X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to chyba ostatnio trochę przemeczona jestem, codziennie wstaje o 5,30 a ide spać po 23, teraz mam tydzień urlopu (o ile mnie do pracy nie ściągną) to mam nadzieje odpocząć i się wyluzować troszkę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony ci szaleją bejbe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby hormony szalele to ta temperatura by szla do gory a nie slamazarnie tak sie poruszala :P

    Ja tez wstaje o 5:30 i klade sie tak jak ty i tez potrzebuje urlopu ale w tym roku na niego nie mam szans... chyba ze ta prace strace...

    Dlatego FASOLKO przybywaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zafasolkujemy tooooo się będziemy urlopowac ;) aż nam w piety pójdzie, a potem to juz nie ma zlituj, fasolina przestanie być fasolką i będzie się domagać uwagi 24/7 :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh jaki ma zly dzien ten moj facet chodzi i burczy na mnie... eh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie tam, słodkie cierpienia :P

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 mnie przez tyle lat piersi nie bolały przed okresem, a teraz.. to już 2 cykl z bolącymi cycami po owulacji :/.
    Ahh spojrzałam dziś na mój wykres i mamy 8dc :P, jak się nic nie zmieni to owulka 14dc :).

    ciri22 lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój ma dzisiaj wyjątkowo dobry humor, dzisiaj go zgwalce jak nie będzie patrzył ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super... a moj to to musi cos dzis ze soba zrobic bo juz nie daje rady, cos mi sie wydaje ze do pozna bedzie siedzial i gral w jakas gre, w sumie tyle spokoju :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss trzymamy kciuki za twoja owulację ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2015, 18:50

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a jakbys go tak zaszła od tylu, i patelnia go! I juz nie bedzie mial za dużo do powiedzenia :D

  • nifasowa Debiutantka
    Postów: 9 27

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny..trzymam za Was kciuki..:)jestem 10dpo i czekam na testowanie..ale oprócz delikatnych bóli podbrzusza od wczoraj to nie mam żadnych objawów ani na ciąże ani na @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natala9102 wrote:
    Ciri a jakbys go tak zaszła od tylu, i patelnia go! I juz nie bedzie mial za dużo do powiedzenia :D
    raczej moze sie skonczyc tym ze pojdzie spac obrazony na mnie :P ale ostatnio jest nieszczesliwy bo chodze spac przed nim i dupa sie do niego odwracam wiec moze jeszcze troche i cos z tym zrobi

    kupilam sobie lody i piwo :]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nifasowa wrote:
    cześć dziewczyny..trzymam za Was kciuki..:)jestem 10dpo i czekam na testowanie..ale oprócz delikatnych bóli podbrzusza od wczoraj to nie mam żadnych objawów ani na ciąże ani na @
    brak objawow to tez objaw :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tez jest sposób Ciri ;) moze załapie o co chodzi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miejmy nadzieje, on jest tulasny, teraz o seksie nie mowie bo juz po owulacji wiec nie mam interesu :P moze sie steskni :P szkoda ze to wesele nie jest podczas mojej owulacji:D fiufiufiu moglo by byc ostro :D

    lisa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to, nie masz interesu? A uszy, ręce i cala reszta same się nie dorobia! :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2015, 19:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blahaha :P noo niby tak ale lepiej zostawic je sobie niech on poczuje ze mi nie zalezy juz to moze w przyszlym miesiacu bedzie bardziej chetny :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj odpuscilam ale dzisiaj będę milutka bo będzie sie domyślał ze coś kombinuje :D

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 9 maja 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie na odwrot tylko by chcial i chcial czasem az ochoty nie mam....

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ