Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 15 maja 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem jak go zobaczyć:/

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 15 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    Ja nie wiem jak go zobaczyć:/
    c90da77ddc11c95dbfbc26ca06fbf03f.png

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 15 maja 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O teraz wiem:) widzę ale masz objawów:) idziemy prawie późno:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 15 maja 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan a jak myślisz u mnie może być ciąża?:/ nie mam jeszcze żadnych objaw i się denerwuje :(

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 maja 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Nie wierzę.. patrzę i nie wierzę... Dokładnie po 7 latach, kiedy to zaczęliśmy się starać. Wierzcie dziewczyny, bo ten cud przyjdzie do każdej.
    831_rsz_1rsz_img_0398.jpg
    Zyzia wiedziałam, no wiedziałam !!!! Juuuuhuuu brawo !!:*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 15 maja 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Zyzia wiedziałam, no wiedziałam !!!! Juuuuhuuu brawo !!:*
    A ja do końca zaprzeczałam, wszystkie objawy przypisywałam @. A do wc szlam jak na ścięcie, teraz siedzę jak na szpilkach zeby jednak @ nie przyszła, ale kreska chyba jest dobrze widoczna? Nie przyśniło mi sie?

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 maja 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia jasne, że tak, mojej nawet prawie widać nie było :D
    Śliczna krecha :*
    Trzymam kciuki :*
    Mnie w dniu @ bolał brzuch jak na @, ale później przestał :)
    Nawet nie wiesz jak się cieszę:)
    Wiedziałam, że Ci się teraz uda, nie chciałam jednak Cię nakręcać:*
    Ja sama w swój udany cykl nie wierzyłam a widzisz :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Nie wierzę.. patrzę i nie wierzę... Dokładnie po 7 latach, kiedy to zaczęliśmy się starać. Wierzcie dziewczyny, bo ten cud przyjdzie do każdej.
    831_rsz_1rsz_img_0398.jpg
    No pieeeeekna krecha. Gratulacje i nudnej ciąży życzę:)

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja każda kobieta przechodzi to inaczej. Ciężko stwierdzić po paru dniach ale trzymam kciuki żeby się zazielenilo :) ja kiedy byłam w ciąży wczesnej bo mi się nie udało nie bolało mnie nic kompletnie a kiedy wmawialam sobie ciaze bo wszystkie były objawy przychodzi la @

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej hej :D
    U mnie już po @, szybciutko się uwinela :D więc biorę się do roboty, ale na pełnym luzie :D miłej niedzieli dziolszki :*

    Zyzia piękna kreseczka! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2016, 10:38

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Czincja każda kobieta przechodzi to inaczej. Ciężko stwierdzić po paru dniach ale trzymam kciuki żeby się zazielenilo :) ja kiedy byłam w ciąży wczesnej bo mi się nie udało nie bolało mnie nic kompletnie a kiedy wmawialam sobie ciaze bo wszystkie były objawy przychodzi la @
    Najgorsze jest to ze boli mnie ciągle podbrzusze :/ ja nie wiem co się dzieje. A nie wiesz czy jest jakiś test który mógłby to sprawdzić?

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze za wcześnie na test. Betę czasem dziewczyny robią 10 dpo ale najlepiej w dniu s podziewanej @

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia ale masz piękne te kreseczki ;)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie dam rady nie wytrzymam tego :(

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam o jakimś badaniu w stanach kosztuje to 2 tysiące ale wynik od razu jest. Słyszałaś o tym?

    Almanah, marta95, innamorata88 lubią tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja łobuzie ;)

    Almanah, Czincja lubią tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę :) trzymam kciuki za Ciebie aby się zazielenilo :) Maj w końcu taki piękny miesiąc

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze słyszę ;)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Czincja łobuzie ;)
    Musiałam się rozluźnić :D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahahahaha. :D Czincja, co ty ćpiesz. :D

    Czincja lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ