X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Hej kochane :)
    Ja testuję 3 maja :)

    Zyzia powodzenia więc życzę :*

    Ja 2 pracuję więc dla mnie to też kiepska majówka :P

    Hihi... ja pracuję i 2 i 3 nawet, więc mnie nikt nie pobije;) Ale jednak... majówka choć z nazwy dobrze brzmi :-) Ja tylko weekend mam sensowny, choć i to nie do końca, bo Mój P w sob w pracy, ale zawsze półtora dnia dla mnie :-)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Dziewczyny a u mnie dziś wzrost temperatury.

    Chyba jest już za późno by podać Pregnyl :(
    Kolejny stracony cykl...
    Hm kochana może nie jest jeszcze za późno, oby :*

    BitterSweetSymphony lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Hihi... ja pracuję i 2 i 3 nawet, więc mnie nikt nie pobije;) Ale jednak... majówka choć z nazwy dobrze brzmi :-) Ja tylko weekend mam sensowny, choć i to nie do końca, bo Mój P w sob w pracy, ale zawsze półtora dnia dla mnie :-)
    No to faktycznie, nie masz się dobrze w święto pracować :/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Dziewczyny a u mnie dziś wzrost temperatury.

    Chyba jest już za późno by podać Pregnyl :(
    Kolejny stracony cykl...

    Nie poddawaj się. Być może nie będzie za późno, nic nie stracone.

    BitterSweetSymphony lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam od lekarza. Progesteron 30, 31 ( norma do 27) Czyli super wynik przy mojej fazie lutealnej 10 dni! Jestem w 13 dc, wczoraj czułam ból jajników, czyli wg mnie owu. Lekarz dzisiaj widział tylko pojedyncze pęcherzyki, więc albo dominujący pękł albo owu nie będzie wcale;/ kolejna wizyta za 3 miesiące, mamy starać się dalej, chociaż to już 13 cykl z "idealnymi wynikami". Chyba mam dość ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12dc, a test nadal nie pokazuje owu, jestem ciekawa czy coś z tego będzie. Cały czas liczę na ten mój jeden dzielny pęcherzyk. Nie wiem czy robić test na owu skoro wczoraj wyszedł negatywny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Ja właśnie wróciłam od lekarza. Progesteron 30, 31 ( norma do 27) Czyli super wynik przy mojej fazie lutealnej 10 dni! Jestem w 13 dc, wczoraj czułam ból jajników, czyli wg mnie owu. Lekarz dzisiaj widział tylko pojedyncze pęcherzyki, więc albo dominujący pękł albo owu nie będzie wcale;/ kolejna wizyta za 3 miesiące, mamy starać się dalej, chociaż to już 13 cykl z "idealnymi wynikami". Chyba mam dość ;/

    13 i nic nie chcą działać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie :( Mamy super wyniki i każą dalej się starać naturalnie. Ale ja chodzę na nfz. Chyba czas pójść prywatnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciekawe, ja właściwie dopiero pół roku, więc do roku jeszcze troche czasu, ale jednak stres się daje we znaki po takim czasie ;/
    Ja ciągle żyje nadzieją że się uda w tym czasie..
    Niby ja nie robiłam za dużo badań, podstawowe morfologia, cytologia i progesteron badałam ostatnio jak miałam plamienia. Faza lutealna 13-14 dni więc też spoko. Mąż się ostatnio badał, wyniki ma OK jedynie plemników baaardzo dużo a niby jest zakres od 20-250 mln a moj ma 390 więc to niby też nieprawidłowy wynik. ;/ ale narazie to zostawiliśmy w spokoju..

    A u Ciebie to faktycznie może lepiej MisiaZ88 zeby ktoś inny na "to" spojrzał i ocenił sytuację.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No to faktycznie, nie masz się dobrze w święto pracować :/

    No dokładnie... Niestety pracuje Austryjackim kalendarzem :-( ale chociaż później do odbioru dzień;)

    No nie mogę, boli mnie brzuch aż przeszkadza.. Nie ostro, ale mocno irytująco... Nie wiem czy brać coś czy próbować przetrwać.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz dostajemy mieszkanie od developera. Wykończenie pochłonie prawie wszystkie oszczędności więc i tak musimy czekać. ;/ My mamy wszystko podstawowe zrobione i wyniki są super. Więc gdzie jest moje dziecko;/ Jeszcze ewentualnie wrogość śluzu, ale dwaj lekarze nie chcieli podjąć tematu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Zaraz dostajemy mieszkanie od developera. Wykończenie pochłonie prawie wszystkie oszczędności więc i tak musimy czekać. ;/ My mamy wszystko podstawowe zrobione i wyniki są super. Więc gdzie jest moje dziecko;/ Jeszcze ewentualnie wrogość śluzu, ale dwaj lekarze nie chcieli podjąć tematu

    ja już sie tez nacztałam o tych badaniach ze własciwie czasami są prawidłowe wyniki ale np. pogłębienie badań nasienia pokazuje że są jakieś błędny w DNA i przez to mimo że wg podstawowych badań jest OK to plemnik nie jest zdolny do zapłodnienia. Coś w tym stylu czytałam jak zaczęłam szukać informacji do wynikków męża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy przemyśleć sytuację i zobaczymy co dalej .;/

    Kamiliaa24 lubi tę wiadomość

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kiedy moge sie spodziewać @ po tym duphastonie? Wiecie moze? Dzis zaczęłam brac

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina oj aż tak Cię boli? Mi dzisiaj jakoś doskwiera podbrzusze:/

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira ja nie pomogę, wiem tylko, że po odstawieniu dostaje się @, a tak to nie wiem...

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie do roku czasu jest norma w staraniach. Ale ja jak nie zajdę do pół roku to sobie zbadam co nie co.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Deneira ja nie pomogę, wiem tylko, że po odstawieniu dostaje się @, a tak to nie wiem...
    No wlasnie. A nie ze biore do piwrwszego plamienia. Mam nadzieje ze w sobote wyjdzie ze jestem w ciazy i po problemie hahahaha

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira oj kochana tego Ci właśnie życzę i taką mam nadzieję, innej informacji nie przyjmuję :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie tu rozkreca a mmie 3 dni nie bylo tylko ;) hehe u mnie nic nowego poza tym ze jestem zmęczona

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ