X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Majowe testowanie!
Odpowiedz

Majowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia zrob taki apteczny tamten jak bedzie wyrazny to juz nie masz sie czym martwic ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepino 10. Nie wiem ale wydaje mi się że dzisiejszy już jest dość wyraźny. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co jak jutro beta.

  • ketka91 Ekspertka
    Postów: 190 106

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;) ponadrabiałam czytanie.Wreszcie doszłam dzisiaj do siebie po ostatnim maratonie w pracy, a jutro zaczynam kolejny ;/
    Dzisiaj mam w planach zrobić pizze na obiad ;p mój M. ją uwielbia.
    A co do mojego wykresu : zaczynam się zastanawiać czy faktycznie w 4 dpo nie było implantacji,albo czy ovu nie była wcześniej.

    Mama Zosi :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0 to dobrze sama masz porownanie ;) noo ja bym jednak w poniedzialek jeszcze bete zrobila przed wizyta u lekarza dla swietego spokoju i bedziesz miala co mu pokazac jak pojdziesz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ketka91 wrote:
    Hejka ;) ponadrabiałam czytanie.Wreszcie doszłam dzisiaj do siebie po ostatnim maratonie w pracy, a jutro zaczynam kolejny ;/
    Dzisiaj mam w planach zrobić pizze na obiad ;p mój M. ją uwielbia.
    A co do mojego wykresu : zaczynam się zastanawiać czy faktycznie w 4 dpo nie było implantacji,albo czy ovu nie była wcześniej.
    Raczej wczesniej to nie bo nie miala kiedy byc.... po wykresie nic nie wynika jakbys miala prosta kreche to mozna by wnioskowac ze owu byla wczesniej a temperatura wzrosla poziej ;) ale moze i implantacja ;) jakies normy sa ale wiadomo zawsze jest jakis wujatek od reguly ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Po co jak jutro beta.
    Aaaa sorry widzisz bo mowialas ze nie chcesz isc i myslalam ze nie pojdziesz jednak. Ale trzymam kciukasy ;)

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kofeinka moze to spadek na owulacje? ;p
    Pewnie tak ;-)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Kofeinka ja e pierwszej ciąży miałam taki szalony wykres że w życiu byś nie powiedziała że z tego będzie ciąża. ;)
    Tak mi mów B-) dziś to pewnie spadek na owulacje bo na dniach powinna być

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porównałam sobie świeże zdjęcie testu z wczoraj i z dzisiaj i ewidentnie jest dziś ciemniejszy. ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. U mnie bez zmian - jeśli chodzi o ciążowe objawy ZERO - nic dziwnego - test negatywny :( Wczoraj w nocy zatestowałam w 10 dpo bo znalazłam pretekst ;) pod postacią rozwalającej mnie co raz bardziej choroby. Gardło napierdalało, że w końcu musiałam wziąść ibuprofen i cholinex bo na samym winku czosnkowym to bym chyba nie wyrobiła. Co do dalszych starań to nie wiem, czarne chmury nad moim związkiem i jakoś po 8 miesiącach rozczarowań i huśtawek nie jestem pewna czy dalej chce. Kwas foliowy odstawiam. Miłej niedzieli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 09:29

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Tak mi mów B-) dziś to pewnie spadek na owulacje bo na dniach powinna być
    To do roboty sie zabieraj ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka 10 dpo test mógł jeszcze nie wyjść. A ibuprofenu nie należy stosować w ewentualnej ciąży...

    M@linka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Porównałam sobie świeże zdjęcie testu z wczoraj i z dzisiaj i ewidentnie jest dziś ciemniejszy. ;)
    O to dobrze to masz porownanie to teraz musi byc dobrze ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi musi musi!!! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@linka wrote:
    Cześć. U mnie bez zmian - jeśli chodzi o ciążowe objawy ZERO - nic dziwnego - test negatywny :( Wczoraj w nocy zatestowałam w 10 dpo bo znalazłam pretekst ;) pod postacią rozwalającej mnie co raz bardziej choroby. Gardło napierdalało, że w końcu musiałam wziąść ibuprofen i cholinex bo na samym winku czosnkowym to bym chyba nie wyrobiła. Co do dalszych starań to nie wiem, czarne chmury nad moim związkiem i jakoś po 8 miesiącach rozczarowań i huśtawek nie jestem pewna czy dalej chce. Miłej niedzieli.
    Hmmm trudna sytuacja moze zamiast star ad n zadbajcie o wasz zwiazek a jak dziecko zobaczy ze tak bardzo siw kochacie samo do was przyjdzie ;) moze czas zawalczyc ;)

    M@linka lubi tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To do roboty sie zabieraj ;)
    Oj tylko z pracy wrócę ;-)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis delikatny spadek ale temp dobra....stresujace jest to mierzenie....jeszcze termometr mnie wkurza, czasem zmierzy szybko a czasem leze, leze i konca nie ma...

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jak dluga masz faze lutealna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to zalezy jaka temperatura jest. Mnie dzis dlugo tez mierzyl...

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ