X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie no ale jak to skrzep to nie będę się nim przejmować ;-)
    Ale miesiączkę mam strasznie bolesna ciężko w pracy wytrzymać a dziś do 19 i pełno zapisów. Także teraz jem i zabieram się do pracy. :-D

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah dobrze by było gdybyś zapytała w aptece jaki wiesiołek polecają ;) Może któraś brała i będzie mogła doradzić :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szefowa mnie jeszcze dziś denerwuje więc w tym miesiącu musi się udać i odrazu na zwolnienie bo szału dostaje :-D

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten wiesiolek to w czym pomaga.?

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    Szefowa mnie jeszcze dziś denerwuje więc w tym miesiącu musi się udać i odrazu na zwolnienie bo szału dostaje :-D

    Skąd ja to znam... :/
    A gdzie pracujesz jak można wiedzieć? :)

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W salonie fryzjerskim w Warszawie :-)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    A ten wiesiolek to w czym pomaga.?

    Na ilość i jakość śluzu

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba i ja zacznę go brać :-P

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana, gdyby to było poronienie na pewno na podpasce nie miałabyś zaledwie takiego skrzepu, tej krwi z takimi bruzdami było by o wiele więcej więc spokojnie...z doświadczenia mówię, nie masz się raczej czym martwić ;*

    Mała Kasia lubi tę wiadomość

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szefowa jeszcze nie wie że staram się zajść w ciąże i tak zostanie dopóki nie zajde :-D

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    kochana, gdyby to było poronienie na pewno na podpasce nie miałabyś zaledwie takiego skrzepu, tej krwi z takimi bruzdami było by o wiele więcej więc spokojnie...z doświadczenia mówię, nie masz się raczej czym martwić ;*
    Nie ukrywam że jest jej sporo ja też już raz poronilam tylko wtedy jakoś nie zwracała uwagi jak to wygląda bo byłam zalana łzami.

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mi żal dziewczyn które poroniły... Ale z drugiej strony mają to szczęście, że wiedzą że mogą zajść... A u mnie taka Wielka niewiadoma :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Zawsze mi żal dziewczyn które poroniły... Ale z drugiej strony mają to szczęście, że wiedzą że mogą zajść... A u mnie taka Wielka niewiadoma :/
    Dlaczego u ciebie niewiadoma.?

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta mam dzisiaj 12 dc zrobiłam test Owu bo mam dużo śluzu rozciągliwego i jakiś cień kreski od razu kreska wyszła.

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Kasia wrote:
    Nie ukrywam że jest jej sporo ja też już raz poronilam tylko wtedy jakoś nie zwracała uwagi jak to wygląda bo byłam zalana łzami.

    powiem Ci jak to było u mnie..
    rano obudziłam się, (tak koło 4 nad ranem w sumie) chciało mi się sikać to poszłam...i w tym momencie uszło ze mnie tyle krwi ze skrzepami jak przy dwóch obfitych miesiączkach na raz, dodatkowo w momencie ujścia tej krwi pojawił się ogromny ból w podbrzuszu tak że nie mogłam się już z toalety podnieść.
    Więc myślę że jeden skrzep przy normalnym pozostałym przebiegu miesiączki ( bo rozumiem że jesteś w trakcie @) to na prawdę normalne i spokojnie nie musisz się obawiać
    oczywiście rozumów nie pozjadałam wszystkich i mogę się mylić ale sądzę że możesz być spokojna bo miałabyś o wiele większe dolegliwości gdyby to było wykryte przez Ciebie poronienie.
    Bo słyszałam że są też takie o których kobieta nawet nie wie i myśli że to normalna miesiączka ale to na bardzo wczesnych etapach bo są w dniu spodziewanych miesiączek czy coś takiego

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Zawsze mi żal dziewczyn które poroniły... Ale z drugiej strony mają to szczęście, że wiedzą że mogą zajść... A u mnie taka Wielka niewiadoma :/

    wiesz do końca nie jest to szczęscie bo kiedy ronienia się powtarzają są to niekiedy sygnały do tego że może wymagane jest długoletnie leczenie lub że nie będą miały okazji być mamami, więc ani Twoja niewiadoma ani ronienie nie jest szczęsciem :)

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jak na razie po 3latach starań nie mam swojego upragnionego dziecka... W życiu bym nie powiedziała, że będę miała takie problemy...
    Lekarz twierdzi, że u mnie okej ale żaden konkretnych badań mi nie zrobił oprócz hormonów... Dlatego czekam do maks 5.06 jeśli znów się nie udało mój musi jechać przebadać nasienie :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    powiem Ci jak to było u mnie..
    rano obudziłam się, (tak koło 4 nad ranem w sumie) chciało mi się sikać to poszłam...i w tym momencie uszło ze mnie tyle krwi ze skrzepami jak przy dwóch obfitych miesiączkach na raz, dodatkowo w momencie ujścia tej krwi pojawił się ogromny ból w podbrzuszu tak że nie mogłam się już z toalety podnieść.
    Więc myślę że jeden skrzep przy normalnym pozostałym przebiegu miesiączki ( bo rozumiem że jesteś w trakcie @) to na prawdę normalne i spokojnie nie musisz się obawiać
    oczywiście rozumów nie pozjadałam wszystkich i mogę się mylić ale sądzę że możesz być spokojna bo miałabyś o wiele większe dolegliwości gdyby to było wykryte przez Ciebie poronienie.
    Bo słyszałam że są też takie o których kobieta nawet nie wie i myśli że to normalna miesiączka ale to na bardzo wczesnych etapach bo są w dniu spodziewanych miesiączek czy coś takiego
    Rozumiem ale ja miałam trochę inaczej przy tamtym poronieniu nie miałam jakiś boli zdenerwowalam się i poczułam że coś mi poleciało to była krew. Dalej to się wszystko szybko potoczyło gin szpital i parę dni w podpaskach ale nie lało się ze mnie jakoś specjalnie byłam wtedy w 5 tygodniu ciąży

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
  • asiaa1987 Ekspertka
    Postów: 231 58

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA S to koniecznie twój tż musi zrobić seminogram ;)

    A Ty robiłaś monitoring? wiesz, że pęcherzyki dojrzewają i występuje w ogóle owulacja?

    U mojej siostry tak było, hormony ok, testy owulacyjne pozytywne a nie dochodziło do owulacji.

    31.08.2017 Moja kochana córeczka przyszła na świat
    3330 gram 54 cm
  • Mała Kasia Ekspertka
    Postów: 515 75

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Bo jak na razie po 3latach starań nie mam swojego upragnionego dziecka... W życiu bym nie powiedziała, że będę miała takie problemy...
    Lekarz twierdzi, że u mnie okej ale żaden konkretnych badań mi nie zrobił oprócz hormonów... Dlatego czekam do maks 5.06 jeśli znów się nie udało mój musi jechać przebadać nasienie :(
    To może zmień lekarza na jakiegoś z polecenia o którym się słyszy że naprawdę leczy pomaga i wie co robi.

    d0799ed4a452afd24373bc20179063bf.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ