X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • patryska92 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

    6cs... :)
    http://ovufriend.pl/graph/4f469efe7392bd6d3d24480a2bb3e957
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz go udostepnic. Klikajac pod wykresem udostepnij bo tsk nie widac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karlik wrote:
    Pójdę na tą betę na początku tygodnia :) A jak w tym cyklu nie wyjdzie, to w kolejnym nie będę się sugerować temperaturą, tylko postaramy się po prostu o regularne serduszka w całym okresie pomiędzy miesiączkami :P Mąż dostał przykaz, że ma przejąć pieczę nad harmonogramem serduszek, bo narzekał, że mu sygnalizuję "oooo dzisiaj śluz płodny ..." i robi się z tego automat. No to mu powiedziałam, że nie będę nic mówić, ale niech on przejmie pałeczkę :)
    Na mojego to nie zadzialalo...

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj patryska92 :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    co u was?

    ja swojej temp juz nie ogarniam...

    w przyszlym tygodniu znowu testuje, ale nie wiem w jakim dniu pewnie w piatek

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj patryska!

    perła ziemi lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj odniosłam wrażenie ze mój chciałby się "starać bez staran" ze na luzie się bzykac a jak będzie to fajnie... A ja tak nie umiem chcieć na pol gwizdka, ja chce u staram się na 100% i oczekuje efektów. Czy ja jestem nienormalna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak normalna. Ja za to nie mam potrzeby seksu i sobie wmawiam ze ja mam zeby wyszlo dziecko i zmusic swojego do seksu.

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natala9102 wrote:
    A ja wczoraj odniosłam wrażenie ze mój chciałby się "starać bez staran" ze na luzie się bzykac a jak będzie to fajnie... A ja tak nie umiem chcieć na pol gwizdka, ja chce u staram się na 100% i oczekuje efektów. Czy ja jestem nienormalna?
    jestes identyczna jak ja :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natala9102 wrote:
    A ja wczoraj odniosłam wrażenie ze mój chciałby się "starać bez staran" ze na luzie się bzykac a jak będzie to fajnie... A ja tak nie umiem chcieć na pol gwizdka, ja chce u staram się na 100% i oczekuje efektów. Czy ja jestem nienormalna?
    Mysle,ze kobiecie o wiele trudniej jest starać się na zasadzie a nuż się trafi. Zwłaszcza jeśli zna swoje ciało, zna objawy płodności. Przecież nie da się zignorować śluzu (nawet jesli by sie go nie sprawdzało, czasami wylapie sie go chociazby podczas mycia) albo po prostu oczekiwania czy okres sie pojawi czy nie. Im jest łatwiej, bo ich ciało działa inaczej.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to b prawda zreszta jak juz sie podejmuje dzialania na zasadzie odstaw tabletki, odstaw prezerwatywy, do tego tak jak ha dzialania z praca to by sie chcialo zeby to ie poszlo na prozno....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie pocieszylyscie, jesteście kochane moje malpeczki :) juz się bałam ze mnie porabalo :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo cos ty. Moj G caly czas chodzi i mowi ze ja bardzo rego dziecka chce i juz mi odwala a ja mowie mu ze skoro juz sie zdecydowalismy to ja nie chce tego wszystkiego tak zostawic bo my malo seksu uprawiany. I wtedy sie na mnie wscieka ze chce wszysrko i na sile... a jak inaczej mozna? Jakbysmy byli jak inne pary to bym sie nie przejmowala tak bardzo. Bym wtey robila tylko testy owu albo w ogole nic liczac ze sama zajde w ciaze...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Patryska, udostępnij wykres. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak na początku myślałam, że przestaniemy się zabezpieczać, będziemy sobie żyć spokojnie i co będzie to będzie, ale już w pierwszym cyklu starań zaczęłam świrować na tym punkcie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... no wlasnie. Kurcze caly czas cycki daja o sobie znac i czasem jajnik i podbrzusze.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    A mnie zalewa od rana! Nigdy nie miałam śluzu w takich ilościach. I mega swędzą mnie sutki, a to mi się też nie zdarzało. Kurde nie chcę nie nakręcać, ale ten cykl jest jakiś inny
    Ja podczas ciąży mam właśnie dużo białego i gęstego śluzu. Do tego ten ból i pieczenie/swędzenie sutków. ;) Testuj! :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    mialam to samo wkladke musialam zmieniac kilka razy dziennie bo caly czas lecialo.. :/ zaczynaja bolec mnie sutki :(
    Mam dokładnie to samo, a... jestem w ciąży! :) Kiedy testujesz? ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mnie jeszcze pobolewa podbrzusze. Takie ciągnięcie. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Właśnie dlatego teraz na imprezach nie odmawiam alkoholu i już się nie spinam, nawet już nie myślę za dużo o tym i nie analizuje. Co ma być to będzie
    Ja 4 dpo piłam wino. ;) A dziś jest fasolinka! :) Luzik Kochana. ;)

    kofeinka lubi tę wiadomość

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ