Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe staraczki :)
Odpowiedz

Majowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 maja 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja mam cykle 28 dni. Dziś 30 i @ dalej nie ma.

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 maja 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a testowałaś ?:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 22 maja 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! Nie piszę, bo wyników jak nie było tak nie ma :/ ehh jajko zniosę zaraz. Dzisiaj doszły typowo przedmałpowe atrakcje - trądzik, biegunka i bóle. Tylko szyjka zamknięta a z reguły na 3-4 dni przed @ się otwiera. Do tego właśnie się zorientowałam, że gdzieś mi wcięło mój termometr. :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 22 maja 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś czuję że będzie u Ciebie zielono :). U mnie w mieście jak pobierają krew w sobotę to wynik jest w poniedziałek popołudniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2016, 20:59

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 22 maja 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata ja miakam te same objawy ;) bylam pewna ze @bedzie. Trzymam kciuki

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12,ja musiałam coś pokręcić, bo zrozumiałam, że wyniki będą max dzisiaj do południa, a to pewnie o jutro chodziło :)
    kredkaczarna wrote:
    Innamorata ja miakam te same objawy ;) bylam pewna ze @bedzie. Trzymam kciuki
    ehhh coś tego nie czuję, jak uda mi się znaleźć termometr to zobaczę jak jutro będę stać z temperaturą ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Robiłam test i negatywny.
    Jednak nawet i kontrolna nie była bardzo bordowa

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki jak będziesz miała tylko wynik to pisz :) już się nie mogę doczekać Twojego kropka

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah. Oby znów sie zazieleniło!

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarcIA może się jeszcze coś pokaże :) ja też jutro do 12 będę miała betę :)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na maj zostałyśmy tylko my dwie czy jeszcze ktoś?:) zaraz się zamknie maj i będziemy na czerwcu w takim razie:)

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś Czincja test ciazowy ? Ja już też na czerwcowe a owulacja dopiero przedemna powinna się zjawić jutro lub za 2 dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2016, 21:31

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Trzymam kciuki jak będziesz miała tylko wynik to pisz :) już się nie mogę doczekać Twojego kropka
    Ja też nie mogę ;) ale to chyba nie mój cykl.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja wrote:
    To na maj zostałyśmy tylko my dwie czy jeszcze ktoś?:) zaraz się zamknie maj i będziemy na czerwcu w takim razie:)
    Chyba tylko my :) ale ja już w sumie jedną nogą już na czerwcowych jestem. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wymyslaj dopóki nie masz wyniki. A ile dpo testowalas?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też bo dzisiaj test negatywny :) wiec jedna noga tez tam he he. W tamtym cyklu jutro już bym miała@. Jak rano nie przyjdzie to zrobię test i na betę.
    Dzisiaj kupiłam test w Rossman ten szczęśliwy he he o głupia;)
    Mój zrobiony dzisiejszy leżał na pralce to jak zrobiłam widziałam gdzie jest ta druga kreska bo zrobiła się żółta he he :) a chciałam ją różowa i czerwona widzieć.

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3033 548

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może lepiej idź na betę bo test może nie wyjść . Czasem nawet po terminie wychodza

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba teraz też jak jutro nie przyjdzie @ to robię od razu betę.
    Coś mnie te testy nie lubią

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy teście z każdym dniem mam jeszcze nadzieje a beta mnie twardo na ziemi stawia :/

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 maja 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda w tym cyklu miałam sporo stresu.
    Ale nieraz mam a mimo to @ przychodzi jak w zegarku.
    Teraz się opóźnia.
    Do tego zawsze przed bolą mnie piersi a teraz nic.
    Chcę mi się od poniedziałku spać ciągle.
    Jestem rozkojarzona.
    No i dzisiaj i trochę też wczoraj czuje tam jakby mi puchlo wszystko.
    Czyli ogólnie inaczej jak w poprzednich cyklach

‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ