X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, mam przeprowadzke, mdli mnie, okresu brak a cycki bola:/ no i kaca chyba mam. Odezwę sie jak juz ogarne walizki. Kocham Was jakby co. Wirusy zamawiam na dzisiejszy dzien.

    ciri22, anulka557, kofeinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poki @ nie ma jest nadzieja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka u mnie wszystkie kobiety w rodzinie tak rodzily mam nadzieje ze mna bedzie podobnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby oby :) z synkiem w sumie też nie miałam co narzekać, rozwarcie mi się robiło od 34tc, w 36 na porodówkę, rozwarcie do 4 cm i iiii ucichło :D chodziłam tak jeszcze 4 tyg i dzień przed terminem bezbolesne skurcze, mąż mnie zawiózł do szpitala, rano takie same skurcze, rozwarcie 6 cm :D przebicie pęcherza płodowego, godzina bolesnych skurczy, 10 min partych i po krzyku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż do mnie, że z trzecim podniosę nogę i samo wystrzeli hahaha

    ketka91, lisa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak mama miala z moim bratem tez trzeba bylo przebic pecherz plodowy i w ciagu 3 godzin ale bez wiekszych problemow sie urodzil ;)

    Kurde tez bym tak chciala. ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    mąż do mnie, że z trzecim podniosę nogę i samo wystrzeli hahaha
    Zalezy jak duze bedzie. Podobno czesto kazde kolejne jest wieksze i dlatego moze byc troche trudniej urodzic ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Chyba nie uda mi się nadrobić, co napisałyście.

    Za to u mnie dziś 36,57, którą to można by uznać za temeraturę wyższą, bo jest o 0,05 wyższa od najwyższej z 6 poprzedzających. Zobaczymy czy jutro znowu wzrośnie, ale przyznam, że mile mnie ta dzisiejsza zaskoczyla.
    Tylko i tak chyba nic by z tego nei bylo, bo jesli owulacja byla wczoraj, to kochalismy sie dwa dni wczesniej rano po raz ostatni. A nie wiedzialam u siebie plodnego sluzu, wiec nie wiem, w czym chlopaki mialyby przetrwac, nawet jesli. No i na szyjce tez nie czulam zadnego otworku (ale moge po prostu nie miec go wyczuc), wiec nie wiem, czy dostali się dalej i tam czekali.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale coś czuję, że z trzecim będzie rzeźnia, ostatni poród miałam za idealny, po nim zresztą też czułam się tak jak teraz się czuję, a nawet lepiej bo miałam niespożytą energię, kompletnie nic mnie nie bolało po i biegałam po oddziale, po turecku siedziałam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zalezy jak duze bedzie. Podobno czesto kazde kolejne jest wieksze i dlatego moze byc troche trudniej urodzic ;p

    u mnie chyba się nie tyczy :) synek miał 56 i 3400 córka 57 i 3350 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dzień dobry :)
    Chyba nie uda mi się nadrobić, co napisałyście.

    Za to u mnie dziś 36,57, którą to można by uznać za temeraturę wyższą, bo jest o 0,05 wyższa od najwyższej z 6 poprzedzających. Zobaczymy czy jutro znowu wzrośnie, ale przyznam, że mile mnie ta dzisiejsza zaskoczyla.
    Tylko i tak chyba nic by z tego nei bylo, bo jesli owulacja byla wczoraj, to kochalismy sie dwa dni wczesniej rano po raz ostatni. A nie wiedzialam u siebie plodnego sluzu, wiec nie wiem, w czym chlopaki mialyby przetrwac, nawet jesli. No i na szyjce tez nie czulam zadnego otworku (ale moge po prostu nie miec go wyczuc), wiec nie wiem, czy dostali się dalej i tam czekali.

    spokojnie, ja też bez śluzu płodnego byłam a kochaliśmy się na 3 dni przed owu, bo 10 dnia cyklu miałam najprawdopodobniej :)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:
    spokojnie, ja też bez śluzu płodnego byłam a kochaliśmy się na 3 dni przed owu, bo 10 dnia cyklu miałam najprawdopodobniej :)
    Anu, ale już ustaliłyśmy, że Ty jesteś boginią płodności ;);)

    Korekta, kochaliśmy się w czwartek rano, wczoraj mogła być owu, jeśli to dzisiejsze to rzeczywiście skok. Wszystko się wyjasni jutro.

    anulka557 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogla byc wczesniej owu. Dziewczyny juz mowily ze skok moze byc do 3 dni po owulacji ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, w sumie też racja. Byłoby miło ;)


    A ja dzisiaj idę na próbny makijaż ślubny i przy okazji nasza fotografka zrobi mi rozbieraną sesję, to będzie niespodzianka dla J. w dniu ślubu. Kiedyś już mu zrobiłam taką niespodziankę i skakał z radości, więc chcę to powtórzyć: świadek da mu pudelko, a w srodku jego sliczna, naga już prawie, prawie żona. Tylko tamtą sesję robiłam taką bardziej erotyczną, a tą chciałabym zrobić tak subtelnie. Zaraz idę robić wianek z bzu.

    marta1987 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja taka tez mialam to moj byly powiedzial ze jestem walnieta bo sie rozbieralam... eh stwierdzam ze terazniejszy facet jest najwspanialszy na swiecie ;p
    Dobra ja sie kochalam w dniu owu i i tak mam 30% na to ze zajde w ciaze... kude zobaczymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączam się do majowych testerek i trzymam kciuki za Was wszystkie! :) To mój pierwszy cykl obserwowany na Ovufriend, od kilku dni poczytuję forum i poczułam potrzebę dołączenia do grupy wsparcia :)

    Strasznie się niecierpliwię, bo dzisiaj 11dpo, wydaje mi się, że odczuwam jakieś objawy, a test od trzech dni uparcie negatywny. Chyba za bardzo się nakręcam :(

    marta1987, moniqe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm skok ladny z temperatura ;) jest szansa jest. Czekaj do dnia spodziewanej lub idz na bete bo wyglada to obiecujaco i nie sluchaj objawo bo one moga nam tylko namieszac w glowie ale wykresik ladny.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Karlik :) Za wcześnie na test, jak sądzę. Tylko nielicznym wyjątkom testy w 10dp wychodzą. Równie dobrze mogło jeszcze nie być zagnieżdżenia.
    Mantra nas wszystkich: cierpliwości :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karlik wrote:
    Cześć dziewczyny, dołączam się do majowych testerek i trzymam kciuki za Was wszystkie! :) To mój pierwszy cykl obserwowany na Ovufriend, od kilku dni poczytuję forum i poczułam potrzebę dołączenia do grupy wsparcia :)

    Strasznie się niecierpliwię, bo dzisiaj 11dpo, wydaje mi się, że odczuwam jakieś objawy, a test od trzech dni uparcie negatywny. Chyba za bardzo się nakręcam :(
    Czesc karlik to jestesmy razem :)

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamawiam dla kazdej z nas wiadro cierpliwosci ;)

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ