X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie choroba się rozkręca - teraz doszło gardło - SUPER!!! KUR*A SUPER!!! Chyba na winku czosnkowym dłużej nie pojadę :( Jeszcze pokłuciłam się z moim mężem. Może zamiast robić z nim dziecko powinnam się rozwieść?! Jestem wściekła, sfrustrowana i beznadziejnie bezsilna w tym wszystkim!!! Dziś chciałabym umrzeć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2015, 19:13

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobieto! Ty się ciesz ze masz tego miodu pod dostatkiem, nie musisz się kleić do chłopa jak masz plodny śluz :D

    lisa, ciri22 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka no coś ty... Przytulamy cię mocno!

    M@linka lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha jakby mogl to by chcial 24/h

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze wlasnie, ja musze kombinowac co dzien co robic zeby mu sie chcialo, i zeby chcial wlasnie DZIS sie kochac. :P

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh ja czasem sie zastanawiam co tu by zrobic zeby mu sie nie chcialo...:P

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chodzi o to zeby mu sie nie chcialo ale zeby umial czasem nad tym zapanowac :P

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe raczej zapanowac to on nie potrafi wystarczy ze sie do niego zblize i jest gotowy do dzialania haha

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WOW, ja chyba az tak bym nie chciala...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka wrote:
    U mnie choroba się rozkręca - teraz doszło gardło - SUPER!!! KUR*A SUPER!!! Chyba na winku czosnkowym dłużej nie pojadę :( Jeszcze pokłuciłam się z moim mężem. Może zamiast robić z nim dziecko powinnam się rozwieść?! Jestem wściekła, sfrustrowana i beznadziejnie bezsilna w tym wszystkim!!! Dziś chciałabym umrzeć.
    Malinka - wdech, wydech. Znasz go, to ten sam facet, którego pokochałaś. Spokojna rozmowa zawsze jest dobrym rozwiazaniem.

    ciri22, M@linka lubią tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauduniaaa wrote:
    Czesc dziewczyny, jestem tu nowa. Od pol roku staramy sie o dziecko. Okres powinnam dostac za jakies 4 dni ale od 4 dni czuje sie bardzo dziwnie. jestem bardzo slaba, mam mdlosci, zawroty głowy, jestem rozdrazniona. Na poczatku myslalam ze to jakas jelitówka ale mam aprtyt i rozne zachcianki, ktore zmieniaja mi sie co pare minut. To moj pierwszy cykl w ktorym bralam duphaston przepisany przez gina, aby dopomoc naturze i ewentualnie przyspieszyc ciaze. Jesli nie dostane okresu t zrobie test. ale coraz bardziej sie boje ze to jenak nie ciaza :(
    Witaj, nie bój się, tylko zrób test. :) Wszystko się wyjaśni. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nifasowa wrote:
    cześć dziewczyny..trzymam za Was kciuki..:)jestem 10dpo i czekam na testowanie..ale oprócz delikatnych bóli podbrzusza od wczoraj to nie mam żadnych objawów ani na ciąże ani na @
    Powodzenia! Trzymam kciuki. :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri mi się też wydaje że twoje jajniki w końcu się obudziły! ;) To teraz musi być fasolinek. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri mi się też wydaje że twoje jajniki w końcu się obudziły! ;) To teraz musi być fasolinek. ;)
    Hmmm.... ja caly czas o kolejnych mysle cyklach i dzia liczylam czy w ogole jest szansa ze jak wbsierpniu wyjade to bede miala okres plodny niestety wyjazd tylko na 4 dni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana do sierpnia to juz dawni w ciąży będziesz, ja ci to mowie ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze cie ze we mnie i w fasolke wierzycie ale ja jakos nie... chyba to nie moj miesiac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle jakaś zgnębiona jesteś co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo troche mamy problemow ostatnio i z dnia na dzien nam narastaja... a do tego kurde stresuje sie tym spotkaniem z byla swojego faceta... i byciem z nia przez dwa dni...do tego stopnia ze sni mi sie po nocach... a ten moj wcele mi nie ulatwia sprawy... tez w ostatnio w swoim swiecie siedzi...

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 9 maja 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri zrelaksuj się Kochana. ;)

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ