X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca ja mam jakieś takie przeczucie, że Tobie się teraz uda ;) zobaczymy czy się sprawdzi :D oby ;D

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam takie chyba troche dziwne pytanko :D
    Czy któraś wie może jak przeziębienie wpływa na cykl, tzn nie biore żadnych tabletek na to bo stiwerdziłam ze całkiem moge sobie zaszkodzić, najbardziej męczy mnie katar i 3 dni temu troche gardło. Zastanawiam się czy np. to może troche nagrzebać w moim cyklu, albo bedzie problem ze sluzem..

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Spokojnie może owu będzie dopiero :)
    Nie wiem kochana, zobaczymy. Nie będę się tak spinac, bo przecież trzeba normalnie żyć. Na luzie :D

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    dziewczyny mam takie chyba troche dziwne pytanko :D
    Czy któraś wie może jak przeziębienie wpływa na cykl, tzn nie biore żadnych tabletek na to bo stiwerdziłam ze całkiem moge sobie zaszkodzić, najbardziej męczy mnie katar i 3 dni temu troche gardło. Zastanawiam się czy np. to może troche nagrzebać w moim cyklu, albo bedzie problem ze sluzem..
    Może się chyba owulacja przesunąć, ale w sumie nie wiem...

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Nie stresuj się , czasami to że jest owu nie oznacza, że od razu będzie ciąża :)
    Czasami tak jest, nie jest to wszystko takie proste jakby się wydawało :)
    Wiem, wiem, ale na pewno będę spokojniejsza jak tylko w poniedziałek okaże się, że z armią M jest wszystko ok :) a to czy się uda jest tylko kwestią czasu :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    dziewczyny mam takie chyba troche dziwne pytanko :D
    Czy któraś wie może jak przeziębienie wpływa na cykl, tzn nie biore żadnych tabletek na to bo stiwerdziłam ze całkiem moge sobie zaszkodzić, najbardziej męczy mnie katar i 3 dni temu troche gardło. Zastanawiam się czy np. to może troche nagrzebać w moim cyklu, albo bedzie problem ze sluzem..
    podbijam! też jestem przeziębiona i się zastanawiam czy to może mieć jakiś negatywny wpływ

    Kamiliaa24 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 spojrzałam na twoje zapiski, zazdroszczę Ci śluzu!!! u mnie jakos nadal sucho a 9 dc.. :(

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesunięcie owulacji o dzień czy dwa to nie ejst jakaś tragedia bądź co bądź nie mam grypy nie leże z gorączką. Czasem kichne no i katar jedynie..

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    Przesunięcie owulacji o dzień czy dwa to nie ejst jakaś tragedia bądź co bądź nie mam grypy nie leże z gorączką. Czasem kichne no i katar jedynie..
    Poszperałam troszkę u wujka Google i jedyne co może zaszkodzić przy takim naszym przeziębieniu to leki ;) ale przeziębienie samo w sobie nie ;)

    Kamiliaa24 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie, to możesz mieć problem z wyznaczeniem terminu owulacji, bo gorączka i te sprawy.

    Odpowiedzi na twoje pytanie nie znam. :(

    Jak nie będziesz brać antybiotyków, ani innych udziwnionych leków to chyba złego nic się nie wydarzy, nie wiem.

    To w sumie ciekawe, również podbijam, albowiem często bywam przeziębiona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 10:27

    Kamiliaa24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu w sumie chodzi o to zze wiadomo - organizm się osłabia.. jeden dzień tylko się gorzej czułam ale to był w sumie 6 dzień cyklu.

    Jak byłam w lutym chora ale to tak porządnie, test wyszedł mi pozytywny ale miałam taki kaszel mocny i bóle brzucha że okres przylazł i to na 11 dni.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Poszperałam troszkę u wujka Google i jedyne co może zaszkodzić przy takim naszym przeziębieniu to leki ;) ale przeziębienie samo w sobie nie ;)

    I bardzo dobrze! :) nic nie łykam żadnych tabsów, lekarstw... jedyne co słyszałam to o jakiś syropach które w sumie wpływają na śluz (rozrzedzają go).

    ja własnie musze coś ze śluzem zadziałać, mój D ma dużo plemników ale z badań nie wyszła lepkość, żołnierze są ruchliwe i to bardzo, ale jak będą miały poślizg to wiadomo że łatwiej ;)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja się zastanawiałam nad wiesiołkiem, zawsze mam śluz, cały cykl ale odkąd zaczęłam się staram wydaje mi się, ze jest go jakoś mniej :P wcześniej musiałam wkładek używać bo tak się ze mnie lało :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 10:35

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Offca ja mam jakieś takie przeczucie, że Tobie się teraz uda ;) zobaczymy czy się sprawdzi :D oby ;D
    Oj Rudzielcu dzięki za te słowa , miło mi że tak uważasz :* Chciałabym chciała :) Ale jakoś nie mam w tej chwili przeczuć, bo zupełnie jakoś lekko do tego podeszłam. aż zbyt lekko mam wrażenie. Ale obyś miała rację :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    dziewczyny mam takie chyba troche dziwne pytanko :D
    Czy któraś wie może jak przeziębienie wpływa na cykl, tzn nie biore żadnych tabletek na to bo stiwerdziłam ze całkiem moge sobie zaszkodzić, najbardziej męczy mnie katar i 3 dni temu troche gardło. Zastanawiam się czy np. to może troche nagrzebać w moim cyklu, albo bedzie problem ze sluzem..
    Na mnie zazwyczaj przeziębienie działa tak, że mi wydłuża cykl . Ale w moim pierwszym cyklu starań brałam na samym początku @ jeszcze antybiotyk, no i nic w sumie mi się nie przestawiło wtedy :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Wiem, wiem, ale na pewno będę spokojniejsza jak tylko w poniedziałek okaże się, że z armią M jest wszystko ok :) a to czy się uda jest tylko kwestią czasu :)
    Pewnie że sprawdzić można, na pewno będzie ok :*

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24 wrote:
    Offca88 spojrzałam na twoje zapiski, zazdroszczę Ci śluzu!!! u mnie jakos nadal sucho a 9 dc.. :(
    Dzięki :) No ze śluzem to ja w sumie nigdy nie miałam problemu, wręcz mam go tak dużo, że wkładki mam mokre, ale medal ma dwie strony niestety. Zaś jak nie staram się o dzidzi to jest on uciążliwy wtedy :) U mnie śluz pokazuje się dopiero około 12 dnia cyklu, 9 dc też mam jeszcze lepki. Ja mam takie cykle około 32 dniowe. :)

    Kamiliaa24 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja biore wiesiołek i pije po 2-3 litry dziennie wody.. ostatnio juz miałam w 9 dniu cyklu sluz, ale mam zel conceive plus więc jak coś to go uzyje..
    tonący brzytwy się chwyta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Dzięki :) No ze śluzem to ja w sumie nigdy nie miałam problemu, wręcz mam go tak dużo, że wkładki mam mokre, ale medal ma dwie strony niestety. Zaś jak nie staram się o dzidzi to jest on uciążliwy wtedy :) U mnie śluz pokazuje się dopiero około 12 dnia cyklu, 9 dc też mam jeszcze lepki. Ja mam takie cykle około 32 dniowe. :)
    No ja mam 28 dniowe, a sluz mam zazwyczaj tylko 3-4 dni w ciągu całego cyklu..

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam np alergię , no i teraz leków na nią nie biorę bo może mi trochę namieszać w cyklu, ale same objawy jak nic nie biorę nie powodują niczego w moim cyklu. Natomiast przeziębienie u mnie zawsze obsuwało cykl lub skracało, ale zawsze coś brałam wtedy dodatkowo na to. A jak mówię teraz w 1 cyklu miałam antybiotyk i nic się nie obsunęło.
    Był to antybiotyk zakazany w ciąży, ale pani dr mówiła, że to w sumie jest początek okresu więc te 5 dni to nic się nie stanie i można się starać, tylko że najwyżej nie zajdę w ciąże bo komórka będzie słaba. No i chyba miała rację ;)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ