X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może komuś się przyda:
    Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml
    10 DPO —- 5 - 50
    12 DPO —- 10 - 100
    14 DPO —- 20 - 200
    16 DPO —- 40 - 400
    18 DPO —- 70 - 800
    20 DPO —- 140 - 1600
    22 DPO —- 180 - 3200

    Morella, ciri22, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa, wykres masz? daj popatrzeć:)

    Może ten brak objawów to też objaw:)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniqe ja miałam dwa wyraźne spadki i jest ciąża. (najprawdopodobniej ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Co ćpiesz? zmień dilera mała, bo bredzisz:D
    Ej tylko maryska w ilosci do wlasnego uzytku ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa nie-dziękuję. ;) Hehe. ;) Witamy wśród majowych testerek. Pamiętacie że miałyśmy pobić rekord nie? ;) To starać się tam! :P

    lisa, pati87 lubią tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Lisa, wykres masz? daj popatrzeć:)

    Może ten brak objawów to też objaw:)
    zaczelam od wczoraj wiec jak na razie nie mam

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri takie rzeczy przy staraniach? No wiesz... :P

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo dziękuję Gumisia za pocieszenie w takim razie nie będę się zamartwiała i chyba przestane mierzyć tą temp bo tylko mnie stresują te wyniki i będe poprostu miała dobrą nadzieję :) w takim razie mam nadzieję że fasolka się wgryza i zielony będzie maj:)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morellka dziwne, ze beta Ci wyszla 2,0 bo kreski byly eweidentne, a jaki test robilas? bo mi 1 kwietnia wyszly 2 poytywne z check& go z rossmana co sa po 2 pakowane i 2 dni z rzedu wyszly mi balde kreski, a poznioej wychodzily inne testy negatywne i dopiero 6dni po spodziewanej @ wyszedl mi pozytywny znowu ... moze faktycznie beta dopiero zaczyna Ci rosnac??


    gumisia a Ty jak sie czujesz?? ja nawet ok tylko jestem non stop glodna a jak jem albo zjem to odrau mi sie niedobrze robi musze sie klasc:/ odbija mi sie po jedzeniu mam lekkie zgagi i rano mam lekkie mdlosci jak wstaje.
    Trzymam kciuki azeby beta byla piekniusiaaaa;*

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh.... teraz nie... pass ale czasem mi brakuje moze bym wyluzowala

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gumisia z tej tabelki wynikalo by, ze owu mialam 1 kwietnia:O a w tym dniu robilam ten zakichanyv test chech go ktory wyszedl pozytywny. Az wierzyc mi sie nie chce, ze tak pozno byla by owu jak @ mialam 8 marca a cykle mam 28-29dni no poza ostatnim ktory mialam wywolany...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    gumisia z tej tabelki wynikalo by, ze owu mialam 1 kwietnia:O a w tym dniu robilam ten zakichanyv test chech go ktory wyszedl pozytywny. Az wierzyc mi sie nie chce, ze tak pozno byla by owu jak @ mialam 8 marca a cykle mam 28-29dni no poza ostatnim ktory mialam wywolany...
    A widzisz ja bez wywolania sie obylam ale teraz jak analizuje tez w 20 ktoryms.dniu cyklu mialam owu i teraz tez tak wiec moze to byc ze mialas tak pozno a jak seks regularnyto.szansa na ciaze byla.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mi sie wydawalo, ze ten plodny sluz mialam w ostatni weekend marca... oglupialam;p

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja plodnego teraz tez nie mialam w ogole plodny byl w 13dc i tak wokolicach a potem nieplodny a owu wyszlo teraz. Wiec wiesz. Zludne to jest.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ale wiesz na te normy trzeba brać poprawkę. ;) Każda ciąża też jest inna. :)
    Ja się czuję świetnie! To znaczy przeszło mi choróbsko. No i humor mam wspaniały! ;) A jeśli chodzi o ciążowe dolegliwości to kilka pryszczków wyszło (:(), ciągnie mnie podbrzusze ale już mniej niż wczoraj i przedwczoraj, bolą piersi i sutki przy dotyku, no i trochę krzyż. Nie jest źle. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec gadania o objawach bo zaraz wszystkir ktore czekaja na testowanie beda je mialy ;p

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gumisia tylko, ze ja wtedy poszlam do lekarza bo myslalam, ze spozniajacy @ to ciaza... a on mi dal luteine na wywolanie :)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe wrote:
    oooo dziękuję Gumisia za pocieszenie w takim razie nie będę się zamartwiała i chyba przestane mierzyć tą temp bo tylko mnie stresują te wyniki i będe poprostu miała dobrą nadzieję :) w takim razie mam nadzieję że fasolka się wgryza i zielony będzie maj:)
    powodzenia :))

    moniqe lubi tę wiadomość

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gumisia apropo cery mam tragedie na twarzy ostatnio !! musze sobie kupic jakas masc w aptece wiem, ze jest taka ktora mozna stosowac w ciazy bo w 1 tez ja mialam tylko nazwy nie pamietam :(

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przestaję od jutra sprawdzać szyjkę (wolę tam niepotrzebnie nie grzebać) i śluz, no i temperatury też chyba nie będę mierzyć (tylko się wysypiać ;)).

    moniqe lubi tę wiadomość

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ