X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia, uwazaj na malego Gumisia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Kochane mam dziś mnóstwo spraw. Odezwę się pod wieczór. ;)
    Noo tak brzuchata juz jest to nie ma dla nas czasu :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze zastanawia mnie ten nawracajacy bol w okolicach jajnika z ktorego dojrzalo jajeczko i podbrzusza... czy tak powinno byc? bo ja to tak dawno tych owulacji nie mialam ze juz nie wiem... do tego nawracajacy bol cyckow... eh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja ciagle to mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale od samej owulacji? bo mnie sie zaczelo dzien czy dwa przed..

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri Kochanie... :) Mówiłam że was nie zostawię. ;) Jestem tu ciągle. :) Tylko dziś mam dużo spraw na głowie. ;) Uważam na moje Gumisiątko. ;) Dziś bolał brzuszek dość mocno ale przeszło. ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri mnie tak jajnik z którego owulacja była bolał, zobacz sobie na moim wykresie. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ale od samej owulacji? bo mnie sie zaczelo dzien czy dwa przed..
    Od 8 dnia cyklu.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ja po nocy poslubnej jechalam rano do lekarza bo zapalenie pecherza mialam;) albo mnie chlop zatarl albo przypadek, bo przed kosciolem stamam w cieniutkich pantofelkach, bez zadnego okrycia. Goraco mi bylo i nie chcialam zalozyc bolerka.
    Ja na ślubie miałam zapalenie gardła i ledwo mówiłam. ;) Miałam seksowną chrypę. ;) My chyba jakieś pechowe Morella. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri mnie zaczęło boleć 7dpo.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryska według mnie, według temperatur owu jeszcze nie było, ale spokojnie, może będzie po prostu trochę później. ;) Ciri też miała takie góry i doliny, a owu przyszła i pewnie fasolka też jest. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ja na ślubie miałam zapalenie gardła i ledwo mówiłam. ;) Miałam seksowną chrypę. ;) My chyba jakieś pechowe Morella. ;)
    Ty jednak masz troche wiecej szczescia:*
    A po weselu po prostu wsiadlam na Meza, nawet nie mielismy sily na prysznic. Zatem pewnie jakas bakteria. Ale co tam;) wesolo bylo.

  • Klauduniaaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jestem tu nowa. Od pol roku staramy sie o dziecko. Okres powinnam dostac za jakies 4 dni ale od 4 dni czuje sie bardzo dziwnie. jestem bardzo slaba, mam mdlosci, zawroty głowy, jestem rozdrazniona. Na poczatku myslalam ze to jakas jelitówka ale mam aprtyt i rozne zachcianki, ktore zmieniaja mi sie co pare minut. To moj pierwszy cykl w ktorym bralam duphaston przepisany przez gina, aby dopomoc naturze i ewentualnie przyspieszyc ciaze. Jesli nie dostane okresu t zrobie test. ale coraz bardziej sie boje ze to jenak nie ciaza :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauduniaaa wrote:
    Czesc dziewczyny, jestem tu nowa. Od pol roku staramy sie o dziecko. Okres powinnam dostac za jakies 4 dni ale od 4 dni czuje sie bardzo dziwnie. jestem bardzo slaba, mam mdlosci, zawroty głowy, jestem rozdrazniona. Na poczatku myslalam ze to jakas jelitówka ale mam aprtyt i rozne zachcianki, ktore zmieniaja mi sie co pare minut. To moj pierwszy cykl w ktorym bralam duphaston przepisany przez gina, aby dopomoc naturze i ewentualnie przyspieszyc ciaze. Jesli nie dostane okresu t zrobie test. ale coraz bardziej sie boje ze to jenak nie ciaza :(
    Noo niestety, na zachcianki to troche za wczesnie i na mdlosci tez wiec raczej to nie od tego predzej Twoja glowa robi sobie z Ciebie zarty ale nie mowie ze fasolki nie ma bo mimo wszystko moze byc... Wiec musisz czekac:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri mnie zaczęło boleć 7dpo.
    Noo wlasnie a ja mam od owulacji... eh... kiszka kiszka straszna, zobaczymy jak dalej bedzie, ale cycki mnie ostatnio mnie w ogole nie bolaly... a teraz myslal ze po owulacji przestana, i wczoraj byl spokoj przez pol dnia i dzis tez tylko przez pol bo popoludniu znow sie zaczelo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężarówek potencjalnych nam tu przybywa, super! Mnie za to jakoś dziwnie zebra bola, jakby nerwobóle jakieś... Nie wiem czy wytrzymam do następnego testowania, nerwy mam napięte jak baranie jaja :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow a baranie nie wisza? :P Nie denerwuj sie bo bedziesz miala coraz wiecej objawow :P

    Ale nie wiem czy slyszalyscie agatekgagatek jest w ciazy :P

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka557 wrote:

    lisa ale skoro wcześniej Cię nie bolały to może akurat? :) czekamy na testowanie :)
    No właśnie jakieś to dziwne od samej owu bolały mnie piersi ale zeby sutki piekły to coś dziwnego

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, mi się wydaje ze jajniki ci po prostu sie "budzą" po tych wszystkich cyklach z tabsami :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo dobra jajniki a cycki? mnie nigdy poza okresem cycki nie bolaly

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ