Śluz rozciągliwy z kremowym na zmianę ; szyjka wysoko wczoraj- twarda i zamknięta ,dziś- miękka i otwarta czy może ktoś wie o co chodzi bo ja się pogubiłam nie umiem zinterpretować własnych obserwacji :D ??? w dodatku śluz podbarwiony na żółto mam jakąś infekcje??? :/

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • karakorum Autorytet
    Postów: 705 622

    Wysłany: 27 maja 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbarah po takim czasie to nawet z męskiego sika będzie pozytyw. Zrobilam mnostwo testow, nigdy nie bylam w ciazy, a druga kreska (cien cienia, ale jednak), pojawial sie ZAWSZE po regulaminowym czasie.

    Ale trzymam kciuki, zycze grubych dwoch krech :)

    syy2e6yd5nsa7qgr.png
    01.03.18 - mała A. jest z nami! 3460 g, 53 cm.
    j5rbroeqz7m7iach.png
    10.05.19 - V. sprawiła, że jesteśmy w komplecie <3 3030 g, 49 cm.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 27 maja 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio? Mi sie nigdy nie pojawiła, a kilka razy z ciekawości przetrzymałam :) A ja zaczynam teraz sobie wkręcać ze moja beta powyżej 1 cos znaczy i strasznie boje sie rozczarowania :/ jedyny plus to to ze powstrzymało mnie to póki co przed ponownym głupim testowaniem przed czasem bo nawet jakby to 1.2 miało sie codziennie podwajać to i tak nie ma szans zeby bobo cos dzisiaj zobaczył :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 27 maja 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az z ciekawosci sprawdzilam testy z przed kilku dni i nadal negatywne wiec nie wychodza zawsze drugie kreski
    Nowa ja tez bym sie nakręciła jakbym miala chociaż 1 w hcg ;) chociaz lekarze mowia ze dopiero od 5 pozytyw :(

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ