X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przetrwa. Moja mama byla w szkole pielegniarskiej ze mna w ciazy. 4 rok czyli tylko zajecia w szpitalu. Ukrywala ciaze do 5 miesiaca bo by ja wydalili. Ciezarna nie mogla pracowax jako pielegniara ;) zdala egzamin a potem ja sie urodzilam. Nie martw sie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri widze temp idzie do góry, super :)
    gumisia widze ciemnieje :) mi tak po kilku godzinach pociemniało, ja nie wiem :o
    ja powtórzę sobie testy we wtorek :D bo oczywiście zamówiłam sobie kilka bo mi się skończyły na moje comiesięczne shizy ciążowe :D teraz już nie shizy oczywiście, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam :)
    mąż się już wczoraj śmiał, że my jacyś na prawdę mega nad płodni jesteśmy i mam szlaban na sex do końca życia hahahha

    M@linka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wez poczestuj te ktore jeszcze nie zaszly ;p tylko napluj na nie wczesniej ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taa charknę zdrowo :D dziś mój termin @, mam nadzieje, że żadnych plamień nie dostanę.. w ogóle się plamień boję, mam zrycie bo z córką miałam całą ciążę problemy, no ale wtedy jeszcze nie wiedziałam, że mam niedoczynność tarczycy i się nie leczyłam eh

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Anulka to twoje trzecie nie? ;) No to fajna gromadka już. ;) Myślisz że już ostatnie czy marzy ci się duża rodzinka? ;) Ja planuję dwójkę. Na tą chwilę. Ale mąż planuje bliźniaki plus jedno hehehe. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powinno byc dobrze ;) trzymam kciuki. Ja to sie juz chce zwby ovu mi zaznaczylo owulacje ale pewnie jutro dopiero to zrobi ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się boję plamień, wszelkich skurczy no i najgorszego... Ale musimy wierzyć. Myśleć pozytywnie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze marzylam o blizniakach ;) ale bym sie cieszyla. Moj chyba troche mniej ale na pewno zaraz by mu strach przeszedl ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketka jak moja fasolinka wytrzymała to silne przeziębienie, gorączki, kaszel, katar, ból gardła i chodzenie po ścianach to twoja wytrzyma zmęczenie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, trzecie.. będzie ciekawie heh :) hmm zawsze marzyłam o trójce, później o dwójce, później znowu o trójce :D a mąż wypala mi z czwartym :D tzn wypalał, bo myśleliśmy, że za dwa lata zajdę w trzecią, a czwarta jeszcze gdzieś tam po drodzę. A duża rodzinka zawsze mi się marzyła, ale kto to urodzi?! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ja też się boję plamień, wszelkich skurczy no i najgorszego... Ale musimy wierzyć. Myśleć pozytywnie. ;)
    Ty to jestes juz uczulona na to wiec bedziesz od razu reagowac ale na pewno bedzie dobrze ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri po trzech wyższych zaznaczy. ;)

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki
    Ale miałam do nadrabiania waszej lektury.
    U mnie dziś lekki skok temperatury ale to pewnie po wczorajszym wieczorze zakrapianym czerwonym winem. Wczoraj był kolejny bezstresowy dzień.
    Jeśli się nie uda zafasolkować w tym cyklu, to od przyszłego nie będę nawet temperatury mierzyć

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka urodziłaś dwójkę to i czwórkę urodzisz. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to jak ja bede miala takie objawy jak teraz przy owu to tez nie musze mierzyc ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka czasami wrzucenie na luz pomaga. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gumisia, urodzisz dwójkę sn to inaczej będziesz gadać :D z córką w ciąży już wiedziałam co mnie czeka i jak dostałam skurczy w 36tc to w taką panikę wpadłam, że aż się trzęsłam cała i mi przeszło hahahha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2015, 08:24

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama z bratem dostala skurczy 1 kwietnia i stwierdziala ze prima aprilis sie nie urodzi. Zacisnela poslady i skurcze przeszly a potem skubaniec nie chcial sie urodzic ;p

    anulka557 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ostatecznie tak szybko poszło, że na porodówkę trafiłąm z 10 cm rozwarciem i byłam na niej niecałe 15 min :D

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Kofeinka czasami wrzucenie na luz pomaga. ;)
    Właśnie dlatego teraz na imprezach nie odmawiam alkoholu i już się nie spinam, nawet już nie myślę za dużo o tym i nie analizuje. Co ma być to będzie

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ