X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackclouds wrote:
    Mam test Apteo Care o czułości 20 ml. Jakieś macie opinie o nim, bo w rękach moich po raz pierwszy.
    Apteo to bardzo tania firma, ale jeśli chodzi o testy to nie ma w sumie różnicy moim zdaniem, ale nie testowałam go. Myślę , że będzie dobry :)

    91Ewela09 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Ha! zmieniłam avatara, nie wiem czy się udało, więc dodaję posta żeby obczaić :P
    Jeżeli się dodał, to jak Wam się podoba? :)
    No cudny ten Twój bocianek :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zdjęcie naszego własnego Bociana, który dzień dzień z nami śpi i jest obecny przy <3 hihi :P
    Prezent ślubny :)

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    To zdjęcie naszego własnego Bociana, który dzień dzień z nami śpi i jest obecny przy <3 hihi :P
    Prezent ślubny :)


    Genialny bociek <3

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że zakropkuje nam wszystkim :) a póki co, od tego cyklu to chyba ja się będę do niego przytulać, bo małż chyba słabo go tam ciśnie :P

    Ps. Aaaa i było jeszcze o różnicy wieku..to mój M jest 5 lat starszy, więc w przyszłym roku 30stka. Musi być potomek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2016, 21:46

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomylonaa wrote:
    Marta a może boli na spoznioną owu? Czy to na pewno nie to?
    Może i to, sama się już w tym gubię.

  • Blackclouds Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze Pink, ale on jest o czułości 25 ml hehe. Mąż wysłany do apteki takie zakupił ;)

    7u223e3k836sfqk5.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackclouds wrote:
    Mam jeszcze Pink, ale on jest o czułości 25 ml hehe. Mąż wysłany do apteki takie zakupił ;)
    Mam pinka jest ok, ale na nim późno kreseczka wyskoczyła :) Na 20 lepiej będzie widać :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    To zdjęcie naszego własnego Bociana, który dzień dzień z nami śpi i jest obecny przy <3 hihi :P
    Prezent ślubny :)
    Super jest :D

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój B jest o pół roku młodszy... Ja 9.9.93 a mój 4.3.94 ;) więc dużej u mnie różnicy nie ma :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Blackclouds Przyjaciółka
    Postów: 88 27

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że to będzie szczęśliwy cykl :) .

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

    7u223e3k836sfqk5.png
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiamis piękny ten twój bociek oby nam wszystkim przyniósł coś pięknego :-D
    U mnie malpa rozkrecila się na maksa ale jest bardzo dziwna pierwszy raz aż tak boli mnie psiocha masakra jakaś ale na szczescie trwa tylko 4 dni

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Oj hormony buzują ,no nie martw się tak tym, naprawdę nie ma sensu, wszystko będzie dobrze :*
    U mnie w sumie ok, nie mam czasu za bardzo się rozczulać nad sobą jak w pierwszej ciąży :) Bo mały to istne tornado :D


    Nie wiem czy to hormony czy po prostu mnie to przerasta, wiem że cholernie marudzę ale jakoś pozytywnego myślenia nie umiem złapać, jeszcze ta kłótnia dzisiejsza to mnie już rozwaliła do reszty..a miałam się nie denerwować. Ale za to spędziłam miło dzień z przyjaciółką z którą przez moją wyprowadzkę do innego miasta rzadko się teraz widuje więc ciut lepiej jest. :)

    No tak mama musi być w pogotowiu nawet w ciąży, super że jest żywiołowy wesoło pewnie masz ;p ale tez czasem odpocznij i pomyśl o sobie :) ( pewnie łatwo się mówi jak się nie jest w Twojej sytuacji, wiem )
    Strasznie się cieszę że Ci się udało w każdym razie i życzę żeby Twoje małe tornado było tylko lekkim wicherkiem przez jakiś czas żebyś mogła odetchnąć ;)

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam z podglądanka:) Wyhodowaliśmy 2 pecherzyki po prawie 15mm, endometrium 7mm :) w niedzielę mam ostatnią wizytę i podanie zastrzyku. :) Owu tuż tuż. :D

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Nie wiem czy to hormony czy po prostu mnie to przerasta, wiem że cholernie marudzę ale jakoś pozytywnego myślenia nie umiem złapać, jeszcze ta kłótnia dzisiejsza to mnie już rozwaliła do reszty..a miałam się nie denerwować. Ale za to spędziłam miło dzień z przyjaciółką z którą przez moją wyprowadzkę do innego miasta rzadko się teraz widuje więc ciut lepiej jest. :)

    No tak mama musi być w pogotowiu nawet w ciąży, super że jest żywiołowy wesoło pewnie masz ;p ale tez czasem odpocznij i pomyśl o sobie :) ( pewnie łatwo się mówi jak się nie jest w Twojej sytuacji, wiem )
    Strasznie się cieszę że Ci się udało w każdym razie i życzę żeby Twoje małe tornado było tylko lekkim wicherkiem przez jakiś czas żebyś mogła odetchnąć ;)
    No faceci czasami nie mają wyczucia wiesz, tacy już są. Zdenerwują i pójdą.
    Ech nie ma się co nimi przejmować kochana :)
    Fajnie, że masz taką zaufaną przyjaciółkę , ja w sumie żadnej takiej nie mam :(

    Tak to już jest jak chce się mieć kolejne dzieciątko. Ale z drugiej strony to czas szybciej płynie ma to swoje plusy :) Dzięki kochana za cieplutkie słowa :* Ty też odpoczywaj i nie denerwuj się tak bo nie warto tym bardziej przez faceta :))

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Właśnie wróciłam z podglądanka:) Wyhodowaliśmy 2 pecherzyki po prawie 15mm, endometrium 7mm :) w niedzielę mam ostatnią wizytę i podanie zastrzyku. :) Owu tuż tuż. :D
    Super wiadomośc trzymam mocno kciukasy za Was :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Super wiadomośc trzymam mocno kciukasy za Was :*
    Musi być dobrze.:))

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Właśnie wróciłam z podglądanka:) Wyhodowaliśmy 2 pecherzyki po prawie 15mm, endometrium 7mm :) w niedzielę mam ostatnią wizytę i podanie zastrzyku. :) Owu tuż tuż. :D

    Uuuu :) No to trzeba się brać ostro do roboty! :) ustawiłam taki mały talizman, niech nam wszystkim coś przyniesie :)
    Może u mnie na razie nie działał, bo jest zaprogramowany na jakieś pięcioraczki czy coś hihi :P ale jak podzielę na nas niezaciążone to po jednym szczęściu może wystarczy :) :*

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No faceci czasami nie mają wyczucia wiesz, tacy już są. Zdenerwują i pójdą.
    Ech nie ma się co nimi przejmować kochana :)
    Fajnie, że masz taką zaufaną przyjaciółkę , ja w sumie żadnej takiej nie mam :(

    Tak to już jest jak chce się mieć kolejne dzieciątko. Ale z drugiej strony to czas szybciej płynie ma to swoje plusy :) Dzięki kochana za cieplutkie słowa :* Ty też odpoczywaj i nie denerwuj się tak bo nie warto tym bardziej przez faceta :))

    No łatwiej by mi to było znieść gdyby nie to że ja zostałam w rodzinnym mieście a on pojechał na drugi koniec polski do siebie gdzie obecnie mieszkamy bo musiał iść d pracy...masakra, nienawidzę tego.
    Oj tak, ona jest złotem. Każdy powinien mieć taką osobę. A Ty się nie przejmuj bo masz nas ;p
    a no tak, masz zajęcie bez przerwy to czas ucieka ;) staram się już leżeć spokojnie, a do ciepłych słów się przyzwyczaj bo się należą każdej :)

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Właśnie wróciłam z podglądanka:) Wyhodowaliśmy 2 pecherzyki po prawie 15mm, endometrium 7mm :) w niedzielę mam ostatnią wizytę i podanie zastrzyku. :) Owu tuż tuż. :D
    Super! Będzie dobrze :*

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ