X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    gumisia apropo cery mam tragedie na twarzy ostatnio !! musze sobie kupic jakas masc w aptece wiem, ze jest taka ktora mozna stosowac w ciazy bo w 1 tez ja mialam tylko nazwy nie pamietam :(
    To jak się dowiesz co to za maść to mi napisz nazwę. ;) Ja w pierwszej ciąży miałam wysyp pryszczków takich małych (szyja, czoło, broda), ale to chyba przez luteinę. W drugiej ciąży miałam piękną cerę. A teraz kilka, no nie wiem 5 czy 6 małych takich się pojawiło, mam nadzieję że szybko zejdą i już się nie pojawią. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja nie wierzę, ze ja jeszcze mam szanse w tym cyklu.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Ciebie wierzę Morelka. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, ale ja już chce naprawdę dostać @ i zacząć nowy cykl. Beta mnie otrzeźwiła i babka w laboratorium też mi powiedziała, że mam sobie żadnych urojeń nie robić, bo test po czasie nie jest wiarygodny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ja przestaję od jutra sprawdzać szyjkę (wolę tam niepotrzebnie nie grzebać) i śluz, no i temperatury też chyba nie będę mierzyć (tylko się wysypiać ;)).
    Juz niebrob nic szczegolnie ze nawet seksu nie ozesz uprawiax ;p wiec tylko stresa sobie bedziesz robic.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gumisia to Ty teraz postujesz tak?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bowiedzcie ze mi ta mala cholera juz sie dzieli i szyka sobie miejsca zeby za kilka dni sie wgryzc a potem stanie sie moim najwiekszym lobuziakiem... bo ja chyba dzis potrzebuje tego ze plemniki w boj ruszyly w najlepszym momencie zeby sie polaczyc z tym moim jajeczkiem.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morella ja tez odczytalam pozytywny po dl;uzszym czasie jak szlam wywalic ... mnie sie wydaje ze nie byla by taka kreska gdyby to byla npo reakcja chemicczna... a kiedy masz dostac@?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri tak wlasnie jest!!!!

    ciri22 lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie naogladalam filmikow z poczecia, przekichane maja te plemniki :D

    ciri22 lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Bowiedzcie ze mi ta mala cholera juz sie dzieli i szyka sobie miejsca zeby za kilka dni sie wgryzc a potem stanie sie moim najwiekszym lobuziakiem... bo ja chyba dzis potrzebuje tego ze plemniki w boj ruszyly w najlepszym momencie zeby sie polaczyc z tym moim jajeczkiem.


    Brysiu, przecież ja już Ci to dawno mówiłam, to kazałaś mi se wsadzić we dupę takie przeczucia;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    morella ja tez odczytalam pozytywny po dl;uzszym czasie jak szlam wywalic ... mnie sie wydaje ze nie byla by taka kreska gdyby to byla npo reakcja chemicczna... a kiedy masz dostac@?


    Wczoraj powinnam dostać.
    Ale ja jestem po podróży, przeprowadzce, stresie. Pewnie cykl się wydłużył.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty to mowilas jak jeszcze nawet owulacji nie mialam to sie nie liczy ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja prorokowałam. Zatem...liczy się;]

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    ja sie naogladalam filmikow z poczecia, przekichane maja te plemniki :D
    Moje mialy o tyle dobrze ze jak byla ta owulacja wczoraj to nie musialy dlugo czekac na jajeczko ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie mogę się przytulać, bo już w poprzedniej ciąży miałam zakaz więc się będę stosować. :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Ciri czekamy na twojego synka, skoro plemniczki długo nie czekały. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo skoro seksik byl rano i wtedy najbardziej mnie wszystko bolalo a dzis to juz prawie nic noo to owulacja musiala byc wczoraj ;p zreszta dzis to by sie nawet tam nie dostaly ;D czyli musialy odrazu uderzyc w natarciu ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane muszę brać się za obiad, bo niedługo do pracy. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde boje sie ze teraz sobie zalozylam ze bede czekac do pojawienia sie okresu z 18 a potem kurde juz kolo 10dpo bede ch v iala testowac ;p

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ