X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Almanah dobrze by było gdybyś zapytała w aptece jaki wiesiołek polecają ;) Może któraś brała i będzie mogła doradzić :D

    Akurat u mnie w aptece są same starsze panie, więc nie sądzę. :P One jeśli piły kiedyś wiesiołek, to pewnie z butelki, a nie w kapsułkach.
    Ale i tak był tylko oeparol, więc nawet wyboru nie było. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    wiesz do końca nie jest to szczęscie bo kiedy ronienia się powtarzają są to niekiedy sygnały do tego że może wymagane jest długoletnie leczenie lub że nie będą miały okazji być mamami, więc ani Twoja niewiadoma ani ronienie nie jest szczęsciem :)

    No tak.. W sumie ja strasznie przeżywałam poronienie siostry (starała się o drugie dzieciątko. Teraz ma śliczną Aduchę która w lipcu skończy rok i moją kochaną 4-letnią chrześnicę) Ale chodzi mi o ten komfort wiedzy, że jeśli się będą starać to w końcu zajdą... Ale oczywiście nie życzę żadnej z kobiet poronienia... Tylko chciałabym wiedzieć czy może ja kiedyś będę miała malucha czy mam o tym już zapomnieć :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    Rozumiem ale ja miałam trochę inaczej przy tamtym poronieniu nie miałam jakiś boli zdenerwowalam się i poczułam że coś mi poleciało to była krew. Dalej to się wszystko szybko potoczyło gin szpital i parę dni w podpaskach ale nie lało się ze mnie jakoś specjalnie byłam wtedy w 5 tygodniu ciąży


    Ahh no widzisz, u każdej inaczej..i pewnie zależy też od zaawansowania ciąży.
    Ja byłam w 9 tygodniu..z tym że nie było zarodka więc też całkiem inaczej.
    Ale jakieś mam przeczucie co do Ciebie że nie masz powodu do niepokoju nie wiem skąd :)

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę w twoje przeczucie i nie będę sobie tym głowy zadreczac :-)
    Trzeba się wziąć w garść żeby w tym cyklu już wszystko było dobrze i żeby pojawiły się dwie krechy ;-)
    Skonsultuje jeszcze swoje starania z lekarzem gdzieś tak za tydzień pójdę może on coś jeszcze mi doradzi :-)

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    No tak.. W sumie ja strasznie przeżywałam poronienie siostry (starała się o drugie dzieciątko. Teraz ma śliczną Aduchę która w lipcu skończy rok i moją kochaną 4-letnią chrześnicę) Ale chodzi mi o ten komfort wiedzy, że jeśli się będą starać to w końcu zajdą... Ale oczywiście nie życzę żadnej z kobiet poronienia... Tylko chciałabym wiedzieć czy może ja kiedyś będę miała malucha czy mam o tym już zapomnieć :/

    Kochana na pewno Ci się ułoży wszystko i będziesz miała swoją upragnioną fasolkę, a może wypadałoby przebadać też przyszłego tatusia i trochę wspomóc naturę w razie czego ?

    No widzisz u mnie nie wiadomo też jak to będzie bo niby udało się ciążę potwierdzić i już się cieszyłam (6 testów i beta - 313) ale najpierw nie było nawet pęcherzyka, teraz w środę plamiłam (ponoć wg lekarki z przeciążenia) i jestem na duphastonie ale też podczas badania na pogotowiu dowiedziałam się że dalej nie widać zarodka i też dalej jestem w niepewności
    Chyba niepewność jest utrapieniem każdej kobiety

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam monitoringu... Ostatnio będąc na wizycie stwierdził 2 pęcherzyki w jajniku (stwierdził, że to pozostałość po owulacji) A 2 dni później dopiero miałam rozciągliwy śluz... Lekarz z polecenia mojej siostry ;) jej pomógł zajść we wszystkie 3 ciąże... niestety jak już pisałam drugą poroniła przez toksoplazmozę... Ale szybko ją doprowadził do równowagi hormonalnej straciła dzidzie chyba czerwiec-lipiec 2014 a w lipcu 2015 już urodziła Adę...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra przeczytałam instrukcje obsługi :) chyba jest negatywny;)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    Wierzę w twoje przeczucie i nie będę sobie tym głowy zadreczac :-)
    Trzeba się wziąć w garść żeby w tym cyklu już wszystko było dobrze i żeby pojawiły się dwie krechy ;-)
    Skonsultuje jeszcze swoje starania z lekarzem gdzieś tak za tydzień pójdę może on coś jeszcze mi doradzi :-)

    No pewnie, na spokojnie, pełny luz i na pewno wszystko będzie dobrze :) nie daj się zwariować :)

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JAk pisałam B. jedzie na badania w czerwcu jeśli nam znów nie wyszło ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA aha, to niech twój tż zrobi badanie nasienia.

    Ja mojego też wyganiam na seminogram ale coś niechętny jest, jest to chyba też przeżycie dla faceta, no ale trzeba się zbadać żeby wiadomo było czy wszystko jest ok, a jak nie to trzeba podjąć działania w celu wyleczenia i zwiększenia szansy ;)

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiaa1987 wrote:
    AJA aha, to niech twój tż zrobi badanie nasienia.

    Ja mojego też wyganiam na seminogram ale coś niechętny jest, jest to chyba też przeżycie dla faceta, no ale trzeba się zbadać żeby wiadomo było czy wszystko jest ok, a jak nie to trzeba podjąć działania w celu wyleczenia i zwiększenia szansy ;)

    Mój stwierdził, że nie będzie się masturbował bo od rozkoszy ma mnie a nie swoją rękę :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moim już na zaś rozmawiałam czy w razie czego by poszedł na badania i powiedział, że spoko, nie ma problemu. Trochę się zdziwiłam, bo faceci zazwyczaj chyba bardziej się spinają o swoją męskość przy takich okazjach.
    Też u mojego M. płodność jest jakby potwierdzona, ale to raczej nie historia na forum. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Akurat u mnie w aptece są same starsze panie, więc nie sądzę. :P One jeśli piły kiedyś wiesiołek, to pewnie z butelki, a nie w kapsułkach.
    Ale i tak był tylko oeparol, więc nawet wyboru nie było. :D
    To jeden z najlepszych ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też się zgodził na badania i był u urologa, ale na seminogram ciężko ale się zgodził... Nie ma innego wyjścia, ale co nie zmienia faktu że wyskakuje z takimi tekstami :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2016, 16:10

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha fajne te chłopy ;) ja mojemu mówiłam że jak do pól roku nie zajde to też ma zrobić badania. Bo to nigdy nic nie wiadomo. Nie był zachwycony ale pewnie by zrobił. Mówię mu dostaniesz tam jakaś gazetę czy coś i już a on do mnie że po co mu to on się tym nie podnieci niech ja z nim wejdę i się rozbióre haha padłam ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo Wrocław!!
    Czy któraś badała swojego pana ?!
    Czy wiecie coś o dr. Wiciak Włodzimierz
    albo Mędraś Marek??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2016, 16:21

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Haha fajne te chłopy ;) ja mojemu mówiłam że jak do pól roku nie zajde to też ma zrobić badania. Bo to nigdy nic nie wiadomo. Nie był zachwycony ale pewnie by zrobił. Mówię mu dostaniesz tam jakaś gazetę czy coś i już a on do mnie że po co mu to on się tym nie podnieci niech ja z nim wejdę i się rozbióre haha padłam ;)

    Też to słyszałam :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Też to słyszałam :D
    :D widzisz jak na nich działamy ;D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że Wasi tak gadają, mój jakby miał takie rzeczy pooglądać to od razu by na badanie poleciał.
    Ostatnio telefon mu się zepsuł i miałam go do naprawy zanieść, ale przed pójściem go włączyłam żeby wiedzieć co im powiedzieć czy padł całkowicie czy chociaż trochę działa. Telefonu nie zaniosłam bo spaliłabym się ze wstydu jakby w serwisie go przy mnie włączyli.
    Czemu ? Bo telefon mu się zepsuł przez zawirusowanie go od tych stron, włączył się owszem ale po włączeniu same takie strony zaczęły wyskakiwać, jakieś zdjęcia, tapety i tego typu rzeczy ;/

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Fajnie że Wasi tak gadają, mój jakby miał takie rzeczy pooglądać to od razu by na badanie poleciał.
    Ostatnio telefon mu się zepsuł i miałam go do naprawy zanieść, ale przed pójściem go włączyłam żeby wiedzieć co im powiedzieć czy padł całkowicie czy chociaż trochę działa. Telefonu nie zaniosłam bo spaliłabym się ze wstydu jakby w serwisie go przy mnie włączyli.
    Czemu ? Bo telefon mu się zepsuł przez zawirusowanie go od tych stron, włączył się owszem ale po włączeniu same takie strony zaczęły wyskakiwać, jakieś zdjęcia, tapety i tego typu rzeczy ;/

    Może zacznij spełniać jego fantazje i miło go zaskakiwać to może nie będzie chciał oglądać takich stron :)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ