X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie w zeszlym miesiacu tez zobaczylam ale mnie temperatura usadzila bo nawet krwawienie nie skoro bylo takie beznadziejne..

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mialyscie moze taka sytuacje ze spuchla wam tam na dole i swedzialo a po 2 dniach przeszlo bez zadnych np masci??

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    Hej dziewczyny!! Jestem tu nowa :) tez planuje test ale to dopiero za tydzien..

    Cześć Lisa - będziemy razem testowały! Kciukam :)

    lisa lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    Dziewczyny a mialyscie moze taka sytuacje ze spuchla wam tam na dole i swedzialo a po 2 dniach przeszlo bez zadnych np masci??
    Podobno tak przy owulacji sie robi ze wiecej krwi sie zbiera i po owu schodzi to.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a mój plan działa, zajęłam się w tym cyklu innymi rzeczami, wróciłam do aktywności fizycznej (w miarach rozsądku) i na razie moje nakręcenie na ciążę zmalało do zdrowych rozmiarów :). Pamiętam, że chcemy dzidziusia, prowadzę dalej zdrowy tryb życia, piję ziółka i biorę witaminki, ale opętanie mi minęło ;P. Tempkę mierzę, bo mówi ona dużo o cyklu i organizmie, ale w tym cyklu spontan i zdajemy się na los :).

    P.S chodzi mi cały czas po głowie taka myśl: szczęśliwa mama i szczęśliwy tata, to szczęśliwe dziecko, więc jeżeli uszczęśliwiamy sami siebie i tym samym dbamy o drugą osobę, to w końcu jakaś duszyczka zobaczy z góry, jak wiele miłości i szczęścia jest w nas i zechce zamieszkać z nami, tu na ziemi :). Pojechałam co? :) ale mam nadzieję, że to szczęście, które jest przeznaczone dla nas, jest coraz bliżej, bliżej :). Tego życzę Wam, wszystkim pragnącym bardzo swojego szczęścia, aby się w końcu ziściło :)

    lisa, ciri22, moniqe, Morella lubią tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa trzymam kciuki :))

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri wg kalendarzyka bylam po owu

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    Ciri wg kalendarzyka bylam po owu
    Nie masz wykresu wiec nie wiem chyba ze masz nie naniesione temperatury. Bo moze owulacja sie przesunela czy cos.

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już kilka stron dalej, ale też chętnie poczęstuję się wiruskami Gumisia ;) Weź no na mnie nakichaj :P

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Dziewczyny, a mój plan działa, zajęłam się w tym cyklu innymi rzeczami, wróciłam do aktywności fizycznej (w miarach rozsądku) i na razie moje nakręcenie na ciążę zmalało do zdrowych rozmiarów :). Pamiętam, że chcemy dzidziusia, prowadzę dalej zdrowy tryb życia, piję ziółka i biorę witaminki, ale opętanie mi minęło ;P. Tempkę mierzę, bo mówi ona dużo o cyklu i organizmie, ale w tym cyklu spontan i zdajemy się na los :).

    P.S chodzi mi cały czas po głowie taka myśl: szczęśliwa mama i szczęśliwy tata, to szczęśliwe dziecko, więc jeżeli uszczęśliwiamy sami siebie i tym samym dbamy o drugą osobę, to w końcu jakaś duszyczka zobaczy z góry, jak wiele miłości i szczęścia jest w nas i zechce zamieszkać z nami, tu na ziemi :). Pojechałam co? :) ale mam nadzieję, że to szczęście, które jest przeznaczone dla nas, jest coraz bliżej, bliżej :). Tego życzę Wam, wszystkim pragnącym bardzo swojego szczęścia, aby się w końcu ziściło :)
    Podobno sami sobie wybieramy rodzine w ktorej chcemy sie urodzic wiec jest to mozliwe ;)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdzalam na zwyklym kalendarzu z internetu dni plodne i owu ale moze faktycznie sie cos tam przesunelo...

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki kalendarz to nie kalendarz moj mi wyznaczyl dni plodne na 16 dc a dopiero teraz mam owu ;p

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Ja już kilka stron dalej, ale też chętnie poczęstuję się wiruskami Gumisia ;) Weź no na mnie nakichaj :P
    i na mnie :)

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Taki kalendarz to nie kalendarz moj mi wyznaczyl dni plodne na 16 dc a dopiero teraz mam owu ;p
    hehe to wez i ogarnij to juz sie pogubilam

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo trzeba temperature mierzyc i wtedy mozesz miec jakas tam pewnosc a tak to strony tlko podaja teoretycznie a dziewczyna ktora ma cykl 28dni moze miec owu w 11 dc lub 17 czy pozniej wiec tylko obserwacja ciala moze ci cos powiedziec.

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie to masz racje to dlatego do wczoraj mialam ten sluz plodny... ale ten sluz mam juz dlugo sama juz nie wiem

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 godziny...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane robię obiad i szykuję się do pracy. ;) Odezwę się około 15:30.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    3 godziny...
    Beta za 3 h? Tak? Ojej ciekawe czy tez bede tak przezywac... do tej pory testowalam ale bez przekonania... ciekawe jak tym razem bedzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dupa. Poleżałam tylko bo jakoś za dużo myśli w głowie siedzi.

    Gumisia, będzie dobrze. Obstawiam betę - 40:)

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ