X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe trszke ciezko z ta cierpliwoscia :p

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tak się zastanawiam czy to rzeczywiście są prawdziwe objawy, czy raczej ciąża urojona :) Chodzę i przebieram nogami - jak test wyjdzie pozytywny, to chyba pęknę z radości :) Potestuję jeszcze przez weekend w domu, a jak temperatura się utrzyma przez kilka kolejnych dni, to w tygodniu pójdę na betę.

    Wkurzam się, bo długo odkładaliśmy decyzję o dziecku, a jak się już zdecydowaliśmy, to jak na złość zaczęły się jaja z nieregularną miesiączką - poprzedni cykl 52 dni :( Byłam u endo, który kazał zrobić podstawowe badania i stwierdził, że TSH i insulina zbyt wysokie - tzn mieszczą się w normach referencyjnych, ale podobno zbyt wysokie w przypadku starania się o dziecko. Dostałam euthyrox na tarczycę i skierowanie do diabetologa, który mnie olał mówiąc, że kobiety starające się o dziecko często wymyślają sobie choroby :/ Z resztą endo też powiedział, że nic więcej mi teraz nie zleci, bo dopiero po roku nieudanych starań zaczyna się diagnozować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo coz bo to jest tak jak hce miec sie dziecko to sie wkurzamy ze tylko kilka dni jest plodnych ale jak nie chxemy to te kilka dni sie wydluza i zostaje nam tylko kilka d j i na bezpieczny seks bez zabezpieczenia i wtedy 4 dni przed owu i zajdziesz w ciaze a teraz seks w dzien owu i nic... bez sensu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh a moze ty dopiero mialas owulacje te kilka dni temu? Bo to tak czesto jest. Ja jak zaczelam powaznie sie starac to cykl nagle 38 dni. Wiec jest sansa ze owulacja byla teraz przy tym skoku ;p

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karlik zycze ci z calego serduszka zeby to byla ciaza i sie nie denerwuj bo jak jestes w ciazy to szkodzi dla maluszka :)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karlik wrote:

    Wkurzam się, bo długo odkładaliśmy decyzję o dziecku, a jak się już zdecydowaliśmy, to jak na złość zaczęły się jaja z nieregularną miesiączką - poprzedni cykl 52 dni :( Byłam u endo, który kazał zrobić podstawowe badania i stwierdził, że TSH i insulina zbyt wysokie - tzn mieszczą się w normach referencyjnych, ale podobno zbyt wysokie w przypadku starania się o dziecko. Dostałam euthyrox na tarczycę i skierowanie do diabetologa, który mnie olał mówiąc, że kobiety starające się o dziecko często wymyślają sobie choroby :/ Z resztą endo też powiedział, że nic więcej mi teraz nie zleci, bo dopiero po roku nieudanych starań zaczyna się diagnozować.

    Wkurzają mnie lekarze, którzy nie chcą zlecać badań i rzucają magiczne " rok proszę się postarać". Zwłaszcza, jak Tobie wyszły wyniki, dające podstawę do dalszego drążenia sprawy. Przecież i tak czy siak będziesz się starać, wiec co to za różnica.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Eh a moze ty dopiero mialas owulacje te kilka dni temu? Bo to tak czesto jest. Ja jak zaczelam powaznie sie starac to cykl nagle 38 dni. Wiec jest sansa ze owulacja byla teraz przy tym skoku ;p
    ciri i tobie sie uda moze i nawet w tym cylku??

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, chyba nie było teraz owu, bo śluz mam ewidentnie niepłodny od tygodnia, a w okolicach 18dc był piękny, przeźroczysty i rozciągliwy ... ale już sama nie wiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spojrz na moj wykres ja w ogole nie mialam podczas owulacji sluzu plodnego a owulacja na pewno byla teraz jesli w.ogole ;p wiec wiesz... zreszta przy tarczycy moga byc takie cyrki. Tak slyszalam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to tylko tak gdybam bo tak naprawde tylko monitoring da pewnosc. Czekaj i testuj bo nic innego Ci chyba nie pozostaje. Najlepiej beta wponiedzialek ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    ciri i tobie sie uda moze i nawet w tym cylku??
    Eh chcialabym chciala....

    lisa lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oglupiec mozna z tym sluzem i temperatura ja ten plodny to chyba przez caly cykl mialam i tobiero wczoraj mi sie zmienil... :/

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zalewa od rana! Nigdy nie miałam śluzu w takich ilościach. I mega swędzą mnie sutki, a to mi się też nie zdarzało. Kurde nie chcę nie nakręcać, ale ten cykl jest jakiś inny

    ciri22, AnnaKliwijska, anulka557, M@linka lubią tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie bocian ;p

    lisa lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    A mnie zalewa od rana! Nigdy nie miałam śluzu w takich ilościach. I mega swędzą mnie sutki, a to mi się też nie zdarzało. Kurde nie chcę nie nakręcać, ale ten cykl jest jakiś inny
    mialam to samo wkladke musialam zmieniac kilka razy dziennie bo caly czas lecialo.. :/ zaczynaja bolec mnie sutki :(

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mowcie o obajwach bo ja zaraz bede je miala a jestem dwa dni po owulacji ;p

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę na tą betę na początku tygodnia :) A jak w tym cyklu nie wyjdzie, to w kolejnym nie będę się sugerować temperaturą, tylko postaramy się po prostu o regularne serduszka w całym okresie pomiędzy miesiączkami :P Mąż dostał przykaz, że ma przejąć pieczę nad harmonogramem serduszek, bo narzekał, że mu sygnalizuję "oooo dzisiaj śluz płodny ..." i robi się z tego automat. No to mu powiedziałam, że nie będę nic mówić, ale niech on przejmie pałeczkę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie xiezko z regularnosxia wiec temperatura to moje wybawienie.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karlik wrote:
    Pójdę na tą betę na początku tygodnia :) A jak w tym cyklu nie wyjdzie, to w kolejnym nie będę się sugerować temperaturą, tylko postaramy się po prostu o regularne serduszka w całym okresie pomiędzy miesiączkami :P Mąż dostał przykaz, że ma przejąć pieczę nad harmonogramem serduszek, bo narzekał, że mu sygnalizuję "oooo dzisiaj śluz płodny ..." i robi się z tego automat. No to mu powiedziałam, że nie będę nic mówić, ale niech on przejmie pałeczkę :)
    Mysle,ze to bardzo dobry układ i pomysl :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • patryska92 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 9 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laski;) czytam Was juz od jakiegos czasu i postanowilam wbic do Was;) staramy sie z mezem od pazdziernika tamtego roku... przez 6 lat bralam tabsy... w sieepniu sie ochajtalismy;) jestesmy juz 8 lat razem;) od tego cyklu zaczelam mierzyc temp i robic testy owu;) mysle ze zostane z Wami na dluzej chyba ze mnie wygonicie;) i dajcie jednego bocka;)
    Przy okazji Wy sie na tym znacie... mozecie luknac na moj wykres? I cos mi o nim powiedziec? Bo dla mnie to magia;D

    6cs... :)
    http://ovufriend.pl/graph/4f469efe7392bd6d3d24480a2bb3e957
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ