X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryska - jak dla mnie nie było jeszcze owu, ale możliwe,że właśnie wzrasta Ci temperatura.
    Pewny skok jest wtedy, gdy czwarta temperatura jest o 0,2 wyzsza od najwyzszej z 6 niższych. U Ciebie czegoś takiego jeszcze nie było.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja jestem kosmetyczka i wizazystka z zawodu i wiem ze w 90% lepsze sa kosmetyki jakie kobieta na codzien dla siebie uzywa bo jesli umie dobrac kolor to zeby sie meczyla ile bym chciala to jej kosmetyki ktorych uzuwa na codzien beda lepiej wygladac. Naturalniej bo nie da sie miec calej palety kolorow dlatego jesli kogos maluke to prosze o wlasne podklady i pudry :)
    O, fajnie wiedzieć. Ja się na wszelki wypadek zapytalam czy będę mogła wziąć swój podkła∂ i nie ma problemu. Więc super, zwłaszcza, że mam bardzo dobry podkład, idealnie dobrany, więc tak zrobię. I to samo z bronzerem, różem i rozświetlaczem.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    O, fajnie wiedzieć. Ja się na wszelki wypadek zapytalam czy będę mogła wziąć swój podkła∂ i nie ma problemu. Więc super, zwłaszcza, że mam bardzo dobry podkład, idealnie dobrany, więc tak zrobię. I to samo z bronzerem, różem i rozświetlaczem.
    Noo naprawde trzeba byc kasiasta kosmetyczka zeby wszystko miec, a tak sie po prostu nie da! oczywiscie sa dziewczyny ktore zle maja dobrane ale wtedy mozna je ze soba pomieszac i zyskac idealny kolor ale jak klientka ma swoj i to dobry to naprawde ulatwia sprawe i wiesz ze klientka tez bedzie zadowolona bo do takich kolorow jest przyzwyczajona :)

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo, kobiety...ale sprzetem operujecie;) ja na wesele mialam probe makijażu i wygladalam jak pudernica. W dniu slubu nie poszlam juz do kosmetyczki, zrobilam sobie wszystko sama:) no i kolezanki pytaly, u ktorej kosmetyczki bylam, ze taki naturalny efekt wyszedl. A ja moge uzywac tylko tego kremu bb z garniera. Reszta mnie uczula. I mam gladziutka buzie wiec wygladalo to fajnue:) Anna, juz niedlugo ten dzien...o ktorej zaczynacie?

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy trwałości podkładu chyba najistotniejsza jest baza :), a czy będzie Twój czy wizażystki, to na dobrej bazie nie ma różnicy i powinien wytrzymać całą nockę :). Ja do ślubu oddałam się w ręce wizażystki, ale na sesję machnęłam sama makijaż, na bazie clarinsa trzymało się wszystko od 8:00 do późnego wieczora (bo po sesji jeszcze była imprezka ;P). Ahhh ślub, co za piękne wspomnienia :D


    Ja tu Was cały czas podczytuję laseczki :D

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślub jest dopiero o 17. Ale ze przyswieca nam ide robienia wieszosci rzeczy samemu, to pewnie w piątek i sobote spędzimy pół dnia na dekorowaniu ogródka i sali restauracji.
    Robimy tylko małe przyjęcie do północy, ślub w USC, więc nie ma napinki wielkiego przedsięwzięcia :) Choć oczywiście i tak spraw do ogarnięcia jest mnóstwo.
    Najbardziej chciałam ogarnąć sprawę pt: pójdę do ślubu w ciąży;p, ale się nie udało :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam na 19:)

    Anna, zajdziesz w noc poslubna;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam na 19:)

    Anna, zajdziesz w noc poslubna;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chodzi o to czy wytrzyma tylko czy kolor bedzie dobry, a baza to tez nie zawsze jest dobra bo niektorym zaczynaja sie pory zamykac i czerwienieje twarz bo nie oddycha, ja stawiam na puder charakteryzatorski ktory zarazem jest utrwalaczem, jest pernamentny i nie mozliwosci zeby sie swiecic... a przy okazji nie ma sie wrazenia kilograma tapety na Twarzy,

    ale jak to szefc bez butow chodzi ja sie tylko na imprezy maluje tak to w ogole bo jezdze do pracy na rowerze i nienawidze miec makijazu, do tego mam pryszcze(teraz to juz w ogole jest katastrofa), i pekajace naczynka i uzywam jesli w ogole cos to tez kremy bb, bo inaczej sie gotuje od srodka..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ja mialam na 19:)

    Anna, zajdziesz w noc poslubna;)
    właśnie znajoma opowiadala jak para zaszla w noc poslubna i sie baba przez dwa miechy sie ogarnela ze jest w ciazy :P byla tylko senna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kuzynka miala pierwszy raz w noc poslubna i zaszla. Taka tradycjonalistka;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w tym salonie nie uzyli bazy, tylko utrwalacza na koniec. Ja używam podkładu MAC i one są naprawdę rewelacyjne i nawet bez pudru trzyma mi się kilka godzin. Właśnie pudru z Kyrolyan używam tylko od wielkiego dzwonu.

    Ja za to lubię się malować - mam poranny rytuał - owsianka, przeglą∂anie netu i malowanie się. Uspokaja mnie to jakoś przed pracą :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Moja kuzynka miala pierwszy raz w noc poslubna i zaszla. Taka tradycjonalistka;)
    Takie to maja szczescie... eh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Tak, w tym salonie nie uzyli bazy, tylko utrwalacza na koniec. Ja używam podkładu MAC i one są naprawdę rewelacyjne i nawet bez pudru trzyma mi się kilka godzin. Właśnie pudru z Kyrolyan używam tylko od wielkiego dzwonu.

    Ja za to lubię się malować - mam poranny rytuał - owsianka, przeglą∂anie netu i malowanie się. Uspokaja mnie to jakoś przed pracą :)


    Oj kryloan to dobry wlasnie na takie wyjscia :) i MAC genialna firma.. to nie ma opcji, jedziesz z tym to nie musisz sie w ogole o makijaz przejmowac, mozesz ryczec i wszystko i nic :P

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheheh, planowalam w noce przed slubem zajsc. Albo poranki. Albo popołudnia. Ale noc poślubną też przyjmę ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po nocy poslubnej jechalam rano do lekarza bo zapalenie pecherza mialam;) albo mnie chlop zatarl albo przypadek, bo przed kosciolem stamam w cieniutkich pantofelkach, bez zadnego okrycia. Goraco mi bylo i nie chcialam zalozyc bolerka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to byl pazdziernik wieczorem...czuc bylo mrozik lekki ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Oj kryloan to dobry wlasnie na takie wyjscia :) i MAC genialna firma.. to nie ma opcji, jedziesz z tym to nie musisz sie w ogole o makijaz przejmowac, mozesz ryczec i wszystko i nic :P
    Tak, ja uwielbiam MAC, w sumie odkąd zaczęłam używać ich podkładów nie wyobrażam sobie wrócić do innych. Zresztą inne produkty też mają świetne - moze poza tuszem do rzęs, ale ten miałam tylko jeden, więc możliwe, że inne są lepsze.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam dziś mnóstwo spraw. Odezwę się pod wieczór. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w szkole mialam ich tusze to tez srednio, ale to idz ze swoimi rzeczami to na pewno bedzie pieknie :)

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ