X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przetrwa. Moja mama byla w szkole pielegniarskiej ze mna w ciazy. 4 rok czyli tylko zajecia w szpitalu. Ukrywala ciaze do 5 miesiaca bo by ja wydalili. Ciezarna nie mogla pracowax jako pielegniara ;) zdala egzamin a potem ja sie urodzilam. Nie martw sie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri widze temp idzie do góry, super :)
    gumisia widze ciemnieje :) mi tak po kilku godzinach pociemniało, ja nie wiem :o
    ja powtórzę sobie testy we wtorek :D bo oczywiście zamówiłam sobie kilka bo mi się skończyły na moje comiesięczne shizy ciążowe :D teraz już nie shizy oczywiście, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam :)
    mąż się już wczoraj śmiał, że my jacyś na prawdę mega nad płodni jesteśmy i mam szlaban na sex do końca życia hahahha

    M@linka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wez poczestuj te ktore jeszcze nie zaszly ;p tylko napluj na nie wczesniej ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taa charknę zdrowo :D dziś mój termin @, mam nadzieje, że żadnych plamień nie dostanę.. w ogóle się plamień boję, mam zrycie bo z córką miałam całą ciążę problemy, no ale wtedy jeszcze nie wiedziałam, że mam niedoczynność tarczycy i się nie leczyłam eh

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Anulka to twoje trzecie nie? ;) No to fajna gromadka już. ;) Myślisz że już ostatnie czy marzy ci się duża rodzinka? ;) Ja planuję dwójkę. Na tą chwilę. Ale mąż planuje bliźniaki plus jedno hehehe. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powinno byc dobrze ;) trzymam kciuki. Ja to sie juz chce zwby ovu mi zaznaczylo owulacje ale pewnie jutro dopiero to zrobi ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się boję plamień, wszelkich skurczy no i najgorszego... Ale musimy wierzyć. Myśleć pozytywnie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze marzylam o blizniakach ;) ale bym sie cieszyla. Moj chyba troche mniej ale na pewno zaraz by mu strach przeszedl ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ketka jak moja fasolinka wytrzymała to silne przeziębienie, gorączki, kaszel, katar, ból gardła i chodzenie po ścianach to twoja wytrzyma zmęczenie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, trzecie.. będzie ciekawie heh :) hmm zawsze marzyłam o trójce, później o dwójce, później znowu o trójce :D a mąż wypala mi z czwartym :D tzn wypalał, bo myśleliśmy, że za dwa lata zajdę w trzecią, a czwarta jeszcze gdzieś tam po drodzę. A duża rodzinka zawsze mi się marzyła, ale kto to urodzi?! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ja też się boję plamień, wszelkich skurczy no i najgorszego... Ale musimy wierzyć. Myśleć pozytywnie. ;)
    Ty to jestes juz uczulona na to wiec bedziesz od razu reagowac ale na pewno bedzie dobrze ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri po trzech wyższych zaznaczy. ;)

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki
    Ale miałam do nadrabiania waszej lektury.
    U mnie dziś lekki skok temperatury ale to pewnie po wczorajszym wieczorze zakrapianym czerwonym winem. Wczoraj był kolejny bezstresowy dzień.
    Jeśli się nie uda zafasolkować w tym cyklu, to od przyszłego nie będę nawet temperatury mierzyć

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka urodziłaś dwójkę to i czwórkę urodzisz. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to jak ja bede miala takie objawy jak teraz przy owu to tez nie musze mierzyc ;p

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka czasami wrzucenie na luz pomaga. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gumisia, urodzisz dwójkę sn to inaczej będziesz gadać :D z córką w ciąży już wiedziałam co mnie czeka i jak dostałam skurczy w 36tc to w taką panikę wpadłam, że aż się trzęsłam cała i mi przeszło hahahha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2015, 08:24

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama z bratem dostala skurczy 1 kwietnia i stwierdziala ze prima aprilis sie nie urodzi. Zacisnela poslady i skurcze przeszly a potem skubaniec nie chcial sie urodzic ;p

    anulka557 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ostatecznie tak szybko poszło, że na porodówkę trafiłąm z 10 cm rozwarciem i byłam na niej niecałe 15 min :D

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 9 maja 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Kofeinka czasami wrzucenie na luz pomaga. ;)
    Właśnie dlatego teraz na imprezach nie odmawiam alkoholu i już się nie spinam, nawet już nie myślę za dużo o tym i nie analizuje. Co ma być to będzie

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ